Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      holiday

holiday

(163 wyniki)
    • szukam informacji o Hotelu Holiday Beach 4* w Marsa el Alam, jadę z Alfa Star 28.02. Wszystkie opinie bardzo mi sie przydadzą jade pierwszy raz z 6 letnim dzieckiem. Bardzo dziekuję. Pzdr, maxi
    • O całą dobę opóźnił się powrót turystów z Hurghady, korzystających z usług biura podróży Mati World Holidays. Widok koczujących na egipskich lotniskach Polaków to codzienność, nawet, jeśli ich turoperator nie zbankrutował - Nie ma was na liście pasażerów. Całej waszej grupy - cierpliwie tłumaczył Egipcjanin trzydziestoosobowej grupie Polaków, którzy usiłowali wrócić z Hurghady do Warszawy samolotem charterowym OLT Express w piątek wieczorem. W pobliżu krążyła zrozpaczona kobieta z trójką d...
    • Czy ktoś może mi powiedzieć co to za biuro? Szczerze mówiąc dopiero teraz je zauwazyłam przyklejone do tego forum. Ma całkiem fajne oferty. /Tylko troche mało gwiazdek maja proponowane hotele./ Był już ktoś z nimi? Jeśli tak to jakie wrażenia i opinie? Z góry dziękuje z odpowiedzi.
    • Mam pytanie do osób które zarezerwowały lato 2010 w Scan Holiday. Ja zarezerwowałam na początku grudnia wyjazd do Hurghady na lato. Dzisiaj kiedy sprawdzałam na stronach SH, fly.pl, i holidaycheck.pl cenę mojego wyjazdu wyszło mi, że przy rezerwacji dokonanej dzisiaj zapłaciłabym ok.700 zł mniej. Czy Wy macie podobną sytuację, jeśli tak to czy pytaliście się w waszych biurach, skąd wynika taka różnica, czy ewentualnie biuro zaproponowało zwrot różnicy w cenie lub jakieś inne ro...
    • Kto był w tym hotelu i wyrazi o nim opinię? Jak jest z all czy opcja obowiązuje też na plaży????
    • Organizuje wakacje moim rodzicom, oboje mają po 60 lat. Prosze Was o pomoc w wyborze hotelu pomiędzy Holiday Taba Resort a Sol Y Mar Sea Star, dodając że Holiday jest droższy o 400zł...chodzi mi głównie o jedzenie z opcją all i widoki oraz plaże, nie biore pod uwage dyskotek i animacji. z góry dziękuje za pomoc:)
    • Hotel Holiday Taba Resort to wg biura Alfa Star hotel 4,5*. Leży on ok. 40 km od oprzejscia granicznego z Izraelem. Hotel położony bardzo ciekawie- z jednej strony piękne, wysokie góry, z drugiej strony turkusowe morze z kawałkiem rafy koralowej. HOtel wygląda na nowy- bez odrapanych ścian, czysto i porządnie. Basen duży i to chyba na tyle jęsli chodzi o plusy.... Basen ogromniasty jka na tak niewielki hotel, ale woda mętna i brudna, o chlorze chyba nikt tam nie słyszał, alergie...
    • Witajcie!Wybieram się w czerwcu do tego hotelu. Czy ktoś był już w nim w tym roku? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. I najważniejsze pytanie: czy plaża hotelowa ma rafę koralową. Pozdrawiam i dziękuję!
    • rok temu byłem w SSH w tym osrodku i teraz z perspektywy czasu i innych osrodkow ktore mialem okazje ponzac musze stwierdzic ze w amphorze oszukuja ile sie da na all inclusive. Tak naprawde all inclusive tam nie dziala jest namiastka tego co mozecie dostac w innym osrodku. Do tego all inclusive uzalezniony jest od nariodowosci. Polacy maja wydzielonych marne 2 bary. ZENADA. aha podobno dostali 5 gwiazdek ciekawe za co ? UPOMINAJCIE SIE O TO W BIORACH PODROZY ZADAJCIE INDYWIDUALNYC...
    • swego czasu scan holiday miał dobre recenzje, teraz przekształcił się w sunny holiday (dlaczego?)my mamy zamiar z nimi lecieć do Sharm, mają w swej ofercie hotel el faraana z katalogu tui i zastanawiamy się czy to dobry wybór? w tej sytuacji są pośrednikiem i jak to się dalej odbywa? co z rezydentem na lotnisku, czy w hotelu, czyj jest wtedy rezydent sunny czy tui ? pierwszy raz zamawiamy wczasy u pośrednika i nie bardzo jesteśmy zorientowani jak to jest. wiemy że w biurze powie...
    • Niespodziewanie zmieniono nam hotel z Halomy na Sharm Holiday,czy może ktoś tam był? Będę wdzięczna za krótką charakterystykę.
    • Hej, Wróciłem po tygodniowym pobycie w Hotelu Serenity zorganizowanym przez Ecoo Holiday. Hotel dokładnie postaram się opisać na Holidaycheck.pl. Ale teraz krótko kilka słów. Zacznę od biura bo będzie najkrócej. Od początku do końca organizacja wzorowa, byłem z innymi dużymi biurami za granicą i Ecco nie ma się czego wstydzić. Miałem wrażenie na lotnisku w Hurghadzie że tych ludzi obsługujących jest aż za dużo ;). Czyli tu plus i to mocny. (oczywiście wszystko zgodne z ofertą pokój z ...
    • Co to jest "bakszysz" - napiwek, ofiara wszelkiego rodzaju (pojęcie podatkowe), łapówka, darowizna czy oplata za usługę. Jedna Pani napisała, że Holiday Sharm to nora. Kto był ostanio i to potwierdza. Ja się wybieram przełom czerwca i lipca na 2 tygodnie. Nie wiem z jakich wycieczek skorzystać i w którym terminie pobytu, żeby się nie zanudzić. Podobno pokoje w hotelu są zróznicowane. Z której strony pokoje są najbardziej atrakcyjne. I najważniejsze pytanie: Ile trzeba dać na dz...
    • prosze o pomoc w wyborze.
    • *plaży...brak ludzie są dowożeni busami przeznaczonymi na 11 osób a jedzie średnio 20 ( bez klimy ) *zywność ( hehe ) hot dogi i hamburgery w ciągu naszego 7 dniowego pobytu przez 5 dni jedliśmy to samo!!! ODRADZAM
    • Dziekuję TUI za wspaniały pobyt w w/w hotelu. Było wszystko jak opisano w ofercie. Z małym wyjatkiem - hotel jest nie z 2007 roku ale w tym roku został odkupiony.Jest w trakcie małego remontu. Wspaniał obsługa hotelowa ****.kelnerzy na 5+. Rezydent Pan Darek z biura Travaco terminowy i fachowiec. Dużo nam podpowiedział tak więc pobyt OK. Wspaniał RAFA!Spotkałem delfiny:D i wiele innych ciekawych stworzeń. Janusz z Gdańska email j_w21(małpeczka)wp.pl
    • Oto cytat ze strony internetowej biura Ecco-Holiday: "Komunikat dotyczący wycieczek fakultatywnych Chcielibyśmy zapoznać Państwa z nowymi przepisami Ministerstwa Turystyki Arabskiej Republiki Egiptu z dnia 07.09.2006, które określają, że wycieczki konwojowane mogą być organizowane tylko i wyłącznie przez agenta współpracującego z danym touroperatorem i posiadającego stosowne zezwolenie. Na terenie Egiptu rejon Hurghada Ecco Holiday współpracuje z firmą Bright - Sky, która upoważn...
    • czy ktoś był już z nimi.......bo mam pewne wątpliwości co do rzetelności..nie chciano mi udzielić przez telefon informacji , kto w rzeczywistości jest organizatorem oferty , którą byłem zainteresowany...
    • Witam !!! Planuję wyjazd do Egiptu do Hurghady w czerwcu - Czy biura internetowe są godnego polecenia ( sunny-holiday , wakacje.pl ) ? Na marginesie pytanie Hilton Long Beach 5* czy Siva Grand Beach 5* ?
    • Zależy mi na opiniach osób, które były w tym hotelu konkretnie z biurem Ecco Holiday. Wiele złego czytałam na ich temat ale z pewnych powodów jestem zmuszona dokonać rezerwacji właśnie u nich. Zastanawiam się jeszcze nad hotelem Menaville, który również jest w ich ofercie, ale o tym hotelu jest sporo na forum.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com