gdzie

gdzie

(306 wyników)
  • w kazdym sklepie inna cena juz mam dosyc tego biegania a w castoramie czy obi wcale nie jest najtaniej
  • Planuje zakup ADG do wyposażenia kuchni, gdzie można otrzymać najkorzystniejszy rabat, przy zakupach za około 7 tys. Może ktoś zna jakieś hurtownie, które sprzedają taniej niż Media, czy Euro.Pozdrawiam. pitt@poczta.onet.pl
  • Szukam namiaru na firmę, która robi żaluzje niedrogo i solidnie (Warszawa). Czy możecie coś polecić?
  • Jestem totalnym laikiem i nie wiem jeszcze gdzie mozna zminimalizować koszty a gdzie nie. Ile może kosztować wybudowanie takiego domu w stanie tzw deweloperskim (baz podłóg. drzwi itd) ale z oknami! www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=769 Dziękuje za pomoc.
  • baza cen

(5)
    mam prosbe czy ktos moglby mi podpowiedziec gdzie znajde "cennik" uslug remontowych wykonczeniowych itd nie chodzi mi tu o cene materialow bo takich stron z takimi informacjami jest mnostwo jestem na dzialalnosci i chodzi mi wlasnie min ile powinienem wziasc za m2 polozonych plytek ile za szlifowanie za malowanie ile za podwieszenie sufitu itd a nie bardzo orientuje sie w aktualnych cenach bo wiem ze troche podskoczyly
  • Witam wszystkich zainteresowanych. Zastanawiam sie nad położeniem wykładziny w pokoju,ale nie na całości jego powierzchni,tzn. pokój ma wymiar ok. 3m na 7m, podłoga obecnie jest wyłożona panelami, a dookoła ścian są plastikowe listwy w kolorze paneli, wykładzinę chciałbym położyć na powierzchni 300 x 280 cm, w miejscu gdzie stoją biurka i komputery,a co za tym idzie są i fotele na kółkach,więc panele są troche podniszczone,a wydaje mi się, że położenie wykładziny będzie i ładnie wyglą...
  • Witam Jestem na etapie poszukiwania drzwi wewnętrznych do wykańczanego mieszkania. Zniechęcony wyglądem wszelkich drzwi fornirowanych jakie do tej pory widziałem (o okleinowanych folią już w ogole nie wspominając) chyba w końcu zamówię drzwi pełne drewniane. I mam pytanie: jestem totalnie zniechęcony po różnych poprzednich przejściach do Bartyckiej i kanciarzy/kombinatorów tam się oferujacych. Poza tym uważam ceny tam obowiązujące za mocno zawyżone - już nie wspominając o drobnym...
  • Rozpoczynamy niedługo remont domu. Do skucia kafelki i podłogi w dwóch łazienkach i w kuchni. Poradżcie gdzie w Warszawie można wynająć pojemnik na gruz. Czy są jakieś firmy które wynajmują takie pojemniki? Pomóżcie.
  • prosze o rade kogos, kto sie zna, bo nie wiem czy reklamowac polozenie klepki: mam nowo polozona klepke. pomiedzy listwami (grubosc 2,5 cm) a sciana w wielu miejscach sa szczeliny - tak powinno byc? druga sprawa to miejsca polaczenia parkietu z kafelkami, korkiem, po tej stronie gdzie korek laczy sie z kafelkami, tez jest przerwa (taka na 1mm), czy to ok? (juz widze brud i wode ktora bedzie tam wchodzic).
  • Remontujemy z mężem mieszkanie i potzebujemy kupić wszystkie potrzebne instalacje , ceny w takich miejscach jak Obi czy Castorama sa strasznie wysokie , nasz instalator polecił nam zakupy w firmie Inplast czy Sinplast juz nie pamietam na Nowohuckiej w kazdym badź razie tam jest o połowę taniej !!!ale czy są moze jakieś inne miejsca w ktorych mozna kupić te części ? pozdrawiam
  • Witamm Wszystkich serdecznie :D To co napiszę pewnie nie spodobałoby się mojej ślubnej gdyż jest jakby ciut ciut przeciwna mojemu pomysłowi na dom marzeń, ale... Spoko luz hihihi Jakiś czas temu zakochałem sie w starych drewnianych domach i tak mi to jakoś pozostało we krwi. Z tego tytułu jestem częstm gościem Muzeum Wsi Radomskiej:) Polecam - jest cudownie www.ga.com.pl/radom3.htm No ale do rzeczy. Kupiłem działkę 25/48m2 w malowniczej okolicy iiii blisko miasta:) a teraz szuk...
  • w nowym mieszkaniu kilka ścian wyburzyliśmy, kilka powstało nowych. Te nowe postawiono, zdaje się, z bloczków ytong i obłożono karton-gipsem. Po 9 miesiącach (7 od zamieszkania)wszystkie łączenia z sufitem oraz starymi ścianami popękały. Dokładnie widać, gdzie je dobudowano! Czy to normalne?! W jaki sposób można to naprawić?
  • Interesuje mnie koszt okien P4 z zamkiem w klamce,jakie sa orientacyjne koszta tych okien,rozwazam rowniez rolety antywlamaniowe
  • Kilka tygodni temu ułożono mi w łazience glazurę i terakotę koloru zielono- seledynowego, którą następnie zafugowano fugą Mapei nr 182. Na próbniku , który oglądałam w sklepie fuga miała kolor jednolity, bardzo bliski kolorowi płytek i terakoty. Po polożeniu fugi na ścianie i podłodze wyszły na niej niebiesko-morskie przebarwienia (w wielu miejscach). Nie wiem co z tm zrobić? Czy mieliście podobne doświadczenia z innymi kolorami fug Mapei? Czy możecie mi doradzić co mogę zrobić w t...
  • jestem własnie przed poważną decyzją wyboru drzwi do mieszkania. mam białe ściany i dębowe podłogi, ale nie chcę mątować dębowych drzwi, bo mi się nie podobają - macie jakieś doświadczenia z łączeniem różnego rodzaju drzewa? polecacie szczególnie jakąś firmę? będę wdzięczna za każdą uwagę dzięki
  • Czy ktoś wie, gdzie mozna w Warszawie zamówić blat ze szkła hartowanego lub zbrojonego? Wymyśliłam sobie taki w łazience i jak na razie sprawa wygląda beznadziejnie. Musi być dość solidny, bo na nim ma stać umywalka. Liczę na ratunek.
  • WItam - czy ktoś może wie gdzie w W-wie jest duuuuży wybór paneli podłogowych i to niekoniecznie w marketach budowlanych (takie do 100 zł za metr). Pozwolicie, że przy okazji spytam WAS też o dobre punkty z drzwiami wewnętrznymi przesuwanymi, a także glazurą i terakotą. Wczoraj byłam 2 godzinki w TTW Opex w Alejach i muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem pod względem ilości wzorów kafelków. Może ktoś zna inne tego typu sklepy w stolicy :) Pozdrawiam i z góry dziękuję - FOKA
  • chcialbym sam zrobic rolety tekstylne (no moze z pomocą zony), jakie materialy najlepiej sie nadaja, gdzie moge kupic akcesoria do rolet?
  • Do mojej działki nie ma doprowadzonego gazu.Jest na sasiedniej działce po drugiej stronie ulicy u starszej samotnej osoby którą znam.Czy opłaca sie doprowadzić gaz TERAZ tzn przed posiadaniem projektu domu czy też lepiej poczekać aż bede wiedział jaki dom postawię? Z drugiej strony boję się ze jeżeli ten sąsiad umrze i jego działka zmieni właściciela ktoś moze nie wyrazić zgody. Czy generalnie lepiej jest mieć podprowadzone wszystkie media do granicy działki przed posiadaniem konk...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.