gdzie

gdzie

(353 wyniki)
  • Wiem, że było, ale dość dawno, więc nie wiem, czy aktualne. Gdzie po zachodniej stronie W-wy ew. Centrum, Mokotów, Ursynów znajdę mięsko ekologiczne?
  • mam 10 mc corke ktora karmie piersia jak byla mala mila krostki na buzi lekarze orzekli ze to skaza bialkowa potem okazalo sie ze jednak nie a teraz w 9 mcy powrocila kaszka na buzi i czerwone poliki. za chiny ludowe nie wiem co ja uczula. mam tego dosc chce zrobic testy czy jest uczulona na mleko i inne dziadostwa ale pochodze z dziury zabitej dechami gdzie lekarze jak im mowie o testach u tak malego dziecka patrza na mnie jak na glupka. prosze o rade jakie te testy mam zrobic i...
  • Hej, czy wiecie moze gdzie w Poznaniu mozna dostac Sinlac? Mialam zapas pudelek jeszcze z grudnia, ale niestety otworzylam dzisiaj ostatnia paczuszke. Podjechalam do 2 sklepow i jednej apteki - i nic:( Pomozcie, pliiiisssss.
  • Dawno mnie tu nie było. :o) Po prostu, tak naprawdę dzięki Wam, (a nie lekarzom), udało mi się opanować azs i skazę białkową, dlatego tylko od czasu do czasu czytuję forum. Ostatnio np. szukając odp. krem p/słoncu... nie o tym miałam pisać... Wybieramy się na wakacje, najchętniej na Węgry nad Balaton, nie za upalnie i nie za daleko. Przegladałam forumową bazę wakacyjną i nic dla nas nie znalazłam, chyba, że pojedziemy w Polskę, co tez jest możliwe. Chciałabym sie z Wami skonsult...
  • gdzie mozna kupic jogurty kozie w Warszawie i jakich firm? jedyne miejsce, jakie znam to malutki sklepik ze zdrowa zywnoscia na bazarku na mokotowie (woloska). ale tam sa rzadko i w malych ilosciach. poza tym mam bardzo daleko, mieszkam na bielanach...
  • Jesli ktos moze mi jakas konkretna polecic to bardzo prosze piszcie. Bylam juz u dermatologa ale problem z alergia ciagle wraca i chyba musze odwiedzic rowniez alergologa..
  • gdzie leczycie gronkowca u dzieci?czy udalo wam sie wyleczyc?jesli macie jakis dobry namiar na kogos kto leczy to bardzo prosze o pomoc
  • z wymazu z gardła, lub plwociny.. nieweim, jak to sie fachowo robi - i GDZIE
  • Podpowiedzcie, proszę, gdzie mogę kupić jganię i perliczkę dla małego alergika. czy macie jakieś spradzone miejsce? (Warszawa)
  • Który jest nejlepej przyswajalny i lekkostrawny. ( poza orkiszem bo tam go jest najmniej i jest najdelikatniejszy ) Ale orkiszowy jest tylko makaron a ja szukam kasz. Z tego co pamietam to manna kasza zawiera najwięcej glutenu. A jaka najmniej ? Dzięki za podpowiedx.
  • chodzi mi o mąkę z piekarni przekreślony kłos na bazie skrobi kukurydzianej. Często przewija się w przepisach dla alergików, ale gdzie można ją zamówić?. Byłabym wdzięczna za adresy sprawdzonych sklepów ze zdrową żywnością, prowadzących sprzedaż wysyłkową.
  • Prosto znad morza, gdzie jestem teraz, jadę do przyjaciół w Zielonej Górze. Niestety, kończy mi się zapas upieczonego jeszcze w domu chleba bezglutenowego, a nie uśmiecha mi się jedzenie przez parę dni chrupkiego chlebka. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie w Zielonej Górze można kupić koncentrat Glutenexu albo gotowe pieczywo bezglutenowe (nie chrupkie)?
  • nigdy w życiu nie widziałam mrożonych szparagów, a Zawadzki właśnie od nich nakazała mi zacząć rozszerzanie diety - mam jeszcze kilka dni, ale chcę się przygotować dlatego pytam, gdzie znajdę taki wynalazek? jaska
  • Już dałam spokuj z męczeniem synka. Przeszliśmy wszystkie możliwe diety eliminacyjne i żadnej poprawy :-/ Było też pranie w płatkach mydlanych, teraz tylko smaruję mu nogi maścią cholesterolową z wit.A lub Lipobase i raz ma śliczną skórę a za chwilę jak łuszcząca się skorupa. O dziwo nie swędzi go to bo się nie drapie. Robiłam mu też igE ogólne, na mleko i roztocza i wyszły idealnie. Lekarka zaproponowała żeby jeszcze zrobić na gliste ludzką ale wole mu przebadać kupe niż kłuć. Sł...
  • W laboratoriu u p.Kamirskiej nie badaja kału na bakterie. Czy wiecie gdzie takie badanie mogę w warszawie zrobić? Puza
  • Bo w Falcku na Mariańskiej już jej nie ma.
  • moja córa ma od 6 mies. silne zmiany skórne które są diagnozowane jako mega skaza białkowa, ja trzymam dietę "prawie nic" i rzeczone nic to nie pomaga. skóra raz jest lepsza raz gorsza.maleńka ma silnie zaognione właściwie tylko policzki i kark, czasem drobne zmiany na rączkach czy nóżkach a np. plecy od początku życia czyściutkie i podobnie brzuchol z klatą. dlatego postanowiłam za radą i przykładem forum zbadać miśkę pod kątem grzybów i innych paskudztw. wiem, że grunt to dobre labora...
  • szukam sklepów eko- na terenie W-wy gdzie mogę kupic mięso np królika lub indyka
  • Kochani! Moze ktos zna dobrego alergologa lub innego lekarza majacego pojecie o leczeniu robali w Kielcach? Syn ciągle mi chydnie i chudnie..... Problem jest bardzo złozony. Osttnio chudnięcie nasililo się po przeleczeniu candidy. Syn notorycznie choruje. Miesiąc w miesiąc do tego jest autystykiem i na specjalnej diecie: bezcukrowej, bezglutenowej i bezkazeinowej. Dostaje masę suplementów. Podstawowe badania ma dobre. Już nie wiem co robic a cała sytuacja zaczęla mnie przerastać.
  • Witam serdecznie! Dostałam skierowanie od lekarza do sanatorium dla moich dzieciaczków-5 lat i roczek (alergie wziewne).Nie mam zielonego pojęcia gdzie jechać, chciałabym nad morze, ale mogą też być góry.Bardzo proszę o porady, opinie osób które były.Interesują mnie warunki jakie są ,czyli jak sie mieszka-ważne, bo jade z maliszkiem,czy jakies zaplecze dla dzieci-typu plac zabaw,czy samemu sie gotuje, czy sa gotowe posiłki, ile płaci opiekun-mama-( czy mąż też może jechać i ile płaci wt...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.