hanno

(25 wyników)
 • I im więcej tych podpisów,tym więcej gazetowego wlażenia HGW w dupę typu: warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14074977,Nowy_pomysl_PiS__rozlicza_Gronkiewicz_Waltz_z_burz.html#TRLokWarsTxt Obserwowanie tego jak przydupasom Bufetu puszczają ze strachu zwieracze,jest może niezbyt piękne-bo sporo gówna się przy tej okazji z nich wylewa i to niekoniecznie otworem do tego przeznaczonym-ale niewątpliwie daje satysfakcję :-D
 • tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,chaos-na-skrzyzowaniu-br-to-zdjecie-robi-furore,87033.html Ta fotka obleci cały świat wraz z innymi tego typu z państw tzw bananowych. Brawa dla wybitnej HGW.
 • warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13165851,Policja_wyrzucila_kupcow_z_gabinetu_Gronkiewicz_Waltz.html#BoxSlotII3img
 • Po co miastu przedsiębiorstwo taksówkowe? Czy HGW tak jak LK usadawia tam swoich znajomków? Sprywatyzować MPT i to jak najszybciej!
 • Obiecane i zrealizowane! Czy aby na pewno? Kampania wyborcza w stolicy na dobre się jeszcze nie zaczęła, ale już wiadomo, że upłynie pod znakiem rozliczania Hanny Gronkiewicz-Waltz z obietnic składanych niespełna cztery lata temu. HGW-Watch robi to już od... kilkudziesięciu miesięcy, ale teraz ma dla internautów wyjątkowy rarytas - stronę "gronkiewicz.pl - wersja odzyskana".
 • taka szybka sonda. zastanawiam się, czy jako mieszkaniec Białołęki, która już niedługo będzie miała most Północny i tramwaj mam podstawy do głosowania na kogoś innego niż Hannę Gronkiewicz-Waltz? -------------- "będąc zerem – w Warszawie można być geniuszem prawie (...)"
 • Co za strata, gdzie ona tyle zarobi przecież tak się bardzo dla miasta starała... Za same obietnice powinna dostać nagrodę.
 • A www.hanna.bakula.pl to pies? :> I niby nie ma własnej domeny i maila... Aha... Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
 • Będę szczery - przeczytałbym tę arcyśmieszną książkę, może po dziesięciu latach pobytu na bezludnej wyspie. Tak naprawdę śmieszna jest jedynie twarz Jana Kobuszewskiego a nie szutki w stylu: "Edwardzie napijesz się kawy czy herbaty", "Alinko - czego ja się napiję?" Hłe Hłe Hłe..
 • Do takiego stwierdzenia skłania lektura tego tekstu: miasta.gazeta.pl/warszawa/1,86767,4817091.html Zamiast sensownych propozycji dla stolicy mamy próby "rozliczania". Co własciwie zyskała Warszawa dzięki Hannie Gronkiewicz? Jak na razie nic. Co zaś może zyskać? Może ośmieszenie na arenie światowej (wszak nie tylko Polacy oceniają postepy przed Euro 2012).
 • Serdeczne gratulacje dla pani Hanny Gronkiewicz-Waltz i warszawskiej Platformy Obywatelskiej. Wierzymy ze pani prezydentura wraz z rządami PO odmienią Warszawe.
 • Aleksander Kwasniewski to kolejny po Lechu Wałęsie były prezydent Polski który popiera Hannę Gronkiewicz. "Znamy się, mogłem z nią współpracować, kiedy była szefem NBP, a później wiceszefem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie - powiedział Kwaśniewski, który przybył na spotkanie Rady Programowej Instytutu Wschodniego - organizatora Forum Ekonomicznego w Krynicy." więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3751992.html --- www.gronkiewicz.pl
 • Absolutnie popieram! Należy odbudować Pałac Saski, potem Bruhla i kamienice od Królewskiej! Zupełnie niezrozumiała decyzja Ratusza o wstrzymaniu odbudowy. Ludzie, popierajcie ten apel, może coś się ruszy w tej sprawie.
 • chory człowiek
 • Oczekuję na wiarygodny program poprawy komunikacji publicznej. Krok po kroku, rok po roku. Zapowiedzi HGW sprzed roku chyba poszły w zapomnienie. Linie kolejowe (SKM lub innych przewoźników), kilka linii metra i tramwajowe powinny być podstawa funkcjonowania komunikacji w mieście i aglomeracji. W Warszawie i okolicach jest kilkaset kilometrów linii kolejowych, które mogłyby służyć komunikacji miejskiej. A tramwaj na wydzielonych torowiskach z preferencją przejazdu też powinien ...
 • I na każdym rogu stanie Świątynia Opatrzności Bożej... Amen
 • Pan Skrzypek to wirtuoz finansów i Paganini stóp procentowych.
 • Szanowna Pani Profesor! Łatwo Pani wypisywać takie rzeczy. Tym ludziom (w Arkadii) każe się pracować w dniu świętym po kilkanaście godzin. A Pani sobie siądzie w domu przy kawce, napisze parę stron, jak się Pani zmęczy, to sobie pójdzie na spacerek, a jak zechce to na procesję (chociaż o to ostatnie Pani nie podejrzewam - sądząc po tonie tekstu). Trochę pokory i wczucia się w innego człowieka, Pani Profesor. I naprawdę nie trzeba bronić interesów tych, którzy chcą kupować w święto...
 • wiadomosci.onet.pl/1427462,11,item.html Tym razem nasi ulubiency chyba pojda na polityczne dno. Dziekujemy wam za ten polityczny show,haniu byłas wspaniała,chociaz powinnas odwiedzic koniecznie i pilnie protetyka, a miekki okulste i logopee. Ok.Było nam z wami do bani i nie bedziemy was wiecej mile wspominac.Na pohybel.
 • Uwaga , ostatni sondaz OBOPu Marcinek 43% hgw 26% komuch 11% Pan Marcinkiewicz zostanie Prezydentem Warszawy na 100% Wszyscy sie bardzo cieszymy,Gazeta Wyborcza z pewnoscią tez!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się