gaz

(68 wyników)
  • Interesuje mnie ile płacicie za gaz ? Ale gaz tylko w kuchence gazowej. Czyli bez podgrzewania wody, bez ogrzewania, itp. Tylko za gotowanie na gazie. Ja płacę miesięcznie ryczałt 6 zł/osobę, czyli miesięcznie wychodzi mi 24 zł. I nie wiem, czy to dużo, czy mało? Jak jest u Was?
  • jeśli dubluję temat to przepraszam, ale dopiero od kilku dni śledzę forum (przypadkowo odkryte:) i jeśli chodzi o oszczędzanie to do tej pory nie bardzo nam wychodziło. ja wypijam dużo herbaty, a mąż kawy. młody zwykle pije mineralkę, soki, herbatki rozpuszczalne, kakao także parzone dostaje ziółka podczas przeziębienia. w niedługim czasie mamy powiększenie rodziny. za ok. 2miesiące będziemy wyprowadzać się od rodziców do nowego mieszkania i powoli kupuję sprzęty. Co się bardziej opłaca? czaj...
  • Czy możecie mi napisać, jakie macie zużycie gazu, gdzie potrzebny jest on do kuchenki i ogrzewania wody do mycia ? U mnie wychodzi 40 metrów miesięcznie na rodzinę 2+2 i wydaje mi się, że to sporo.
  • Mam pytanie jak w temacie, robie remont i chce zrezygnowac z gazu, wkurza mnie ze na rachunkach powiedzmy 30 PLN, 20 to oplaty rozne a zuzycie to 10 PLN, wiec wydaje sie ze to trohe bez sensu skoro mam placic za utrzymanie gazowni , Tylko sie zastanawiam czy na tym finansowo gorzej nie wyjde jak zaloze kuchenke elektryczna, to podobno bardzo drogo wychodzi, macie jakies doswiadczenia? Moze ktos ostatnio tez przechodzil z gazu na elektryczna?
  • Witam. Chciałam spytać osoby które mają auto na gaz dłużej niż rok jakie są faktyczne koszty ekspoatacji i samej jazdy. W sensie- chcemy przerobić nasze na gaz, ale ponoć co 5tys km trzeba coś wymieniać(świece)i co 10tys(jakieś przewody), i że za przegląd się płaci więcej i że silnik się szybciej niszczy i inne tego typu sprawy.Nie wiem na ile jest to prawda i ile faktycznie wychodzi taniej. Miesięcznie robimy ok.500km po mieście + co jakiś czas ekstra wyjazdy weekendowe powiedzmy raz na 2-3...
  • Witam wszystkich. Może temat inny , ale chciałam się dowiedzieć czy gotujecie wodę na gazie czy w czajniku elektrycznym. Co wychodzi taniej? Średnio za prąd płace 160 zł za 2 miesiące A za gaz 130 zł.
  • Zastanawiam się czy wymiana piecykow gazowych na rury z wodociągów + ciepla woda jest bardziej oplacalna. za 2 mies za gaz podgrzewający wodę w lazience + gotowanie na kuchence to ok 150 zł Spldzielnia mieszkaniowa rozpoczela w/w akcję, jaku was wygladają oplaty za cieplą wodę ?
  • Proszę o aktualne koszty. Rozważam założenie instalacji gazowej, która ma być pociągnięta w mojej okolicy. koszt przyłącza to 3 000 do tego zakup pieca dwufunkcyjnego obecnie dom grzejemy paliwem stałym wychodzi tanio, ale kłopotliwie gotowanie i ciepła woda na prąd dom 145 m nowy dobrze ocieplony Jakie koszty miesiecznie przy założeniu ogrzewania i ciepłej wody na gaz są prawdopodobne?
  • Jak gotujecie wodę na kawę czy herbatę? Na gazie czy w czajniku elektrycznym? Mój teść który jest elektrykiem zgłębił temat i wyszło ze gaz tańszy. Ja osobiście tak włąsnie wodę gotuję i nie trwa to nawet długo - 2 minuty czajnik z wodą na 4 szklanki. Okazuje sie że nawet tu można zaooszczędzić...:) Jak jest u Was?
  • Witam! Mamy do ogrzewania dom 200m.Do tej pory przychodziły co roku ogromne rachunki za ogrzewanie gazem a upału nie mieliśmy w pomieszczeniach.Dom jest ocieplony,nowe grzejniki i okna.W piwnicy posiadamy piec zarówno na gaz jak i na węgiel,jednak z tego na węgiel nie korzystaliśmy.Czy jest to duża różnica w cenie licząc ogrzewanie gazem, a węgiel,drewno i wszystko co do tego ogrzewania potrzebne?Pozdrawiam
  • nie wiem czy to duzo, ale za samo podgrzewanie wody i gotowanie dostalam rachunek za gaz 207 zl (od 05.07 do 15.09). czy wg was to duzo? jest nas 3 w rodzinie i gotuje w domu, zmywam recznie. mam piecyk firmy ferroli-dwufunkcyjny. kiedys pisalam w watku o checi zakupu zmywarki, moze jednak powinnam ten zakup przemyslec?
  • bo co?
  • wczoraj nam wysłali i mamy o 20 zł więcej co dwa m-ce czyli 160 zł co dwa m-ce .Mamy junkers i kuchenkę gazową i jest nas 4 a jak to u was wygląda?
  • jakie placicie rachunki za gaz i prad? ja srednio za prad 160zl mies, a za gaz 100-200zl (ogrzewacz wody i ogrzewanie mieszkania mam na gaz - zima place blizej 200zl). mieszkanie spore, ale staram sie oszczedzac. czy oplace duzo?
  • Witam wszystkich Chciałabym spytać jakie rachunki przychodzą wam za gaz. Jestem zaskoczona bo mi za dwa miesiące ogrzewania gazem przeszedł rachunek 1900 zł. Domek 120 m. pozdrawiam
  • Witam, Czy ktoś z Was może określić przybliżone koszty ogrzania domu o powierzchni 180 metrów gazem? Dom nowo wybudowany, nowoczesny, dobrze ocieplony, porządne okna i dachówka; nowoczesna instalacja - na dobrych materiałach, by zminimalizować koszty utrzymania, nie będziemy oszczędzać - takie mamy plany, dom dopiero zacznie "się budować". O ile koszt zużycia prądu czy wody jestem w stanie mniej więcej oszacować, bo ilość domowników się nie zmieni, to jednak zmieniając mieszkanie na...
  • Proszę napiszcie ile płacicie miesięcznie za gaz, prąd, z uwzględnieniem liczby osób w rodzinie oraz metrażu domu czy mieszkania. My płacimy co drugi miesiąc ok. 200 zł za prąd, i ok. 200 zł za gaz. Co daje 100 zł miesięcznie za prąd i 100 zł miesięcznie za gaz. Mieszkanie 48 m2, rodzina z 2 małych dzieci. Prąd: 2 komputery służące nam do pracy, 1 telewizor, piekarnik na prąd (b. rzadko w użyciu) pilnujemy gaszenia światła, wyciągania ładowarek z kontaktów, w pomieszczeniach strategiczn...
  • Witam! wynajmuje mieszkanie w Warszawie od 1 czerwca, w zeszłym tygodniu przyszedł rachunek za gaz za okres 4.06-13.08 na kwote ponad 400 zł a zuzycie gazu 224 m2..jestem załamana, nie mam pojęcia skąd taka kwota i takie zuzycie biorąc pod uwagę że gotujemy 1-2 razy w tygodniu i to tylko jednodaniowe obiady, nawet wody na herbatę nie gotujemy na gazie....czy w ogole możliwe żeby zuzyć tyle gazu z troche wiecej niż 2 miesiące ??? nie mam pojęcia skąd taki rachunek! ps. ogrzewania an...
  • Czesc od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem podlaczenia gazu ziemnego w mieszkaniu.Na razie ogrzewam mieszkanie pradem.Czy mozeecie mi powiedziec jakie sa koszty zuzycia?Caly czas slysze o stalych oplatach ktore podobno stanowia znaczna czesc oplat miesiecznych.Dodam ze mieszkanie na parterze 60metrow,piec dwufunkcyjny.Ile miesiecznie moge zuzywac gazu i ile to moze kosztowac?Dziekuje.
  • Dostalam pierwszy rachunek za gaz......Nic z niego nie rozumiem,ale nie o tym chcialam.Do tej pory gaz byl dostarczany do calego bloku i dzielony na mieszkancow.Placilam stale tyle samo,niezaleznie od zuzycia.Obecny rachunek to trzykrotnosc oplaty dotychczasowej. Gazu uzywam tylko do gotowania i zastanawiam sie jakie sa mozliwosci i sposoby na mniejsze zuzycie. Przestaje gotowac caly czajnik za kazdym razem jak do tej pory i staram sie uzywac pokrywki w czasie gotowania. Czy sa j...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się