hanno

(5 wyników)
  • "Miłość to wcale nie jest wierność. Jeśli mój mąż mnie zdradził, to jego sprawa, jego przeżycie. Jeżeli nie prowadzi do tego, że chce się ze mną rozstać, to nie chcę o tym wiedzieć. Bo małżeństwo to sztuka wspólnego bycia, a to dużo trudniejsze niż chwilowe uniesienia" www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,10411747,Albo_maz_albo_cebula.html?as=1&startsz=x
  • Hanna Lis poprowadzi jednak "Wiadomości" w TVP1. Wczoraj porozumiała się w tej sprawie z prezesem TVP Andrzejem Urbańskim. wiadomosci.onet.pl/1744543,327,item.html Chyba kobieta na twarz upadła, a mordę sobie stłukła. Za kogo się tłuk uważa, chyba jej się coś pomyliło i to ostro.
  • img117.imageshack.us/img117/725/winoczerwone5cr.gif Wasze zdrowko:-) Samych radosci i pomyslnosci z okazji Waszego swieta.
  • W obecnych czasach dzietnych do domu starców odwożą dzieci, bezdzietni muszą sami wezwać taksówkę. -- Jak dla mnie - bomba.
  • Sama przyznaje, że życie nie miała usłane różami. Przez całe lata żyła w konkubinacie z wybrańcem swojego serca. – Był wspaniałym stroicielem, doskonałym specjalistą, ale charakter miał trudny – opowiada. – Czasami chciałam odejść, ale to nie Zachód, nie można od ręki wynająć sobie mieszkania i zerwać z trudnym partnerem. Gdy zmarł, jego córka upomniała się o własnościowy lokal. Gdy żył, o ojcu nie pamiętała, ale to już jej sprawa. www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się