Forum Turystyka Europa Bułgaria
ZMIEŃ
      holiday

holiday

(16 wyników)
    • Czy ktoś z Was leciał do Bułgarii za Ecco HolidaY? Jakie macie zdanie???
    • Czy ktoś był w tym ośrodku i może coś więcej powiedzieć
    • Wybiera się ktoś do tego hotelu wylot z katowic?
    • Czy ktoś był z tym biurem w tym hotelu? Jak wygląda obsługa rezydentów i sam hotel? To mój pierwszy planowany wyjazd więc się obawiam. Czy do biura nie mieliście zastrzeżeń? Czy z hotelu zadowoleni - jak oceniacie wyżywienie?
    • Czy ktoś leciał tymi liniami lotniczymi do bułgarii ? Jaki standard ,czy są posiłki? Z góry dziękuję za wszelkie info.
    • Czy ktoś był z tym biurem na wczasach, może ktos się wybiera do SB? Proszę o refleksje i informacje, pozdrawiam urlopowiczów.
    • przeczytajcie dobrze warunki uczestnictwa - na dwa dni przed wylotem musimy się zkontaktować z biurem co do terminu, ja przez przypadek wszedłem na strone ECCO i dowiedziałem się że wylot ma 2,5 godz wcześniej 12.07.2010 o godz.19.10 a miał być o godz.21.50
    • Kto w tym czasie wybiera się do Bułgarii? my wylatujemy 30 z katowic 18.10
    • Dostaliście info ze lot jest opozniony ? Wylot jest kolo 3 w nocy 13.07.2010 z Pyrzowic
    • Witam ! Wybieram się we wrześniu do Złotych Piasków do Hotelu Holiday Park & SPA. Hotel jest w ofercie Neckermanna z dojazdem własnym. Mam pytanie, czy ktoś z Was był może tam w tym roku (podobnież przed sezonem był spory remont). Prosze o opinię Może ktoś się niebawem wybiera do Złotych Piasków i mógłby zobaczyć jak to wygląda i napisac 2 słowa po powrocie ? Z góry dziękuję
    • Witam, właśnie wróciłam z 2 tygodniowego pobytu w St.Konstantinie. Mieszkałam z rodziną, w tym z 4 miesięcznym dzieckiem, w hotelu St.Elena. W katalogu Ecco Holiday opisany jako idelany dla rodzin z dziećmi, że wspaniała obsługa, że wyremontowany, że świetnie położony itd, itd. Prawda okazała się niestety diametralnie inna: hotel ma 4 gwaizdki, ale zupełnie nie wiem za co, wyremontowany, być może, ale 20 lat temu, jedzenie wstrętne, ciągle to samo czyli jajka na zimno pod róż...
    • Pytanie standardowe: czy ktoś korzystał? Jakie oceny? Standard zadowalający? Obiecywane parametry aktywne: klimatyzacja ochrona całodobowa, basen ( czysty? dostępny?) Dla ułatwienia podaję link do obiektu: www.apartmentsunnybeach.co.uk/# Będę wdzięczna za opinie.
    • Witam :) Jadę we wrzesniu j/w ktokolwiek wie ktokolwiek słyszał? Pozdr.
    • Witam,kto jeszcze leci w tym terminie?Dodam że lece do hotelu Saint Elena na tydzieN
    • Może macie jakies informacje dotyczące zmian wylotu na krótki czas przed terminem?? Słyszałam, że to częsty proceder. Wrzucajcie informacje, jakie biuro i jak zmieniało wylot.
    • Witam serdecznie! wybieram się z mężem na początku wrześnie do sw. vlas do hotelu sunrise, czy ktoś oże wie coś więcej na temat tego hotelu? proszę o wszystkie informacje. pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com