gdzie

(353 wyniki)
  • Zastanawiam się nad tym badaniem już od pewnego czasu. Pamiętam że kiedyś ktoś polecał jakieś laboratorium ale nie umiem znaleźć tego postu. Mam jeszcze głupie pytanie: co zrobić z wynikami? Jeśli okaże się, że przekroczone są normy dotyczące pierwiastków ciężkich to co można na to poradzić? Do kogo się udać? Do lekarza? Homeopaty?
  • gdzie leczycie gronkowca u dzieci?czy udalo wam sie wyleczyc?jesli macie jakis dobry namiar na kogos kto leczy to bardzo prosze o pomoc
  • Ja również chciałabym zrobić córce badanie kału w kierunku pasożytów, lamblii i grzybów. Gdzie zrobią to najlepiej w Poznaniu? mamamichasi
  • z wymazu z gardła, lub plwociny.. nieweim, jak to sie fachowo robi - i GDZIE
  • nigdy w życiu nie widziałam mrożonych szparagów, a Zawadzki właśnie od nich nakazała mi zacząć rozszerzanie diety - mam jeszcze kilka dni, ale chcę się przygotować dlatego pytam, gdzie znajdę taki wynalazek? jaska
  • Już dałam spokuj z męczeniem synka. Przeszliśmy wszystkie możliwe diety eliminacyjne i żadnej poprawy :-/ Było też pranie w płatkach mydlanych, teraz tylko smaruję mu nogi maścią cholesterolową z wit.A lub Lipobase i raz ma śliczną skórę a za chwilę jak łuszcząca się skorupa. O dziwo nie swędzi go to bo się nie drapie. Robiłam mu też igE ogólne, na mleko i roztocza i wyszły idealnie. Lekarka zaproponowała żeby jeszcze zrobić na gliste ludzką ale wole mu przebadać kupe niż kłuć. Sł...
  • W laboratoriu u p.Kamirskiej nie badaja kału na bakterie. Czy wiecie gdzie takie badanie mogę w warszawie zrobić? Puza
  • gdzie mozna kupic jogurty kozie w Warszawie i jakich firm? jedyne miejsce, jakie znam to malutki sklepik ze zdrowa zywnoscia na bazarku na mokotowie (woloska). ale tam sa rzadko i w malych ilosciach. poza tym mam bardzo daleko, mieszkam na bielanach...
  • szukam sklepów eko- na terenie W-wy gdzie mogę kupic mięso np królika lub indyka
  • Mam problem z obiciem kanapy (zdejmowane, jakby gruby welur) i narzutą na łóżko (100% wełny i piekielnie ciężka) - są za duże na moją pralkę, a w pralni to pewnie upiorą chemicznie, co nie do końca chyba posłuży mojej małej alergiczce. Jak pierzecie takie duże rzeczy?
  • Jestem z Warszawy, do tej pory badałam kupy u Kamirskiej, ale nic nie wychodziło, tylko candida. Dr M podczas wizyty powiedziała mi, że lamblie tak, ale co do innych pasożytów to raczej jej nie ufa. Moje pytanie w związku z tym czy znacie inne laboratorium w Warszawie, które znajduje gadziny???
  • Witam, mam 15 miesieczne dziecko . Chce podawac jej sezonowe owoce i warzywa. Nie mam niestety dostawy ze wsi(a szkoda !). Podpowiedzcie gdzie w Warszawie lub okolicach dostane niepryskane bez konserwantow owoce i warzywa? Moze tez mieso? Dzwonilam do kilku tzw. eko sklepow na targowa i do Zielonego oka - maja tylko jablka albo sliwki twarde. Kupuje brzoskwinie z bazaru gdzie mowia ze nie pryskane ale nie wierze im za grosz- smak potwierdza moje obawy. Podpowiedzcie prosze bo b...
  • moja córa ma od 6 mies. silne zmiany skórne które są diagnozowane jako mega skaza białkowa, ja trzymam dietę "prawie nic" i rzeczone nic to nie pomaga. skóra raz jest lepsza raz gorsza.maleńka ma silnie zaognione właściwie tylko policzki i kark, czasem drobne zmiany na rączkach czy nóżkach a np. plecy od początku życia czyściutkie i podobnie brzuchol z klatą. dlatego postanowiłam za radą i przykładem forum zbadać miśkę pod kątem grzybów i innych paskudztw. wiem, że grunt to dobre labora...
  • chodzi mi o mąkę z piekarni przekreślony kłos na bazie skrobi kukurydzianej. Często przewija się w przepisach dla alergików, ale gdzie można ją zamówić?. Byłabym wdzięczna za adresy sprawdzonych sklepów ze zdrową żywnością, prowadzących sprzedaż wysyłkową.
  • Hej, czy wiecie moze gdzie w Poznaniu mozna dostac Sinlac? Mialam zapas pudelek jeszcze z grudnia, ale niestety otworzylam dzisiaj ostatnia paczuszke. Podjechalam do 2 sklepow i jednej apteki - i nic:( Pomozcie, pliiiisssss.
  • Czy któraś z was drogie Mamy wie gdzie w Warszawie można kupić biszkopty bezglutenowe? Niestety w supermarketach różnej maści są nie do dostania :(( Pozdr.
  • proszę, pomóżcie!!! napiszcie, gdzie w WARSZAWIE można kupić pieczywo bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne? proszę o konkretne adresy sklepów nie bardzo wiem, gdzie są sklepy ze zdrową żywnośćią :-( pozdrawiam
  • Kochani! Moze ktos zna dobrego alergologa lub innego lekarza majacego pojecie o leczeniu robali w Kielcach? Syn ciągle mi chydnie i chudnie..... Problem jest bardzo złozony. Osttnio chudnięcie nasililo się po przeleczeniu candidy. Syn notorycznie choruje. Miesiąc w miesiąc do tego jest autystykiem i na specjalnej diecie: bezcukrowej, bezglutenowej i bezkazeinowej. Dostaje masę suplementów. Podstawowe badania ma dobre. Już nie wiem co robic a cała sytuacja zaczęla mnie przerastać.
  • witam, pytanie mam jak w temacie, jesteśmy ze Śląska, koło Katowic, czytam tu i przekonuję się, że warto się wybrać, ale widzę, że większość z Was pochodzi ze stolicy i podajecie nazwy tamtejszych przychodni. a nie jest ktoś przypadkiem ze Śląska i coś wie na ten temat? byłabym wdzięczna. pozdrawiam serdecznie!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.