hanno

(5 wyników)
  • Ide na urodziny do 9 lentiej chcrzesnicy, fanki hanny montany. I zastanawiam sie co najlepiej kupic. Widziałm na allegro takie pamiętniki poduszkowe, ale czy to jest warte tej ceny ok100zł? Prosze o porade :)
  • U synka w przedszkolu kilka dziewczynek chce zostać Hanną Montaną, skąd ją znają? Czy 4latki oglądają ten serial? Mój syn ma bluzeczki i adidasy ze Spidermanem, bo takich ciuchów dla chłopców pełno, on je lubi mimo, że ani bajki ani filmu ze Spidermanem nie widział. Dla takich małych dziewczynek też jest pełno ubranek z HM? Ja się nie przyglądam, ale nie rzuciły mi się w oczy. Serialu też nie oglądam, ale on chyba nie dla takich maluchów? A jak Wasze małe córki oglądają, znają, ubierają?
  • Podpowiedźcie, czym interesują się 8-letnie dziewczynki? Dla wszystkich mam już prezenty, ale kompletnie nie wiem, co kupić 8- latce. Spotykamy się dwa, trzy razy w roku, nie mam pojęcia, czym się interesuje. Chodzi o prezent o wartości do 50-60 zł.
  • jak w temacie może widziałyście gdzię w promocji??
  • Witajcie. Potrzebuje pomocy, muszę kupić drobiazg dla 13 letniej dziewczynki, tak za około 10-15 złotych, coś w rodzaju prezentu mikołajkowego. Nie mam pojęcia czym się teraz gimnazjaliści interesują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się