gdzie

gdzie

(306 wyników)
  • czy możecie polecić jakiś sklep internetowy ze sprzętem AGD? czy ceny są dużo niższe? jak z jakością towaru i serwisu? dzięki za pomoc.
  • Jestem totalnym laikiem i nie wiem jeszcze gdzie mozna zminimalizować koszty a gdzie nie. Ile może kosztować wybudowanie takiego domu w stanie tzw deweloperskim (baz podłóg. drzwi itd) ale z oknami! www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=769 Dziękuje za pomoc.
  • Witam wszystkich zainteresowanych. Zastanawiam sie nad położeniem wykładziny w pokoju,ale nie na całości jego powierzchni,tzn. pokój ma wymiar ok. 3m na 7m, podłoga obecnie jest wyłożona panelami, a dookoła ścian są plastikowe listwy w kolorze paneli, wykładzinę chciałbym położyć na powierzchni 300 x 280 cm, w miejscu gdzie stoją biurka i komputery,a co za tym idzie są i fotele na kółkach,więc panele są troche podniszczone,a wydaje mi się, że położenie wykładziny będzie i ładnie wyglą...
  • w kazdym sklepie inna cena juz mam dosyc tego biegania a w castoramie czy obi wcale nie jest najtaniej
  • Szukam namiaru na firmę, która robi żaluzje niedrogo i solidnie (Warszawa). Czy możecie coś polecić?
  • Planuje zakup ADG do wyposażenia kuchni, gdzie można otrzymać najkorzystniejszy rabat, przy zakupach za około 7 tys. Może ktoś zna jakieś hurtownie, które sprzedają taniej niż Media, czy Euro.Pozdrawiam. pitt@poczta.onet.pl
  • Rozpoczynamy niedługo remont domu. Do skucia kafelki i podłogi w dwóch łazienkach i w kuchni. Poradżcie gdzie w Warszawie można wynająć pojemnik na gruz. Czy są jakieś firmy które wynajmują takie pojemniki? Pomóżcie.
  • Witam Jestem na etapie poszukiwania drzwi wewnętrznych do wykańczanego mieszkania. Zniechęcony wyglądem wszelkich drzwi fornirowanych jakie do tej pory widziałem (o okleinowanych folią już w ogole nie wspominając) chyba w końcu zamówię drzwi pełne drewniane. I mam pytanie: jestem totalnie zniechęcony po różnych poprzednich przejściach do Bartyckiej i kanciarzy/kombinatorów tam się oferujacych. Poza tym uważam ceny tam obowiązujące za mocno zawyżone - już nie wspominając o drobnym...
  • prosze o rade kogos, kto sie zna, bo nie wiem czy reklamowac polozenie klepki: mam nowo polozona klepke. pomiedzy listwami (grubosc 2,5 cm) a sciana w wielu miejscach sa szczeliny - tak powinno byc? druga sprawa to miejsca polaczenia parkietu z kafelkami, korkiem, po tej stronie gdzie korek laczy sie z kafelkami, tez jest przerwa (taka na 1mm), czy to ok? (juz widze brud i wode ktora bedzie tam wchodzic).
  • w nowym mieszkaniu kilka ścian wyburzyliśmy, kilka powstało nowych. Te nowe postawiono, zdaje się, z bloczków ytong i obłożono karton-gipsem. Po 9 miesiącach (7 od zamieszkania)wszystkie łączenia z sufitem oraz starymi ścianami popękały. Dokładnie widać, gdzie je dobudowano! Czy to normalne?! W jaki sposób można to naprawić?
  • Witamm Wszystkich serdecznie :D To co napiszę pewnie nie spodobałoby się mojej ślubnej gdyż jest jakby ciut ciut przeciwna mojemu pomysłowi na dom marzeń, ale... Spoko luz hihihi Jakiś czas temu zakochałem sie w starych drewnianych domach i tak mi to jakoś pozostało we krwi. Z tego tytułu jestem częstm gościem Muzeum Wsi Radomskiej:) Polecam - jest cudownie www.ga.com.pl/radom3.htm No ale do rzeczy. Kupiłem działkę 25/48m2 w malowniczej okolicy iiii blisko miasta:) a teraz szuk...
  • Remontujemy z mężem mieszkanie i potzebujemy kupić wszystkie potrzebne instalacje , ceny w takich miejscach jak Obi czy Castorama sa strasznie wysokie , nasz instalator polecił nam zakupy w firmie Inplast czy Sinplast juz nie pamietam na Nowohuckiej w kazdym badź razie tam jest o połowę taniej !!!ale czy są moze jakieś inne miejsca w ktorych mozna kupić te części ? pozdrawiam
  • Kilka tygodni temu ułożono mi w łazience glazurę i terakotę koloru zielono- seledynowego, którą następnie zafugowano fugą Mapei nr 182. Na próbniku , który oglądałam w sklepie fuga miała kolor jednolity, bardzo bliski kolorowi płytek i terakoty. Po polożeniu fugi na ścianie i podłodze wyszły na niej niebiesko-morskie przebarwienia (w wielu miejscach). Nie wiem co z tm zrobić? Czy mieliście podobne doświadczenia z innymi kolorami fug Mapei? Czy możecie mi doradzić co mogę zrobić w t...
  • Czy ktoś wie, gdzie mozna w Warszawie zamówić blat ze szkła hartowanego lub zbrojonego? Wymyśliłam sobie taki w łazience i jak na razie sprawa wygląda beznadziejnie. Musi być dość solidny, bo na nim ma stać umywalka. Liczę na ratunek.
  • Interesuje mnie koszt okien P4 z zamkiem w klamce,jakie sa orientacyjne koszta tych okien,rozwazam rowniez rolety antywlamaniowe
  • chodzi mi o piecyk gazowy do podgrzania wody czy wiecie coś o junkersie "Felicia 20" gdzie mogłabym ewentualnie pocztać o tym piecyku.Dzieki
  • Do mojej działki nie ma doprowadzonego gazu.Jest na sasiedniej działce po drugiej stronie ulicy u starszej samotnej osoby którą znam.Czy opłaca sie doprowadzić gaz TERAZ tzn przed posiadaniem projektu domu czy też lepiej poczekać aż bede wiedział jaki dom postawię? Z drugiej strony boję się ze jeżeli ten sąsiad umrze i jego działka zmieni właściciela ktoś moze nie wyrazić zgody. Czy generalnie lepiej jest mieć podprowadzone wszystkie media do granicy działki przed posiadaniem konk...
  • Witam, dostałam działkę ok. 1500 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Niestety po przekątniej biegnie linia średniego napięcia. Nie ma możliwości przestawienia żadnego ze słupów. Pomyślałam sobie, że może dałoby sie dostawić trzeci słup tak, aby linia szła wzdłuż granic działki, a nie przez jej środek. Dzwoniłam do ZE i powiedzieli mi, że jest to możliwe, ale ONI się tym nie zajmują. Proszę o podpowiedź, gdzie mogę szukać firmy, która by się tego podjęła. Dziękuję za wszys...
  • chcialbym sam zrobic rolety tekstylne (no moze z pomocą zony), jakie materialy najlepiej sie nadaja, gdzie moge kupic akcesoria do rolet?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.