gryzienie

gryzienie

(52 wyniki)
  • Witam serdecznie! Mam niespelna 2 miesieczna kotke. Kotka dorasta i zdaje sobie sprawe, ze zaczyna uzywac ząbkow i pazurow, ale jest to bardzo uciazliwe.Domownicy sa pogryzieni i podrapani do krwii, prosze o rade czy w jakis sposob mozna ja od malego uczyc, by mala choc troche zaprzestala takich brytalnych zabaw?:) Nieznam sie na kotkach i prosze o rade! Czy i kiedy minie ten szal.Z gory bardzo dziekuje! Pozdrawiam!
  • Jak oduczyc malego kotka drapania i gryzienia? Czy komuś się udało?
  • WItam Przygarnełam mała kotkę teraz już ma z 6 miesięcy uwielbia gryźć moje ręce, lekko drapać nie jest to bardzo bolesne ale wyglądam jakbym się cieła;o)A najbardziej doprowadza mnie do obłędu gdy zrywa firankę z karnisza ...ja ją wieszam a po chwili ona znowu ją zrywa....czy ona z tego wyrośnie bo chyba mi pozostanie kupić rolety. Macie jakieś pomysły albo własne doświadczenia z niesfornym ale kochanym kotem który robi podobnie. pozdrawiam
  • Nigdy wiecej nie kupie tego świnstwa!!Co mnie podkusiło.Uciekł mi na mieszkanie chciałam go wziąś i włozyć do klatki to mnie tak uchlał ze miesiąc w bandarzu chodziłam!!!Wyniosłam do piwincy gnoja!!!Kto to wogule choduje przecież to jest dzikie!!!
  • mam malego bernardynka (8 tygodni) ktory z dnia na dzien jest coraz wiekszy. nauczylem go juz SIAD, WARUJ - jest naprawde pojetny. NIe wiem jak go oduczyc gryzienia i skakania-zeby mu sie nie wkrecilo na zawsze, ze mu wolno... Ostatnio caly czas czepia sie nogawek i gryzie je,(poza tym zaczyna skakac), zaczyna chyba zwyciezac w nim chec dominacji (na co nie zamierzam mu pozwolic)-gdy go szkole, ma smakolyk; dostaje jedzenie rzadziej ode mnie (bo pracuje i nie nie ma), czesciej od 2 in...
  • Mam niestety problem z nauczeniem mojego małego domowego "gryzonia", na czym może ostrzyć ząbki, a czego nie powinna raczej gryźć. Czytałam natomiast, że istnieją takie preparaty, i że nie są one szkodliwe dla psiego malucha. Chciałabym się dowiedzieć, jakie macie doświadczenia ze stosowaniem preparatów zniechęcających szczeniaki do gryzienia. Które środki warte są polecenia?
  • najchętniej w nogi...łydki albo piety.. poleććie jakąs metode na to, bo moja 4 lat zaczyna sie bać swojej ukochanej psicy! karcenie nie pomaga...
  • Od 3 tygodni mam w domu 2 miesięcznego labradora, strasznie gryzie po rękach i nie daje się pogłaskać, chyba że jest zmęczony to wtedy spokojnie można go pogłaskać i wziąć na ręce. Mam pytanie czy wyrośnie z tego i czy powinnam go jakoś oduczyć gryzienia?
  • Mamy w domu przepiękną ale wredną 2 miesięczną suczkę. Sika gdzie popadnie choć na spacery wychodzi 4-6 razy dziennie. Gryzie ( zabawki do gryzienia, kości, piłki itp jest ) każdego. Z kotem już się pogodziła i miałam cichą nadzieję, że jakoś reszty też się nauczy. Może ktoś doświadczony w wychowywaniu szczeniaka doradzi mi jak nauczyć psa czystości, jak oduczyć gryzienia i wreszcie co zrobić, żeby pies był psem bo na razie to jest wyłącznie "problemem" Zdaje sobie sprawę z tego, że to szcz...
  • w prezencie urodzinowym (pełne zaskoczenie- prezent nie był konsultowany ze mną) dostałam dwóch samców myszoskoczka. dopiero po fakcie zaczęłam szukać informacji o tych zwierzakach. Pan w zoologicznym polecił klatkę, ściółkę bawełnianą, domek, oczywiście wapienko, kółko, tunelik. i wszytko niby powinno być OK. tyle, że moje zwierzaki: - na rękę wejdą tylko po jedzonko i zaraz czmychają, - nijak nie potrafią wpaść na pomysł, że kółko służy do innych celów niż gryzienie, - szatkują...
  • kiedy mój prawie 5 miesięczny owczarek niemiecki przestanie podgryzać nasze ręce ? robi to delikatnie po karmieniu albo w zabawie ale ząbki ma jak szpileczki i nie zawsze jest to do wytrzymania , jak go tego oduczyć ?
  • witam, mam 4-miesiecznego bernenczyka. Piesek jest superowy i kochany ale mamy spory problem z jego 'sposobem na zabawe'. Bardzo czesto zdarza sie ze pies zaczyna nas gryzc/podryzac...ma juz dosc mocne zeby i bywa to bardzo bolesne..szczegolnie skacze na mnie bo ja nie potrafie nawet na niego dobrze krzyknac...zreszta, im bardziej sie od niego odwracam, mowie itd tym lepsza ma zabawe i tym mocniej gryzie...:( nie wiem co robic zeby go tego oduczyc...staram sie odwracac jego uwa...
  • Mój kot (4 miesięczny maluch) dość mocno gryzie, ale nie drapie - jak go tego oduczyć?
  • Mój psiak 4 miesiące już ma mała bestia ciagle rozlewa wodę z miski po czym zaczyna sie bawić opróżnioną miska potem pisczy że nie ma co pić co zrobić? Prosze o pomoc bede wdzieczna.
  • Dzisiaj zostawione na 10 minut do wysuszenia w wiatrołapie, moje szczeniaki pogryzły totalnie buty córeczki. Właściwie to pierwszy raz ale też wiatrołap zwykle jest zamknięty, ostatnio pozwalamy im tam leżeć bo lubią zimno i są po spacerach strasznie ubłocone. Ale nie w tym problem. Buty dałam im (wychodząc do sklepu po nowe) do zabawy i rozniosły je na pył. Przejrzałam szafkę na buty i mam mnóstwo za małych zniszczonych przez dzieci kapci i bucików. Chcę je dać psom do zabawy i...
  • Mam małego kotka, którego ktoś mi, z dobroci serca, podrzucił. ;-) Ale jest problem, bo kotek często atakuje i gryzie, niby w zabawie, a za chwilę jest miły i słodki. Co zrobić, by przestał gryźć? Czemu gryzie?
  • Witam Mój ;labrador ma prawie 8 tyg. jest u nas od tygodnia. Sika , robi kupy- to norma. Ale jak go skutecznie od tego odzwyczajać? jak karać i jak pokazywać że robi żle. na razie jest ciep[ło i często z nim wychodzimy ale potem? Chodzi mi głownei o sposoby karania go. Tak samo jest z gryzieniem nas- uwielbia gryźć nas po rękach? a to boli.... jak karać takiego małego pieska?
  • Witam, Moze ktos ma jakis tajemny sposób na oduczenie królika dewastacji mieszkania? Królik ma 1,5 roku, a ile to już kabli zdewastował...:-)). Daje mu do gryzienia różne kolby i suche bułki, ale to nie przeszkadza mu ochoczo zabierać sie za moje rzeczy zaraz po wykicaniu z klatki. Cierpliwość mi sie wyczerpała, przyznam sie szczerze. Chociaż teoretycznie wiedziałam w co się pakuję. Jednak z tego, co wiem, nie z wszystkimi królikami jest ten problem. Pozdrawiam.
  • W Gdyni, w ubiegłym tygodniu starsza pani (70 lat) wraz ze swoim ulubieńcem (mieszańcem owczarka alzackiego) przeżyła dramat. Dwóch gó..arzy zaczepiło ją na spacerze z pytaniem: Czy piesek gryzie? Pani Helena zgodnie z prawdą odpowiedziałą, że "nie". Pies służył jej od lat pomocą w opiece nad dzieckiem z porażeniem mózgowym ... Zasłużony dogoterapeuta. Po czym gównairze ochoczo na oczach Pani Heleny skatowali psa. Umierał do wczoraj .... Poniżej linki do artykułów: gdynia.nasz...
  • nie wiem dlaczego? mój chomik ma 4 miesiące, jest zdrowy , chetny do zabawy, ma dość duża klatkę, kołowrotek , wapienko do gryzienia, kolbe, jedzenia pod dostatkiem, poidełko, domek:) juz sama nie wiem, czasem jak dopadnie prętów to z taką wściekłością... czy to nie objaw jakiejś choroby? poradźcie proszę:( dziekuje Pozdrawiam Veea
« poprzednie 1 2 3

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.