gaz

(133 wyniki)
  • Witam, w najblizszym czasie mam zamiar zagazować swoją AR. Gazownik z Katowic Kopi Auto-Gaz-Serwis S.C.polecił mi najspujący zestaw: -sterownik STAG 4 -reduktor ZAVOLI ZETA -listwa wtryskowa VALTEK 3ohm -pozostałe elementy standardowe(elektrozawór gazu, czujnik ciśnienia, przełącznik, buzer, wiązka elektryczna) Co o tym myslicie ?
  • Witam- mam mały problemik autko ostatnio spala mi ok 16litrów gazu/100km zaznaczam iż wcześniej paliło nie więcej jak 10-11 literków byłem u mechanika podłączył pod kompa ustawił spalanie , ale dalej tyle samo pali,zauważyłem że jak chodzi na wolnych obrotach to z pod filtra powietrza jakby zasysała lewe powietrze i wtedy falują wolne obroty wzrastają nawet do 20000 i spadają nawet do 5000 czy to może by przyczyną tak wysokiego spalania? Proszę o pomoc
  • Mam do kupienia Alfe w gazie ,tylko 20tys przebiegu. Nigdy nie jezdzilem wloskim brykiem. Prosze mi doradzic co to za autko i jak sie sprawuje po kilku latach uzytkowania. Dziekuje i pozdrawiam
  • Witam, Mam duży problem z moją AR 146 1.4 Boxer Mianowicie zauważyłem ze podczas jazdy na gazie spada mi również poziom benzyny. Myślałem sobie ze to odpalania ale jakie było moje zdziwienie kiedy benzyna wyczerpała sie so sucha i nawet odpalić nie mogłem. Zbagatelizowałem sprawe i zalałem troche paliwa, teraz jednak silnik zaczyna nierówno chodzić na gazie przyczyną jest zapewne to ze jednocześnie do cylindra dostaje się gaz i wtrysk paliwa. działa jakby na 3 gary. wiem wiem ze zaraz...
  • Cena zakupu obu modeli podobna, w przypadku V6 po zamontowaniu instalacji lpg koszty eksploatacji zbliżą się do poziomu JTD, zaś w przypadku chipowania JTD frajda z jazdy zbliży się do tej jaką mamy w 2,5V6. Co byście wybrali i dlaczego?
  • Mam pytanie, chce załozyć gaz w 156. Instalacja nazywa się STAG 300. Jest to włoska instalacja, oczywiście sekwencyjna. Czy ktos mógłby mi powiedzieć czy jest ona dobra? Co o niej sadzicie? Buziaki
  • GAZ-1,77 ; b98-4,43 ;b95-4,33 PANOWIE TO JEST 2,5 RAZA TAńSZY GAZ.zakładając że benzyna jeszcze kosztować ma więcej to toczące się na tym forum spory :czy zakładać gaz do alfy rozstrzygnęło życie.
  • Mam pytanko.Zastanawiam sie nad zalozeniem gazu w mojej Alfie.Duzo osob poleca mi gaz sekwencyjny.Co o tym myslicie?O co chodzi z ta sekwencja? Pozdrawiam.Aga :-)
  • Witam wszystkich fanów "włoszczyzny" :-) Podobnie jak wielu z was i ja zakochałem się w alfie. Na razie jest to miłośc bez wzajemnosci ale zamierzam kupic 156-tke z "wagonem" ;-) Ze wzgledu na fakt, ze robie około 45.000 km rocznie zamierzam załozyc LPG Tak wiec pytam się czy wiecie może coś o silnikach alfy odnosnie instalacji gazowych: (np słabe gniazda zaworowe - ceramiczne, przepalajace się uszczelki pod głowicą, wypalone denka tłoków.... ) Zamierzam kupic 1,8 lub 2.0 i p...
  • jak sie spisuje alfa z instalacjom gazowom , bo nie wiem czy sie założyć jedni chwalom a drudzy nie
  • Witam wszystkich, Mam następujące pytanie: czy do 146 1.4 V16 TS z 1998 r. przebieg 196.000 warto i czy w ogóle ma sens (przez względu na żywotność auta) montowanie instalacji gazowej? Może moje pytanie wyda wam się głupie, ale dosłownie na dniach mam zamiar nabyć takie auto i nie ukrywam, że chciałbym żeby jego użytkowanie było jak najbardziej ekonomiczne, a powiem szczerze, że nieznam się na tych sprawach zbytnio. Jeśli nie widzicie przeszkód w założeniu instalacji gazowej to...
  • Witam wszystkich posiadaczy alf!Czy ktos moze mi doradzic czy zwykla istalacja gazowa nadaje sie do twin sparka?
  • Witam. Wiem ze bylo juz sporo pytan o gaz. Ja natomiast szukam kogos kto w okolicach Poznania zakladal gaz i jest zadowolony :) Dodam ze do AR 1.4 box z 1996r, przebieg 110tys. Wolalbym jakas sprawdzona instalacje, wiec jesli ktos zakladal to czekam na opinie i ew, ceny :D
  • Co myslicie o zamontowaniu instalacji na gaz ziemny do alfy 156 1,8 ts ? Zamierzam zamontowac gaz i nie jestem zdecydowany jaki .
  • Chciałbym żeby wypowiedzieli się użytkowniy którzy mają instalacje gazowe. Spalanie awaryjność, jakie instalacje itp.
  • Witam, Powoli przymierzam się do zmiany auta na 159 SW 2.2JTS; czy da się to przerobić na gaz? Wiem, że brzmi dziwnie (dla niektórych), ale km trasy robią swoje. Podobno są problemy podobne do VW FSI. Pozdrawiam
  • mam AR 146 2.0 16V TS planuje zalozyc gaz, prosze o opinie forumowiczow posiadajacych instalacje gazowe w swoich TS-ach, czy koniecznie zakladac sekwencyjny wtrysk gazu?
  • Witam właśnie zastanawiam sie nad kupnem tego samego- proszę o wypowiedzi jego uzytkowników. Z góry dziekuje. O to kilka parametrów wozu: Rok produkcji 1995 Przebieg [w km] 170000 Pojemność silnika [w cm3] 1400 Moc silnika [w KM] 90 Skrzynia biegów Manualna Rodzaj paliwa Benzyna + LPG Wyposażenie Hak, Lakier metallic, Radio+CD, Reflektory ksenonowe, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy
  • a jak alfy radza sobie z zasilaniem gazowym? czy ktos moze podzielic sie swoimi obserwacjami na temat wplywu instalacji gazowej na szeroko rozumiana zywotnosc alf z silnikami boxer i TS? pozdrawiam edek
  • mysle o zalozeniu gazu. jak wyglada polaczenie alfa 146 1,6 boxer z '95 z gazem?? zdae egzamin??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się