gardło

gardło

(10 wyników)
  • Wiem ,[i]że takie i owe wątki już powstawały ale nie mogę się ciągle uporać z tym odwiecznym problemem, od anginy do anginy od ostrego zapalenia gardła to bardzo bardzo ostrego próbuje już wszystkiego i nic ost. nawet niestety były antybiotyki amoksiklav, 3 dni minęło, a mnie znów bardzo boli gardło najgorsze ,że sam ból bólem ale mnie to rozkłada do tego stopnia że jestem tak chora ,że nie mogę wstać z łóżka, przełykać, mówić temp 39 ; jutro kolejny wymaz i pewnie nic nie wyjdzie. Nie wiem j...
  • Witam, to mój 3 wątek. Kleszcz - nimfa z 27 czerwca 2010, wbity max dobę, wyjęłam nie wiedząc, że to TO! Około września objawy grypowe, jeden dzień grypy żołądkowej, potem lepiej do listopada. Wtedy w 7dniu citroseptu 3x30 przed PCRem temp. ponad 38, nacieki ropne w gardle (wg lekarza nie angina), bóle stawowe, kostne mięśniowe. Leczenie sumamed 3 dni po 1 tabl., potem duomox 500mg 3x1tabl. Tygodnie temu jak w listopadzie. Tydzień duomoxu, potem bioparox wziewnie 3-4x dziennie, zero popraw...
  • Czy ktoś z Was to ma...? wykluczyłam cukrzycę, byłam z tym u laryngologa-usłyszałam że to przez to że miałam wycięte migdałki.. i mam doraźnie nawilżać gardło.. robiłam badania z kału na Candide, bo wcześniej ją miałam po antybiotykoterapii...ale nic nie wykazały.. wypijam mnóstwo w ciągu dnia, żuję wiecznie gumy...aż mnie zęby bolą,czy możliwe żeby borelioza powodowała taką suchość w gardle??? wymaz z gardła nic ciekawego też nie pokazał!
  • mam pytanie, czy macie taki objaw jak gula w gardle? U mnie to sie pojawilo nagle, bylo to oczucie jakbym miala jakas kulke w gardle, ktora czulam przy przelykaniu sliny. Potem sie uspokoilo troche w trakcie leczenia, a teraz od czasu do czasu sie pojawia. Najczesciej popoludniu, ale czasem juz sie z tym budze i przeszlo z "kulki" w takie odczucie jakby mi ktos caly czas zaciskal lekko reke na gardle. To jest umiejscowione na samym dole gardla, zaraz nad miejscem gdzie zbiegaja sie obo...
  • Macie coś takiego? Ten objaw towarzyszł mi przez długi czas aż w końcu minał i własciwie już zdążyłam o nim zapomnieć a tu od kilku dni znów niespodzianka ;( Głos mam gardłowy, gardło ściśniete, piekące oczy, piski w uszach i uszy zatkane, sztywny kark, bóle mięsni nóg, mdłości i biegunkę. Do tego ból kręgosłupa. Skad mam wiedzieć czy to herx, nawrót objawów bb czy grzybica?
  • witam od 5 tyg nie biore abx (czuję sie dobrze-odpukac w niemalowane)od wcozrj mam dziwny bol gardła dziwny i bardzo dokuczliwy....czy po 5 tyg od odstawinia abx mogł wykluc sie grzyb? i czy grzyb tak boli? jakbym miala rany w gardle- nie moge przełykjac nawet sliny! lekarz stwierdzil,z emusi sie to rozwinac abrziej,zeby stwierdzil co to jest,moze angina? zrobilam wymaz, wynik w sobote boli!!!!
  • Ilu z was zaczęło miec problemy z gardłem??Wczoraj byłam na wizycie u laryngologa i foniatry. Pani dr powiedział,że miała juz pacjentów chorych na borelioze,którzy mieli problemy z gardłem. Ja mam je od około 1 roku, czasami trace głos a chrypka własciwie mnie nie opuszcza. Poczatkowo myslałam,ze to problemy związane z migdałami, ale po ich usunieciu własciwie sie pogorszyło. Mam mieć zrobione jakies specjalne badania...ciekawa jestem czy ten problem równiez was dotyczy?
  • Witajcie Od kliku dni pojawiło mi się bardzo dziwne uczucie gorzkości czy też goryczy przy połykaniu pokarmów (oczywiście one nie są gorzkie) - karmię się od 6 tygodni doxycykliną i biorę też taką mixturę słoneckiego aby nie wpaść w grzyba ........ ale co oznacza ta gorycz i gorzki smak - nawet jak przełykam samą ślinę to też to czuję .............. pomocy .......... czy to jakieś cudo od wątroby, żółci czy od żołądka czy jakiś grzyb ??????? albo inne cudo ...... pozdr...
  • Mam pytanie czy ktoś z was miał duszności??ja mam okropne już pojawiały się prawe lat przed leczeniem teraz to są non stop uczucie jakby mnie coś dusiło w gardle siedziało.. brak tchu powietrza czasem myśle ,że za chwile zabraknie mi tlenu i się uduszę:( teraz też...niewiem co robić..spirometria dobrze tsh też..kaszlu nigdy nie mam boje się..mam dość tej choroby babesia wyszla w obu klasach ujemna niewiem co myslec...czy zwalac to na to i bole w klatce...czasem ok a teraz ledwo oddycha...
  • Od 4 dni mam okropne palenie w gradle po lewej stronie i delikatny ból ucha. Czuję się jak samok wawelizki ziejący ogniem, Jest to nie dowytrzmania. biore Unidox i Tyni... Proszę o radę..Piotr
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.