gdzie

gdzie

(309 wyników)
  • czy wiecie może gdzie można kupić gotowe woreczki z organzy? nie za duże, ale nie takie mikroskopijne, w warszawie? zależy mi na sklepie w realu lub z odbiorem w wawie. szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć, nikt nic nie wie i pomyślałam, że hendmejdowcy coś wiedzą na pewno z góry dzięki :)
  • Chciałabym zacząć ozdobiać sobie (i na prezenty) świece. Nie mogę jednak znaleźć w sieci odpowiedniego medium, a w jakimś z kolei e- sklepie znalazłam 3 różne... Doradzcie proszę: -co jest niezbędne, a co warto przy okazji (brokat, patynę???) -jakie/ jakiej firmy -gdzie najlepiej kupić Wiem, że można przykleić łyżeczką, ale interesuję mnie takie bardziej "profesjonalne" podejście, które wymaga dłuższej zabawy ;) Będę szalenie wdzięczna za pomoc.
  • Gdzie można kupić formy do odlewów gipsowych? Chodzi mi o takie małe formy np. malutkie aniołki, takie żeby można było nadziać je na patyczek. Mam również pytanie jakimi farbami można takie odlewy malować? Czy są może jakieś farby w spray'u?
  • Witam dziewczyny pomóżcie... gdzieś widziałam i teraz nie wiem gdzie, można kupić półfabrykaty do breloczków. Chcę zrobić dla moich znajomych klubowe breloczki. Andre
  • Chciałabym zrobić ozdobne magnesiki z mozaiki tylko nie wiem gdzie można kupić tą najważniejszą część czyli magnes. Proszę o pomoc
  • Gdzie w Warszawie znajdę papier do decoupage? Nie serwetki a papier
  • dziewczyny, przyjechalam na wakacje do Polski (wariatka, z 3,5 rocznym maluchem, sama za kierownica ponad 1400km).Bede miec w samochodzie troszke miejsca w drodze powrotnej i chcialabym sie zaopatrzyc w niedrogie plastikowe bombki 10 i 12 cm oraz stojaki do nich. Wiadomo, w sierpniu trzeba ruszyc z produkcja:-) Robilam juz bombki styropianowe i plastikowe skladane z 2 czesci, ale oba rodzaje kosztuja sporo czasu w wykonczeniu "na szklo". Wiecie, gdzie mozna kupic bombki takie jak...
  • Witam, przejrzałam forum z wątkami o takim gipsie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Chciałabym porobić ramki z gipsu. Formy znalazłam już w internecie, ale niestety gdzie kupić tanio gips nie. Czy ktoś może wie, gdzie w Warszawie można kupić taki gips za rozsądną cenę? Przejrzałam także internet, ale ceny są dziwnie rozbieżne. Można kupić w sklepach dla artystów kilo takiego gipsu, za ponad 20 zł, gdzie indziej piszą, że za 2zł/kg, a to jest duża różnica. A może ktoś wie, czy taki gips b...
  • na allegro z samych koncow swiata ( a niestety poczta u mnie nie dziala. ostatnia paczka z allegro idzie juz 4 tydzien.. priorytet oczywiscie:>), w empiku jest,ale albo samoprzylepny,albo strasznie gruby, ja natomiast poszukuje takiego cienkiego, do szycia drobiazgow. czy jest w warszawie jakis sklep stacjonarny,ew. sklep internetowy z ktorym mozna sie umowic na odbior osobisty, ze sporym najlepiej, wyborem kolorowego filcu?:) ew. czy jest prawdopodobne znalezienie gdzies c...
  • Dziewczyny, wiecie gdzie można kupić gruba, przezroczystą folię ale miękką? Czasem w marketach budowlanych szerokie pasy z takiej folii wieszają w "drzwiach" między sklepem a częścią na dworze (np. dział ogród). takie jak kiedyś były paseczki w drzwi przeciw muchom, tylko ta folie jest grubachna, bardzo giętka, pasy przezroczyste ok. 10 cm szerokości. Potrzebuję takie coś na wejście do psiej budy (pasy albo arkusz - to sobie bym pocięła). W sobote ociepliliśmy budę pieska mojej m...
  • dziewczątka gdzie kupujecie cekiny do bombek?bo ja już zgłupiałam,a nie mogę znaleźć w necie dużego wyboru kolorów:(
  • Może ktoś mi pomoże bo szukam w internecie ale znaleźć nie mogę. Chodzi mi o wypełnienie poliestrowe do wypachania szmacianej zabawki.
  • Witajcie dziewczyny :) Zainspirowały mnie wasze cuda i postanowiłam sobie zrobic torebkę. Bardzo podobają mi się takie z drewnianymi uszami. Czy któraś z Was może mi powiedzieć gdzie takie uszy kupić? Obeszłam juz wszystkie pasmanteria i nic... :(( jestem z rzeszowa, może któraś z forumek zna tu jakis sklep z takimi rzeczami? Dokładnie chodzi mi o coś takiego: www.allegro.pl/item90623870__torebka_atmosphere_super_okazja_.html www.allegro.pl/item91317123_slodka_torebka_atmosphe...
  • Bardzo prosze o pomoc co to za urzadzenie do wyszywania moze Panie wiedza Prosze o odpowiedz Pozdrawiam p.s jeszcze jedno pytanko czy mozna gdzies to kupic ?? www.teddys-handarbeiten.de/x3d-w-nadelkissen.htm
  • gdzie mogę je kupić? potrzebuję długie pasma około metrowe? czy mozna jakoś trwale połączyć krótsze? niekoniecznie nitka w nitkę.... pozdrawiam Joanna
  • Hej dziewczyny, poradzcie- szukam bawełnianych lub z surówki lnianej toreb na ramię- całkowicie gładkich, bez nadruku. Potrzebuję tylko dwóch- chcę je ozdobic i sprezentować. No i mam problem, bo nie mogę nigdzie znaleźć miejsca, gdzie sprzedawano by je na sztuki, a nie hurtowo. Widzialam na allegro- ale za 28 zł. Czy jest coś tańszego? Mieszkam w Poznaniu- mozę tutaj coś sprzedają?
  • Na fotoforum oglądam Wasze prace, bardzo mi się podobają. Chciałabym też zrobić jakieś fajne albumy, kupiłam punchery, nożyczki ozdobne, kleje itd., ale brakuje mi papierów. Przeglądam allegro i nic ciekawego nie widzę, albo szukać nie potrafię?;) Czy mogłabym prosić o adresy sklepów internetowych, gdzie mozna kupić ładne papiery i te wszystkie ozdóbki? Z góry bardzo dziękuję:)
  • witam ,chciałabym zapytać o adresy sklepów internetowych ,gdzie można kupić fajne pierścionki...chodzi mi przede wszystkim o pierścionki ze szkła,ale inne materiały też wchodzą w rachubę...byle były originalne,"artystyczne "...dzięki z góry i pozdrawiam

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.