holandii

holandii

(10 wyników)
  • [b]Witam, czy mógłby mi ktoś polecić jakąś niedrogą firmę, która rozlicza podatki zagraniczne? Pracowałam w Holandii tylko miesiąc i z tego co obliczyłam na kalkulatorze internetowym należy mi się zwrot podatku w wysokości 117 euro. Firmy, w których o to pytałam życzą sobie około 70 euro więc jak widać kompletnie się to nie opłaca. Chciałam wykonać zwrot podatku bezpośrednio przez program, który pobiera się ze strony Belastingu, niestety nie jest to możliwe, gdyż nie byłam tam zameldowana ...
  • Zwrot podatku za pracę zagranicą. 0 % prowizji. Jednorazowa opłata. Formalności w 10 minut. Holandia – 130 złotych Norwegia – 400 złotych Anglia – 230 złotych Niemcy – 200 złotych Belgia – 200 złotych Dania – 200 złotych Tel. (+48) 660 716 167 info@vantour.pl
  • niedlugo wracam do Polski, pracowalam w Holandii pol roku 2006 [pit rozliczony rowniez w Polsce - btw spora doplata :[ ] i w polowie tego roku wracam do kraju. Czy o zwrot podatku z Holandii moge starac sie dopiero bo zakonczeniu danego roku podatkowego? Jak moge zrobic to sama pomijajac wszystkie firmy krzaki? Czy holenderskiego "pita" za 2007 moge zlozyc zanim wyjade czy musze go przeslac przed koncem marca 2008? Czy lokalne podatki [zaplacone na poczatku roku za caly rok z gory...
  • Pracowałam legalnie w Holandii ok. 3 miesiecy. płaciłam podatki. Wiem, ze trzeba jeszcze złożyć zeznanie tu w Polsce, ale jak zobaczyłam te druki.... Zastanawiam sie wogóle czy stracę czy wyjdę na zero. Jak było u Was, jeśli sie rozliczliscie?
  • czy dostał juz ktos podatek za 2007 ja czekam już rok
  • jak długo czekacie na zwrot podatku holenderskiego
  • Profesjonalna Kancelaria Podatkowa BEAN rozlicza podatki holenderskie oraz przygotowuje materiały do uzyskania zasiłku rodzinnego dla osób pracujacych w Holandii. ||| Wszystkie czynności można załatwić on-line ||| Szczegóły na stronie www.bean.owo.pl ||| ZAPRASZAMY |||
  • Bardzo jestem ciekawa wedlug jakiej metody (wylaczenia z progresja czy zaliczenia proporcjonalnego) bedzie obliczany podatek za ten rok jesli pracowalam w tym roku 2 miesiace w Polsce,2 miesiace w Norwegii i 2 miesiace w Holandii?? czy ktos sie orientuje?
  • Na poczatku grudnia wyjezdzam do w/w kraju popracowac. Mam kilka pytań z tym związanych na które ktoś bardziej obyty w temacie może udzieli mi odpowiedzi. 1.Jaka obowiązuje mnie stopa podatkowa przy zarobkach między 1500-2000Euro miesięcznie? 2.Czy będę musiał zapłacić podatek w Polsce? 3.Czy jesli załatwię sobie wymeldowanie to nie będę płacił w Polsce? 4.Czy jesli nie uzyskałem dochodu w danym roku w Polsce a tylko w Holandii tez mnie obowiązuje podatek w Polsce? Z góry dziekuję ...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.