Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      imprezy

imprezy

(9 wyników)
    • Co sądzicie o zjawisku cechujacym przeważnie ,,duże zachodnie firmy" a zwącym się imprezy integracyjne? Wyjazd do luksusowego ośrodka za darmo bądź potańcówa z luksusowym żarciem i alkoholem bez ograniczeń - to brzmi zachęcająco. Niby nie obowiązkowe, ale trzeba być. I to bez małżonka czy tez małżonki. Przyznam, że mnie to nie bawi, więcej jest to dla mnie zło konieczne. W każdej firmie było tak samo - nadmiar alkoholu powodował , że z układnych yuppies wyłaziła słoma z butów. Każ...
    • impreza

(36)
      Zapraszam Was wszystkich, do siebie na imprezę w nastepną sobotę 24.05. Nie jest ważny nick, wiek, status, poglądy, wstęp za okazaniem alkoholu, soku i sałatki 100 gr. - przygotowanej własnoręcznie. Adres: Warszawa ul. al. Niepodległości 86/22. Zapraszam feministki, szowinistów i anty.... zapraszam depresntów i antydepresntów. Zapraszam Was wszystkich i chętnie Was poznam! Anka.
    • Witam wszystkich Za tydzien organizuje impreze firmową. Event ten ma sie odbyć w jakimś klubie zeby można coś było zjeść i potańczyć. Ilość osób ok 15. Niestety towarzystwo raczej mieszane wiekowo z przewagą osób w wieku koło 40 więc miejsca, kluby do których ja na ogół chodzę (mam 26 lat) odpadają. Może znacie takie miejsca typu Dekada? Byli tam kiedyś i nie narzekali i jak nic nie znajde to zrobie tam. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
    • Jeśli ktoś chciałby podjąć jakąkolwiek współprace z tym klubem PRZESTRZEGAM.Właścicielka obiecuje "złote góry"a za wykonaną prace NIE PŁACI. Krótko mówiąc jest w 100% NIE WYPŁACALNA.
    • Witam! Czy ktoś może mi coś powiedzieć o firmie public relation Event Marketing Jet Events Agencja Artystyczna Jet Events , organizatora imprez artystycznych i koncertów?
    • szukam godnego zaufania studenta (tki) który zaopiekuje muzycznie moim weselem. celowo nie uźywam słowa dj ponieważ piosenki są juź wybrane i czekają tylko na osobę która się z nimi zapozna i będzie je umiała puścić w zależności od nastroju na imprezie i życzeń gości. sprzęt jest zapewniony przez lokal. wesele odbędzie się 02.04.05 w centum warszawy. czekam na oferty
    • Pracuję w pewnym Banku poniekąt słynnym ostatnio z jednej imprezy.... Mam szefową, która nie widzi nic złego w zatrudnianiu bratowej jej siostry i jeszcze innych członków rodziny. Niestety osoby te wyraźnie odbiegają kulturą osobistą, wykształceniem itp od reszty. Są faworyzowane (moim zdaniem). Jak zwrócić uwagę takiej przełożonej uwagę że coś jest nie tak... Niby zasady etyczne korporacyjne obowiązują wszystkich ale to fikcja skoro przełożona mojej szefowej również nie widzi w ty...
    • Ile się przeciętnie zarabia w redakcji tygodnika społ. polit., a ile w babskim tygodniku czy miesięczniku jako dziennikarz? Gdzie łatwiej sie dostać????
    • Hej, może mieliście fajną imprezę firmową w jakimś miejscu w Warszawie lub bliskich okolicach. Najbardziej mnie interesuje miejsce gdzie najpierw mozna posiedzieć i pogadać, a potem się trochę pobawić. Aha, tak dla 80 osób. A w ogóle to proszę o wspomnienia z miłych 'integracj" firmowych KO

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się