instalacje

(4 wyniki)
  • Witam sąsiadów, Czy ktoś może polecić jakiś dobry warsztat samochodowy w którym można wyregulować instalację gazową? pozdrawiam
  • Witam w ostatnim czasie wystąpiły następujące fakty 1. Zmienił się administrator 2. codziennie w skrzynkach ma ulotkę z JMDI lub UPC/Aster 3. Na forum są pozytywne opinie na temat alternatywnego dostawcy (patrz wyżej) 4. Część sąsiadów decyduje się na taką ofertę . (Mój sąsiad zrobił to w weekend ), 5. Przyjeżdza ekipa od dostawcy i majstruje w kablach w skrzynkach etc. W piwnicy zostawiają zużyte baterie i opakowania po materiałach, 6. Na tablicy ogłoszeń zostaje wywieszona inform...
  • Witam. Mam pytanie... Czy ktoś już przerabiał "naszą nową" ale spartoloną instalację wodną z plastikowych rurek (piękna robota tylko dlaczego na ścianie a nie w niej). Może podacie jakieś namiary na kogoś kto zrobi to szybko i sprawnie. Bo o ile widzę to odkucie tego co jest nie stanowi problemu ale podejście tam ze zgrzewarką do rur już chyba tak (no oczywiście bez rozbijania znacznej części podłogi)
  • Witam! Mam pytanko :))) Czy w "Rajskiej Jabłoni" są jakieś plany przyłączenia osiedla do sieci gazowej? Mam dylemat czy kupowac kuchenkę elektryczną, czy tradycyjną połaczoną z butlą gazową. Czy ktoś ma już taki patent, a może eksploatacja kuchenek elektrycznych nie jest taka kosztowna jak mi się wydaje. Liczę na jakieś rady bo jestem zielona :((((

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się