gaz

(50 wyników)
  • Mamy z mężem mały konflikt. Mnie marzy się płyta indukcyjna, a mąż twierdzi, ze jak mamy w domu gaz, to trzeba kupić płytę gazową. Mąż twierdzi, że indukcja wychodzi bardzo drogo (sporo pichcę), a dla mnie płyta to wygoda, elegancja i praktyczność. Czy ktoś może mi dać jakieś aktualne zestawienie kosztów używania gazu, a ind, zanim się pozabijamy w tym temacie :D Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Witam, w ramach szukania oszczędności zastanawiam się co wychodzi taniej - gotowac wodę na herbatę w czajniku na gazie, czy nadal używać dzbanka elektrycznego?
  • Jesli ktos z was mial gaz a teraz kuhenke elektr.Ewentualnie odwrotnie to czy widzicie roznice?A jesli -to jaka?Ja osobiscie uwazam,ze gaz jest o wiele leprzy i tanszy.
  • jaki model polecacie?Interesuje mnie szczególnie GHGS 84412 i GHGG 85512?
  • Jakie macie doświadczenia i opinie na temat płyty na prąd.Czy rachunki są duzo wyzsze i czy to prawda, że dłużej się gotuje na płycie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • tak słyszałam.. a niestety mieszkanie które kupiłam jest pozbawione trzeciej fazy. i dlatego nie mogę zainstalować sobie płyty elektrycznej. bardzo mi zależy by mieć płytę zamiast zwykłych standartowych palników. ale.. podobno .. są już płyty ceramiczne zasilane gazem.. czy ktoś z Was o tym słyszał? jeśli tak to jakie są opinie na ten temat. bardzo mnie to interesuje.
  • Myślę, że temat jest jak najbardziej na to forum - potrzebuję opinii osób używających płyty indukcyjnej nie tylko do podgrzewania wody. Muszę się zdecydować, jaką płytę mam założyć - gaz czy indukcję. Pan, który kuchnię ogląda wyłącznie podczas spożywania czegoś chce indukcyjną. Ja uważam, że gazowa jest lepsza. Cena ma znaczenie drugorzędne - nie ja płacę :D Ale naczytałam się różnych rzeczy i teraz nie wiem - czy indukcja oprócz ładnego wyglądu coś daje? Jak się na niej smaży? Da się na ind...
  • Proponuje utworzyc taką listę w oparciu o wasze doświadczenia.Proszę wpisujcie się.
  • Mam pewien problem. Otóż w mojej kuchni instalacja gazowa poprowadzona jest wysoko, nad górnymi szafkami. Chciałabym zamontować okap,który miałby działać jako wyciągnik do wentylacj, ale zastanawiam się, czy w tej sytuacji d asie to zrobić, bo przez okap musiałby przechodzic rura do gazu. Czy mogę w tej sytuacji zainstalowac okap w ten sposób, czy pozostaje mi jedynie pochłaniacz i wymiana filtrów. Bardzo proszę o pomoc.
  • zaczyna mnie nosić z nerwów. Obleciałam już większość miejsc z dużą ilością sprzętu AGD i nadal jestem cytując klasyka w tak zwanej czarnej ( l ). Interesuje mnie taki chłodny skandynawski design czyli jak najwięcej metalu jak w AGD ze sklepu na I :): ozłocę za namiar na hurtownię/sklep z wielkim wyborem (Kraków i okolice)lub konkretny namiar doświadczonych. Chętnie również poczytam opinie użytkowników lodówki za wskazówki sugestie i pomoc wszelką będę wdzięczna pozdra...
  • zaczyna mnie nosić z nerwów. Obleciałam już większość miejsc z dużą ilością sprzętu AGD i nadal jestem cytując klasyka w tak zwanej czarnej ( l ). Interesuje mnie taki chłodny skandynawski design czyli jak najwięcej metalu jak w AGD ze sklepu na I :): ozłocę za namiar na hurtownię/sklep z wielkim wyborem (Kraków i okolice)lub konkretny namiar doświadczonych. Chętnie również poczytam opinie użytkowników lodówki za wskazówki sugestie i pomoc wszelka będę wdzięczna pozdraw...
  • Wybaczcie, że pytanie jest trochę poza wątkiem (dotyczy raczej kuchni jako warsztatu niż kuchni jako czynności), ale noszę się z zamiarem zanabycia płyty indukcyjnej i chciałem zasięgnąć opinii praktyków a nie marketingowców ;) Jakie są wasze opinie? Dobre to, czy przereklamowane; sprawdza się czy niebardzo.
  • Mam jedną w domu, bardzo się sprawdza - 10 lat bez usterki - ale nie mogę znaleźć do niej instrukcji obsługi ;). Zanim ją znajdę pewnie minie trochę czasu, może podpowiecie jakieś nowsze modele? Wymagania: 4 "palniki", blokada antydzieciowa, sterowanie raczej dotykowe - tak sie przyzwyczaiłam, choć czytałam tu na forum, ze polecają też takie z pokrętłami. Ta nasza indukcja ma płytę Schott Ceran. W blacie mam dziurę wielkości 47x55. (może uniwersalny rozmiar, nie mam pojęcia...) Ale to ...
  • potrzebuje na szybko plyte kuchenna-lepsza elektryczna czy gazowa?ktora bezpieczniejsza? A moze lepszym rozwiazaniem bedzie kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem?
  • Kuchenka z mastercooka już drugi raz mi się popsuła, teraz chcę kupić inną, ale juz bez elektroniki i wodotrysków, i jak najtańszą, zakładając, że znów za 4 lata nie bedzie się opłacać naprawiać, co kupić ? Amica? Elektrolux? Może znów mastercook? pozdrawiam
  • Poradźcie, która lepsza. Muszę wymienić moją starą i napaliłam się na gazową, bo to mniej kłopotu z garami (nie trzeba specjalnych), pewna i stała regulacja płomienia, no i w ogóle. Już byłam w zasadzie zdecydowana, kiedy nagle moja mama zaczęła mnie namawiać na elektryczną z płytą ceramiczną. Nie wiem co robić, bo jestem zapalonym kucharzem i chciałabym mieć kuchenkę najlepszą pod względem gotowania (w tym też najzdrowszą). I teraz nie wiem czy gaz czy prąd??
  • gdzie można taki kupić? oczywiście tanio :) Przeszukałam wszystkie sklepy z gospodarstwem domowym w okolicy łącznie z media markt, hipermaketami itp.. i wszędzie otwierają oczy ze zdziwienia. Na allegro najtanszy jest za 60 zł..
  • Chciałabym zamienic płyte gazowa na elektryczna. 4 osobowa rodzina , sniadanie , obiad codziennie , kolacja. Ile mam miesiecznie doliczyc za prad . ??? Jaka to jest kwota ???? 100zł 200, 500 ? Pytam powaznie , od tego jest uzalezniona decyzja płyta gazowa, czy elektryczna. Boję się , że rachunki będą kosmiczne-tak mnie wszyscy straszą , tylko , ze Ci wszyscy nie maja porównania bo maja płyty gazowe:)
  • Mamy możliwość podłączenia gazu i nie wiem na co się zdecydować. Kuchnia gazowa, elektryczna czy może gazowo-elektryczna? Jakie sa plusy a jakie minusy? Co wychodzi taniej nie przy zakupie sprzętu ale przy późniejszym użytkowaniu? Tzn drożej wyjdzie opłacic gaz czy zużycie energii? Początkowo byłam zdecydowana na piekarnik elektryczny a płytę na gaz ale już nie wiem, każdy mówi co innego. Zakładam kupienie dobrego sprzętu klasy A+ ewentualnie A.
  • witam serdecznie mam dylemat kuchnia gazowa czy elektryczna płyta bardzo prosze o opinie uzytkowików , bo nie wiem co mam kupic , pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się