Forum Turystyka Europa Hiszpania
ZMIEŃ
      holiday

holiday

(15 wyników)
    • Witam, czy był ktoś w tym hotelu??? czytałam opinie i są różne, może ktoś ma aktualne informacje???? Miałabym kilka pytań: -wiem że to spokojny hotel ale czy wokół basenów leci jakaś muzyka?????? czy jest faktycznie spokój i cisza??? - jak jest z jedzeniem- czy są np. ryby jakieś?? - jak jest z alkoholami?czy np. wódke nalewa się samemu czy barmani??? -jaka droga jest na plaże??? skrzyżowania, ulice czy raczej jakiś deptak??? - czy przy plaży jest jakaś promenada??? - czy w okolicy są...
    • Chciałbym się wybrać na Majorkę z biurem Ecco Holiday, nigdy nie korzystałem z usług tego biura podróży, czy warto? Ceny wydają się konkurencyjne, a nie zależy mi tak bardzo na hotelu.
    • we wrzesniu bylem na majorce z Ecco Holiday. bardzo nieprzyjemne doswiadczenie. na poczatku oddzial Ecco w Gdyni nie przeslal naszej zaplaty do glownego oddzialu w Poznaniu. Poznan dal nam znac ze wyjazd mamy z glowy. po trzech dniach telefonow okazalo sie ze szef z gdyni szantazuje wlasna centrale w poznaniu zeby dostac zalegle premie. druga sprawa do kradziez w hotelu. mieszkalismy w hotelu Beverly Playa w Paguerze na majorce. hotel wygladal swietnie w katalogu Ecco Holiday. niest...
    • warto? znacie ten hotel?
    • Zaciekawiła mnie ofera ecco dotycząca Fuerteventury. Może ktoś był tam z tym biurem? Jak wygląda transfer? Wiem, że lądowanie jest na Gran Canarii, ale co dalej? A może coś o hotelu Bristol Playa
    • Rodzinny hotel z klubem scanfun dla dzieci. Bardzo przystepna cena w First. Jade z rodzina 26 czerwca, ktos jeszcze?
    • Trochę się zaniepokoiłam, kiedy na stronie internetowej biura Ecco-Holiday nie znalazłam dwutygodniowej wycieczki, na która zapisałam się już w styczniu (tzn. zapłaciłam zaliczkę, a dzięki temu, że zrobiłam to tak wcześnie, druga osoba płaci dużo mniej). Miałam wylatywać na Teneryfę 24.lipca, a tu patrzę - nie ma takiej daty! Jest 21. i 28.lipca. Hmmm. Cóż, zadzwoniłam oczywiście natychmiast do biura, na co pani spokojnie mi wyjaśniła, że aaaa, no tak, w maju po prostu zmienią s...
    • Chciałabym wszystkich przestrzec przed wyjazdem z Eccoholiday. Moja rodzia i znajomi są w tej chwili w hotelu GALA i od 8 godzin czekają na pokój. Na początku otrzymywali info że pokoje są sprzątane teraz nawet ich nie oszukują - ECCO NIE PŁACI ZA HOTEL OD KILKU MIESIĘCY więc nie otrzymają pokojów. W Ecco nie udzielają na ten temat żadnej informacji, na pytanie gdzie mają się podziać odpowiadają - nie wiemy.
    • Chcę się wybrać z mężem i synem w lutym w te rejony . Bardzo proszę wszystkich o dobrą radę --gdzie i z jakim biurem podróży??????
    • Witam serdecznie na forum.Chcę wypocząć z mężem i 9 letnim synem na Teneryfie na przełomie styczeń -luty 2005 .Stać mnie tylko na ofertę Ecco Holiday- Apartamenty Costamar w Los Cristianos.Czy ktoś z Was tam był , jakie macie spostrzeżenia ? Interesuje mnie jaki jest hotel , jaki polski rezydent , i ponieważ chcę wybrać ofertę bez wyżywienia więc jakie są ceny w supermarketach.Czy da się wyżyć i odpocząć jeśli samemu będzie przygotowywać jedzonko.:) Z opisu tego hotelu wiem tyle ty...
    • a moze ktoś już tam był i coś ciekawego opowie, na kazdy temat, byle o wyspie ;)) co tam można ciekawego porobic, zobaczyc??
    • Proszę, doradźcie mi co mam sądzić o ofercie biura Ecco holiday typu fortuna. Cena za 2 tygodnie na Teneryfie to ok 2200 (końcówka czerwca). Czy ktoś korzystał z tego typu oferty? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam. Ela
    • co myslicie o opcji Fortuna w Ecco Holiday?? jest to baaardzo tanie, i z tego co wiem to hotel i miejsce - doiadujesz sie na miejscu a tak to lecisz w ciemno. był może ktoś w ten sposób?
    • Prosze o wszelka pomoc,bo zamierzam sie wybrac na poczatku lutego prawdopodobnie na Teneryfe(poprzednio bylam tam dwa lata temu,z biurem ktore pozniej padlo).Choc nic tam nas zlego nie spotkalo,to jednak chcialabym teraz leciec z kims bardziej odpowiedzialnym;-)ale tez nie zbyt drogim,bo przyznam,ze Tui czy Neckermann przerazaja mnie cenowo!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com