gdzie

gdzie

(353 wyniki)
  • Witam! Poszukuję laboratorium, do którego mogę oddać kał do badania w kierunku bakterii, chodzi mi głównie o gronkowca. A gdzie robią w kierunku pasożytów? Muszę zadziałać na własną rękę, bo pediatra jest trandy i wszystko interpretuje jednoznacznie - alergia. Czy możecie coś polecić? W MSWIA oraz na Wieniwawskiego robią tylko grzyby.
  • witam, pytanie mam jak w temacie, jesteśmy ze Śląska, koło Katowic, czytam tu i przekonuję się, że warto się wybrać, ale widzę, że większość z Was pochodzi ze stolicy i podajecie nazwy tamtejszych przychodni. a nie jest ktoś przypadkiem ze Śląska i coś wie na ten temat? byłabym wdzięczna. pozdrawiam serdecznie!
  • Jestem z Warszawy, do tej pory badałam kupy u Kamirskiej, ale nic nie wychodziło, tylko candida. Dr M podczas wizyty powiedziała mi, że lamblie tak, ale co do innych pasożytów to raczej jej nie ufa. Moje pytanie w związku z tym czy znacie inne laboratorium w Warszawie, które znajduje gadziny???
  • Jesli ktos moze mi jakas konkretna polecic to bardzo prosze piszcie. Bylam juz u dermatologa ale problem z alergia ciagle wraca i chyba musze odwiedzic rowniez alergologa..
  • gdzie leczycie gronkowca u dzieci?czy udalo wam sie wyleczyc?jesli macie jakis dobry namiar na kogos kto leczy to bardzo prosze o pomoc
  • gdzie mozna kupic jogurty kozie w Warszawie i jakich firm? jedyne miejsce, jakie znam to malutki sklepik ze zdrowa zywnoscia na bazarku na mokotowie (woloska). ale tam sa rzadko i w malych ilosciach. poza tym mam bardzo daleko, mieszkam na bielanach...
  • z wymazu z gardła, lub plwociny.. nieweim, jak to sie fachowo robi - i GDZIE
  • Hej, czy wiecie moze gdzie w Poznaniu mozna dostac Sinlac? Mialam zapas pudelek jeszcze z grudnia, ale niestety otworzylam dzisiaj ostatnia paczuszke. Podjechalam do 2 sklepow i jednej apteki - i nic:( Pomozcie, pliiiisssss.
  • Podpowiedzcie, proszę, gdzie mogę kupić jganię i perliczkę dla małego alergika. czy macie jakieś spradzone miejsce? (Warszawa)
  • Prosto znad morza, gdzie jestem teraz, jadę do przyjaciół w Zielonej Górze. Niestety, kończy mi się zapas upieczonego jeszcze w domu chleba bezglutenowego, a nie uśmiecha mi się jedzenie przez parę dni chrupkiego chlebka. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie w Zielonej Górze można kupić koncentrat Glutenexu albo gotowe pieczywo bezglutenowe (nie chrupkie)?
  • nigdy w życiu nie widziałam mrożonych szparagów, a Zawadzki właśnie od nich nakazała mi zacząć rozszerzanie diety - mam jeszcze kilka dni, ale chcę się przygotować dlatego pytam, gdzie znajdę taki wynalazek? jaska
  • Już dałam spokuj z męczeniem synka. Przeszliśmy wszystkie możliwe diety eliminacyjne i żadnej poprawy :-/ Było też pranie w płatkach mydlanych, teraz tylko smaruję mu nogi maścią cholesterolową z wit.A lub Lipobase i raz ma śliczną skórę a za chwilę jak łuszcząca się skorupa. O dziwo nie swędzi go to bo się nie drapie. Robiłam mu też igE ogólne, na mleko i roztocza i wyszły idealnie. Lekarka zaproponowała żeby jeszcze zrobić na gliste ludzką ale wole mu przebadać kupe niż kłuć. Sł...
  • W laboratoriu u p.Kamirskiej nie badaja kału na bakterie. Czy wiecie gdzie takie badanie mogę w warszawie zrobić? Puza
  • chodzi mi o mąkę z piekarni przekreślony kłos na bazie skrobi kukurydzianej. Często przewija się w przepisach dla alergików, ale gdzie można ją zamówić?. Byłabym wdzięczna za adresy sprawdzonych sklepów ze zdrową żywnością, prowadzących sprzedaż wysyłkową.
  • Ja również chciałabym zrobić córce badanie kału w kierunku pasożytów, lamblii i grzybów. Gdzie zrobią to najlepiej w Poznaniu? mamamichasi
  • moja córa ma od 6 mies. silne zmiany skórne które są diagnozowane jako mega skaza białkowa, ja trzymam dietę "prawie nic" i rzeczone nic to nie pomaga. skóra raz jest lepsza raz gorsza.maleńka ma silnie zaognione właściwie tylko policzki i kark, czasem drobne zmiany na rączkach czy nóżkach a np. plecy od początku życia czyściutkie i podobnie brzuchol z klatą. dlatego postanowiłam za radą i przykładem forum zbadać miśkę pod kątem grzybów i innych paskudztw. wiem, że grunt to dobre labora...
  • szukam sklepów eko- na terenie W-wy gdzie mogę kupic mięso np królika lub indyka
  • Hej, To jeszcze raz ja, Lekarka kazała mi się wybrać z dzieckiem nad morze (i słusznie). Artur ma 13 miesięcy i rozpoznane AZS. Ponieważ jadę z nim sama, więc zależy mi na tym, żebym nie musiała przygotowywać posiłków dla nas. Czy ktoś zna takie miejsce, gdzie albo dobrze gotują dla alergików, albo zgodzą się gotować dla nas (bo i ja jestem na diecie, z powodu tego, ze jeszcze go karmię) osobno. Wolałabym wybrać się gdzieś blisko Gdańska lub Koszalina, bo nie chciałabym jechać ...
  • Który jest nejlepej przyswajalny i lekkostrawny. ( poza orkiszem bo tam go jest najmniej i jest najdelikatniejszy ) Ale orkiszowy jest tylko makaron a ja szukam kasz. Z tego co pamietam to manna kasza zawiera najwięcej glutenu. A jaka najmniej ? Dzięki za podpowiedx.
  • Kochani! Moze ktos zna dobrego alergologa lub innego lekarza majacego pojecie o leczeniu robali w Kielcach? Syn ciągle mi chydnie i chudnie..... Problem jest bardzo złozony. Osttnio chudnięcie nasililo się po przeleczeniu candidy. Syn notorycznie choruje. Miesiąc w miesiąc do tego jest autystykiem i na specjalnej diecie: bezcukrowej, bezglutenowej i bezkazeinowej. Dostaje masę suplementów. Podstawowe badania ma dobre. Już nie wiem co robic a cała sytuacja zaczęla mnie przerastać.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.