Forum Regionalne Mazowieckie Radom Radom
ZMIEŃ
    garbatka

  garbatka

  (5 wyników)
  • Panie Pawle. Niewątpliwie ma Pan racje. Są rzeczywiście inni bohaterowie, którzy zasługują na postawienie im pomnika, bo oni byli prawdziwymi bohaterami. Mam jednak wrażenie, że nie zrozumiał Pan istoty sprawy. Nie chodzi o to, że ktoś nie chce lub nie może uczcić tych prawdziwych bohaterów. Rzecz sprowadza się do tego, że wójt chce istniejący pomnik rozebrać. Pomnik, który mówi nam o tamtych czasach, który został postawiony przez komunistów i który, czy tego chcemy, czy nie, jest świadkiem h...
  • Poprawka do tabeli ligi "O", Sadownik powinien znajdować się na czwartym miejscu, gdyż ma z Plonem Garbatka, gorszy bilans spotkań bezpośrednich, i przy takiej samej ilości punktów, to zespół z Garbatki ma wyższą lokatę. Prawidłowa tabela jest na stronie www.90minut.pl i www.plon.garbatka.prv.pl zapraszam serdecznie.
  • Z "TOTOMIXA" wycofali już mecz Mazowsze II Grójec - Sadownik Błędów, wiadomo że spółka Łukiewicz-Bilski, dogadała wynik meczu i po słabym spotkaniu, Mazowsze przegra z Sadownikiem. A więc wszystko w nogach piłkarzy Garbatki. FORZA GARBATKA AEJAEJAO !!!
  • Jak widać Polonia Iłża jest w czubie i miejmy wszyscy nadzieje że tak już będzie do samego końca!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się