guz

guz

(66 wyników)
  • Od paru dni boli mnie głowa. Z prawej strony na czubku głowy, czasem promieniuje do prawego ucha lub skroni. Nie jest ostry, ale mnie martwi. Oprócz tego jestem trochę zdezorientowana. Mam trochę zawalony nos i mokry kaszel, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego. Rano po przebudzeniu nie boli, dopiero jak pochodzę tak 20minut. ma charakter zmienny, czasem boli bardziej czasem mniej. Normalnie mogę spać. Na necie czytałam, że właśnie ból guzowy jest małoostry, ale wtedy chyba boli cała głowa, ...
  • Witajcie, dziś odebrałam wynik z tomografii, i wyszedł mi jajnik lito - torbielowaty, plus jakieś płyny w jjanikach i powiekszone węzły chłonne okołoaortalne. Lekarza zaczepiłam na korytarzu w szpitalu pokazałam mu wynik i powiedział ze to guz. W necie przeczytałam że to na ogół guz zlosliwy dający małe szanse na wyleczenie, wykrywany przeważnie w stopniu zaawansowanym gdy sa juz przerzuty :/ Nie mogę w to uwierzyć, ale pewnie to nie pomyłka bo bardzo wychudłam, plus przez kilka miesiecy k...
  • Witam,za 9 dni ide na operację usunięcia guza na piersi,dodam ze ma 4cm,chcialabym dowiedziec sie jak dlugo bede musiala byc na zwolnieniu i jak dlugo boli po operacji. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  • Kilka dni temu pojawiły mi się na piszczelach 3 guzy. Mysłałam że coś mnie ugryzło. Komarów nie ma, pcheł w domu też nie mam bo zwierzaczka brak więc pomyślałam ze może pająk. Guzy mnie nie swędziały ale bardzo bolały a odczyn miał ok 1,5 średnicy. Następnego dnia miałam już 6 na prawej nodze. Zastanawiałam się co to i dlaczego gryzie tylko mnie. Mąż śpi obok i jest cały i zdrowy Dziś rano obudziłam się i pojawiły się też na lewej nodze. Są ciepłe i bardzo bolą. Do tego od wczo...
  • zdarzaja mi sie b. silne bole glowy. neurolog twierdzi, ze wynikaja one z niskiego cisnienia. ostatnio zauwazylam, ze po kazdym z tych atakow z tylu glowy, na wysokosci uszu u podstawy czaszki mam bolesnego guza... co robic? moze to tylko zbieg okolicznosci?
  • witam, kilka dni temu wyczułam guzka. poszłam do ginekologa, który stwierdził, że nigdy czegoś takiego nie widział i nie wie co to jest. guz ma mniej więcej jakiś 1 cm na 1, 5., jest pod cewka moczową. nie boli, nie ma w nim ropy, skóra nie jest zaczerwieniona, jest bardo twardy i można nim minimalnie poruszać, nie jest więc to narośl. Lekarka przepisała mi cipronex i sterovag. antybiotyk zażywam 4 dni, zostały jeszcze 2, nie widać żadnej poprawy, ale też się nie pogorszyło. czy ktoś z...
  • torbieli lub włókniaka? mam jakis guzek, który mnie boli, ale tylko wtedy gdy go dotykam, jest twardy... wiem, ze musze iśc z tym do lekararza, ale czekam na miesiączke i dopiero póxniej... jestem loda osobą, martwię się....
  • przed chwila lezalam,bo bolala mnie watroba,zaczelam dotykac sie w tym miejscu i wyczulam cos twardego tak na ok 4 cm.nie rusza sie to,czy wy tez macie cos takiego czy to moze guz?ostatnio robilam badania krwi,ob,moczu i wyszly dobre.
  • Witam, Tydzien temu okazało się że mam guza na jajniku wielkosci 8 na 5,5 cm. Trafiłam do lekarza z bólem jelit, okazało się że to guz.Kompletnie sie tego nie spodziewałam, byłam u ginekologa miesiąc temu i powiedział że wszystko ok. Mam steżenie CA 125 1470 a norma jest 35.... dziewczyny, mam mieć operacje w poniedziałek i bardzo bym nie chciała żeby mi usuwali jajnik. Mam 29 i chciałabym mieś kiedyś dzieic. Czy którać z was miała laparotomie?czy udalo sie ocalić jajnik?a mo...
  • dzisiaj zauwazylam ze przy wargach sromowych i lechtaczce mam jakies dziwne wiszoce narosla,guzy.nie boli mnie to ale sie bardzo martwie,czy moze ktoras sie z czyms takim spotkala?
  • Witam wszystkich.Mam 25 lat i wykryto u mnie sporego guza prawego jajnika. Czy ktoś z forumowiczów spotkał się może z podobnym przypadkiem i wie co to może być i jak o się leczy? Guz bardzo pobolewa, mam uczucie wiercenia dziury w brzuchu od środka po czym robi mi się słabo i gorąco. Od lekarzy nie da się wydobyć żadnych konkretnych informacji, w Internecie też niewiele o tym piszą...Boję się, co to może być, czy grozi niepłdonością, czy konieczna będzie operacja, bo dostałam skie...
  • Witam i prosze o rade! Strasznie się denerwuje tym co ostatnio zauwazyłam, poniewaz wyczułam guza przy ujsciu pochwy. NIe jestem pewna co to jest, ale czuje lekki ból jak siadam czy jak idę... Dodam, że nie wspołzylam jeszcze i mam 18 lat.. Może to jest tylko jakas infekcja?! czy powinnam sie denerwowac ze to guz?? Prosze o odpowiedz.
  • Witam, od jakiegoś miesiąca zauważyłam z lewej strony pod brzuchem w (przy)pachwinie guz. Najpierw myślałam, że może po goleniu wrasta mi się włos albo zaczyna się budować tzw. "syfek" i obserwowałam. Niestety już ponad miesiąc nic się nie zmienia, guz jest wyczówalny gdy dotykam. nie boli, nie przemieszcza się na zewnątrz nie ma zaczerwienienia ani innego koloru. jestem umówiona do ginekologa na przyszły tydzień ale zastanawiam się-może powinnam zgłosić się do innego lekarza. B...
  • Witajcie. Mam pytanie do tych z Was, które miały lub ktoś bliski miał takiego guza. Chciałabym wiedzieć jakie są tego objawy? Ja mam skierowanie na zabieg usunięcia guza. Poszłam do ginekologa po receptę na Yasmin a wyszłam od lekarza z diagnozą: guz jajnika (10 na 8 cm) Operacja szybko, bo już za tydzień. Problem jest w tym , że ja nie mam żadnych objawów, nic mnie nie boli, nie mam żadnych krwawień. Zrobiłam wyniki krwi. Są książkowe!! Czy jest to możliwe, ze mam guza?? CZy lekarz móg...
  • właśnie dziś odkryłam guzek w lewej piersi. Jest bolący. Objawy pojawiły się dopiero dziś. Czy może być to groźne? Czy nowotwory złośliwe "bolą". Dodam że mam 27 lat. Pozdrawiam!
  • Zrobił mi sie wczoraj jakis guz na srodku szyji, byłam u lekarza który nic mi nie powiedział, nie przepisał zadnych leków i kazał czekać. Tylko nie wiem na co??? Dziś boli mnie i nie wiem co robić, chyba pójde do innego lekarza. Moze ktoras z Was miała cos podobnego...
  • witam. moja mama juz bardzo dlugo ma w piersi torbiele.ostatnio powiekszyl sie i zrobil twardy. byla wczoraj na biopsji i z tego guza wyplynela krew a z innych mniejszych ropa. czy wynikiem biopsji moze byc nowotwur?
  • Wczoraj byłam na usg tarczycy i piersi. W tarczycy nie ma guzów, ale lekarz podejrzewa Haschimoto, no i mam zrobic badania prolaktyny. Jednak bardziej martwi mnie usg piersi. Mam pozapołogowe zapalenie piersi, przepisano mi antybiotyk. Znaleziono tez guza, prawdopodobnie to potworniak. Mam się zapisać do ginekologa- endokrynologa. Czy to wystarczy??? Martwię się tym paskudztwem. Co mam robić? Prosze o pomoc. Chcę wiedziec, czy któraś z Was ma podobne doświadczenia. Może polecicie...
  • Cos dziwnego przydazylo mi sie wczoraj. Biorac kapiel wyczulam na swojej wardze sromowej guza. Wydaje sie jakby cala ta czesc byla spuchnieta. Boli jak sie ja dotyka. Przypadek jakbym spadla z roweru i sobie to miejsce obila. Ale tak nie bylo. Samo sie stalo i nie wiem co to jest. Jestem w Koreii Pd i nie mam jak isc do swojego lekarza a do tutejszego nie chce isc. Czy ktokolwiek mial taki przypadek lub wie co to moze byc? Blagam, odpiszczie!!!
  • Jestem poprostu załamana, dzisiaj podczas wizyty u ginekologa, zbadał mi piersi i się okazało że jest guz w prawej piersi.... Zrobił usg guz ma długość 33 mm... W poniedziałek idę do poradni chorób sutka.... Mam duże piersi, w sumie to mój jedyny większy atut........ =( Boję się najgorszego... powiedzcie mi co mam zrobić, jakie jest zagrożenie i jak najczesciej przebiega leczenie Jestem załamana boje sie tego wszystkiego
« poprzednie 1 2 3 4
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.