idea

(13 wyniki)
  • Bardzo dobrze:-) Uwazam jednak, ze nasz rzad powinien wiecej promowac te idee. Wezmy znowu przyklad z Irlandii przed referendum nad traktatem. Euroentuzjasci robili wszystko, aby glosowano na "TAK". Pozostalo pare m-cy do referendum w Polsce i chyba jest czas na "super promocje", nie tylko reklamy w TV. Powinno sie "wybic" z glow rodakow Leppera i "placzacych" rolnikow. Nie mozemy pozwolic na to, aby przez jedna mala grupe ludzi odrzucic taka szanse jaka jest wejscie do Unii Eur...
  • Czy Francja będzie lansować? Francja (wolność, równość, braterstwo i takie tam pierdoły) jako ostoja liberalnego państwa, dla bezpieczeństwa mas i ludu pracującego będzie zakazywać "chorobliwej chudości". www.rp.pl/artykul/121171.html I najsmaczniejsze w tym wszystkim jest to, że żabojady pragną także bezpieczeństwa mas i ludu pracującego w całej UE: "Francuska minister zdrowia Roselyne Bachelot nie wyklucza, że Francja będzie lansować podobny zakaz propagowania chudości w całe...
  • Profeta

(19)
    kto wypowiedział te prorocze słowa: "jestem przekonany że za 50 lat ludzie nie będą już myśleli w kategoriach ojczyzn" a) Józef Stalin b) Józef Goebbels c) Karol Marx No ijeszcze jeden cytat dłuższy ale pod którym sądzę podpisze się wielu: "Ponad i poza pojęciem państwa narodowego idea nowego społeczeństwa przekształci przestrzeń życiową daną nam wszystkim przez historię w nowe duchowe dziedzictwo(...) nowa Europa solidarności i kooperacji wszystkich ludzi, Europa bez bezroboc...
  • Bardzo spodobała mi się idea wydania płytki CD z treścią traktatu akcesyjnego i innymi informacjami o wstąpieniu do unii jednak nie bardzo wiem jak wejść w jej posiadanie. Czy Ktoś mógły mi podpowiedzieć jak ją zdobyć?
  • www.pcf.fr/ Niesamowite !
  • Ogromnym wyzwaniem byłby wielki cywilizacyjny wysiłek.Mniej"straganiarskiego"liczenia drobnych.Uważam że warto kierować się ideami.Szkoda że Polska stoi jakby nieco z boku.Pięknie byłoby uczestniczyć w tworzeniu historii.Zważmy
  • TYLKO SAMOOBRONA NIE BYŁA NAIWNA! Przykro zapewne zrobiło się tzw.euro entuzjastom.Lansowana przez kolejne ekipy idea solidarności i wyrównywania szans rozwojowych uboższych regionów przez unijne fundusze legła w gruzach.Wiec co pozostało realnie! SKŁADKA!
  • bo UE jest OK. o ile nie znajdzie sie tam turcja oczywiscie....
  • Wyszlo szydlo z worka "Niemcy sa i pozostaja najwiekszym wygranym rozszerzenia UE" - tak kanclerz Gerhard Schroeder w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnika "Focus" uspokaja niemieckie leki przed wejsciem nowych panstw do Unii. A jeszcze kilka miesiecy temu Niemcy byly ponoc naszym najlepszym adwokatem w drodze do Unii. Widac nie bylo to dzialanie tak do konca bezinteresowne, jak nam wmawiano. Co gorsza, wmawiajacymi nam te bajki nie byli wylacznie Niemcy, których jeszcze ...
  • Propaganda IV Rzeszy Niemieckiej! Kolejny agent niemiecki zostal opublikowany na lamach powaznej gazety polskiej. A miejsce tego czlowieka jest w Berlinie w departamencie propagandy niemieckiego MSZ!!!
  • Teraz rozumiem. Kwasniewski dzis ni z gruszki ni z pietruszki zaczal cos gadac o aborcji. Nawet sie zastanawialem co mu sie nagle przypomnialo, a tu prosze, spotkanie Prymasa z Premierem w sprawie UE. Jestem przeciwnikiem aborcji, ale czy warto dla tej sprawy zaprzedac sie eurofederastom?
  • Z uporem maniaka wracam do swojego starego wątku i pragnę się zapytać kto w Polsce ma odpowiednią siłę, wolę i poparcie społeczne, aby wprowadzić postulowane przez eurosceptyków scenariusze - NAFTA, EOG, Tajwan, Rosja, etc?
  • Jestem tego wiecej niz pewien! Styl prowadzenia kampanii LPR wskazuje na to, ze to juz ich schylek. No i dobrze. Idea panstw narodowych w tym znaczeniu, ze izolowanych sie konczy raz na zawsze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się