guzki tarczycy

guzki tarczycy

(9 wyników)
  • lecze sie od (21 lat) 5 lat na niedoczynnosc tarczycy, mam jakos wrodzono bioro 25 eutyrox od 2,5 lat mam guzka malego ktory teraz urusl mam skierowanie na biopsje, czuje sie ok, ale jestem ciekawa trzemu mam tego guzka i czy biopsaj musi byc zrobiona? czy so jakies objawy ze guzek jest zlosliwy? jeszeli jest zlosliwy i nic sie z nim nie robi jakie skutki uboczne?
  • Czy ktoś wie, gdzie w Warszawie wykonuja ten zabieg?
  • lekarz stwierdził u mnie 2 guzki jeden jest twardy i zalecił operację, hormony mam w normie, biopsja też wyszla dobrze. Zastanawiam się czy najpierw operacja a potem ciąża czy może odwrotnie. Jaki czas trzeba odczekać po operacji żeby można było zajść w ciąże i czy mogą być z zajściem w ciąże jakieś problemy. Jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji proszę o radę.
  • hej W jaki sposób pozbyć się tego intruza z tarczycy?? czytałam trochę w sieci o róznych sposobach postępowania w przypadku gdy guzek występuje łącznie z choroba tarczycy. A co w przypadku gdy tarczyca jest ok. nie występuje ani niedoczynnośc ani nadcz. Znalazlam inf. że nalezy je obserwować...? i chodzić z 3cm guzem w szyji(ja mam guz takiej wielkości, ale jeszcze nie mam wyników biopsji)....nieprzyjemne uczucie... Co o tym myslicie? znacie takie przypadki? pozdr
  • Od ponad 1,5 miesiąca boli mnie gardło. Byłam u internisty i u laryngologa i nie stwierdzili żadnych zmian. Dostałam jakiś lek przeciwzapalny i przeciwbólowy - pomogło na parę dni i ból wrócił. To nie jest ostry ból - gównie w czasie przełykania czy kaszlu (pokasłuję też od dłuższego czasu). Od lat mam guzki na tarczycy. Ostatnie USG i biopsję robiłam na wiosnę - żadnych niepokojących zmian nie było. TSH było wprawdzie w dolnej granicy normy, ale reszta badań krwi ok. Czy to możli...
  • witam wszystkich, wczoraj mialam orbione robione usg tarczycy, wykryto 1 guzek w prawym płacie i 4 w lewym placie z tym ze w lewym jest jeden guzek o wielkosci prawie 1cm.Lekarz powiedzial ze mam zrobic TSH i zrobilam dzisija rano ale ze prawdopodobnie bede miala przeprowadzana biopsje.Mama tez choruje na tarczyce ale ma 2 guzki i to o wiele mniejsze. Boje sie bo nigdy nie mialam ze zdrowiem problemow. Moze mi ktos pomoc i napisac jak przebiega biopsja, czy boli i czy jest naprawd...
  • Witam własnie wróciłam z usg tarczycy, w opisie mam informacje ze prawdopodobnie w prawym płacie jest guzek o wymiarach 7x10mm. Jestem blada ze strachu czy mam sie bardzo martwic??? jak było u was. dodam ze mam stwierdzone hashimoto.
  • wczoraj bylam na biopsji , wynik dopiero we wtorek a do lekarza z wynikami w środę lub czwartek. Chyba zwariuję przez ten czas. W związku z tym mam do was pytanie - odbiorę wynik i tam pewnie będzie pisać co to za rodzaj guza, ale ja sie na tym kompletnie nie znam, prosze więc napiszcie mi, które rodzaje guzow sa ok, a które stanowią powód do niepokoju. Ja wiem tylko, że koloidalny to bedzie spox, a jakie inne?? bardzo, bardzo was prosze
  • Poszukuje dobrego szpitala w Poznaniu wktorym wykonywane sa operacje tarczycy. Byłabym bardzo wdzieczna za opinie na teamt szpitali wkotrych sie leczyliscie, mieliscie wykonywane operacje z gory dziekuje pozdrawiam
« poprzednie następne »
Pokaż wątki z forum:

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.