hanno

(7 wyników)
  • Aaaaaaaaa! www.swiatseriali.pl/seriale/m-jak-milosc-383/zdjecie,iId,342456,iSort,5,iTime,1,iAId,19692
  • Kojarzycie ja pewnie głownie z roli doktor Reni w M jak miłość, ale ostatnio grywa także w Na dobre i na złe. Pojawiła się przed chwilą i tak się zastanawiam jaki ona ma właściwie kolor włosów. Takie biało-szarawe. To jest blond czy może siwizna (ostatnio podobno modna)? Odpowie mi ktoś?
  • Jak wam sie podoba ta postac? dla mnie oslizgła, nie wiem co ten paskudny Antek w niej widzi. Jak na aktorke to pani ma niefajną dykcję (ciotka miaa, spiewaa, podaa, kupowaa, babka nie wymawia "ł")i kiepski zgryz. A sama postać święto.ebliwa - niby taka chodzaca dobroć i pokora, ale nie zawahała się przy pierwszej okazji zgarnąć zonatego faceta. Nie mieści mi sie w głowie tempo w jakim w tym serialu wszyscy mówią o miłości prawdziwej, ślubach i podejmują życiowe decyzje. Parcie na ślub ...
  • Najbardziej rozbawiła mnie dyskusja Hanny z teściową na temat zakupu podręczników na nowy rok szkolny. A stary się jeszcze nie skończył, więc skąd one wiedzą jakie podręczniki będą w przyszłym roku? No i ta groźna mina matki i groźny ton do Mateuszka! Brrrr... strach się bać pani Hani...
  • Biedaczka! Nie ma serca zrobić tego rodzicom! Czyli czego? Zabrać WŁASNE dzieci do siebie i zająć się wreszcie ich wychowaniem. A Lucek drugi durny: Basiu, oni sami muszą podjąć tę decyzję, nie możemy ich do tego namawiać. Naprawdę nie wiem czy to ja jestem nienormalna czy oni. Bo moim zdaniem wychowaniem dzieci zajmują się rodzice a nie wiekowe dziadki. Zwłaszcza jak się te dzieci zabrało z domu dziecka po to żeby im zapewnić dom rodzinny.
  • Wczoraj w MjM Hanna Mostowiak - Kubasińska (przez samo H i dwa N) do Jaroszego "Dasz wiarę" HAHA Myślałem już, że za chwilę dorzuci "Tu już nie jest najczarniejsze dno najczarniejszego oceanu, to rów marsjański" albo "W życiu trzeba działać strategicznie. Panu bogu świeczkę, a diabłu zegarek. Inaczej żywcem cię wykopią."
  • co się stało Mateuszowi na tym pikniku, że nie mógł oddychać?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się