Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      instalacje

instalacje

(16 wyników)
    • Mam mieszkanie w nowym bloku bez instalacji gazowej. Czy gdybym bardzo się uparł mógłbym zamontować kuchnię gazową na gaz z butli? Czy są jakieś przeciwskazania (wentylacja, podłączenia etc.)? Czy muszę o tym poinformowac Dewelopera? Czy potrzebną są jakieś odbiory/zatwierdzenia ze strony specjalisty? (Oczywiście kuchnię podłączałby fachowiec)? Dzięki za info. Pozdrawiam Marcin
    • na przyszły sezon chciałabym w moim domku na działencji juz luksusy sobie wprowadzić w postaci prysznica, wc wewnątrz domku i zlewozmywaka w kuchni. Czy mogłabym prosić o radę w kwestii instalacji? Mam kompletnie idiotycznie wybudowane szambo POWYŻEJ domku :((( Tacy specjaliści to budowali:/ pewnie z odpływem będzie problem co nie?
    • Witam, ostatnio uslyszalem ze podobno jesli ktos ma kuchnie elektryczna z plyta do zabudowy to nie moze miec za nią gniazda doprowadzajacego prąd trójfazowy, tylko to gniazdo musi byc z boku, bo nie zmiesci sie za szafką? Czy to rzeczywiscie jest prawda? Bo to zmienia calkowicie uklad mebli w mojej przyszlej kuchni i bede musial byc moze przerabiac instalacje lub robic nowy projekt..Nie mialem pojecia ze to podlaczenie prądu musi byc z boku.. Czy ktos moze mi powiedziec jak wiec p...
    • Hej, Mam pytanie do osob posiadajacych dozownik do plynu do naczyc przy zlewie. Czy da sie to zainstalowac jak juz ma sie zainstalowany zlew? Mam juz kuchnie od paru miesiecy i teraz dopiero pomyslalam o dozowniku. Chcielibysmy go zamontowac sami, ale maz twierdzi, ze w juz zainstalowanym zlewie moze byc ciezko wywiercic dziure i w ogole to cudo zamontowac. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami z instalacji:) I jeszcze jedno: ile mniej wiecej kosztuje takie specjalne wiertlo do wy...
    • witam czy piekarnik elektryczny do zabudowy musi instalować osoba z uprawnieniami tak jak w przypadku gazu , a jak z płyta elektryczną do zabudowy? czy moze zrobic to pan składajacy meble kuchenne który nie ma uprawnień elektrycznych? pzdr Kulka
    • W trakcie planowanego remontu kuchni zamierzam zrezygnowac z gazu i zamontować płytę elektryczną. Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 60, wszyscy sąsiedzi mają kuchenki gazowe. Dowiedziałam się jednak, że będę musiała wystąpić do STOEN-u o przyznanie dodatkowej mocy. Mam więc pytanie. Czy jest to konieczne w przypadku każdej płyty, a może są takie, które tego nie potrzebują, no i może ktoś wie, ile kosztuje to przyznanie mocy. Samą instalację zrobiłby mo tata, więc przyłączenie ...
    • mam problem z cisnieniem wody w baterii wannowej ferro modena. cisnienie w rurach doprowadzajacych wode do baterii jest silne, natomiast po podlaczeniu baterii woda leci wolnym, cienkim strumieniem. czyscilem juz wszelkie sitka w baterii wiec wykluczam ta przyczyne. zastanawiam sie czy aby glowica w mieszaczu nie ma za slabej przepustowosci. czy mozna ja wymienic na inna?
    • W moim wypadku - budowa domu Parzniew zakup był zupełnie bezstresowy. Przy pierwszym kontakcie otrzymaliśmy wstępną wycenę, po wizycie projektanta nie dalej jak po 3 dniach powstał pierwszy projekt, który kilkukrotnie zmienialiśmy. Nie było z tym żadnego problemu. Informację o gotowości do montażu mebli i sprzętu otrzymaliśmy z tygodniowym wprzedeniem. Przyjechał Pan który już tego samego dnia praktycznie w całości zestawił kuchnię, tak ,że mogliśmy ją bez problemu użytkować. Ca...
    • Zastanawiam się nad tym co lepiej zamontować w mojej nowej kuchni. Czy płytę elektryczną czy gazową? Do tej pory miałem gazową lecz denerwuje mnie jej czyszczenie. Czy elektryczne rzeczywiście są takie dobre i praktyczne? Czy trzeba do nich ciągnąć trzecią fazę? Ciekawy jestem czy są osoby, które żałują, że zdecydowały się na płytę elektryczną?
    • Kupiłam mieszkanie z wanną z hydromasażem-kompletnie zakamienionym. Przy włączaniu ukladu z dysz wydostają się kawały kamienia. SZUKAM środka usuwającego kamień, za wszelkie rady dziękuje ;)
    • Chcę kupić płytę indukcyjną, ale mogę wydać na nią do 2 tys. Przejrzałam troche komentarzy na ceneo i nie moge sie zdecydować. Co zapamiętałam, to to że niektóre mogą wydawać różne dzwięki. Ponieważ w pracy ciagle mi jakieś urządzenie buczy chciałabym sobie tego w domu zaoszczędzić. Druga rzecz - w niektórych przypadkach całkowita moc płyty jest mniejsza niż moc sumy poszczególnych palników, dlatego gdyby chciało się gotować na pełnej mocy na wszystkich palnikach to niestety się ...
    • Czy kupując osobno płytę gazową i piekarnik elektryczny mogę go również odliczyć od podatku bo przecież kupując "kuchenkę" odliczam całość. Czy może zależy to od tego jak wpisane jest w fakturze?
    • Tak mnie dziś tknęło, że np.Olivier czy inni "kuchmistrze" w TiVi gotują na kuchniach gazowych, w którejś gazecie o mieszkaniach pokazywano kuchnię szefa kuchni z hotelu Sobieski - też ma kuchnię gazową Czy kuchnie elektryczne to moda, bezpieczeństwo i dbałość o estetykę wnętrz, a gotować powinno się na gazie?
    • Witam. Wiele naczytałem się ostatnio na temat zalet i oszczędności baterii termostatycznych. Nikt jednak nie potrafi mi wytłumaczyć tej oszczędności w moim konkretnym przypadku: gdy puszczam rano wodę ciepłą, to muszę poczekać kilkanaście sekund aż z rur spłynie cała zimna woda. Jak w takiej sytuacji zachowa się bateria termostatyczna? Będzie leciała również woda zimna? Więc jaka tu oszczędność? Bardzo proszę o opinie.
    • Mam czysto, sprzątam, czyszczę rury kretem ( na porządku myslałam że to z tych rur) a od czasu do czasu, co kilka dni rano jak otworze drzwi od łazienki czuję jakiś nieprzyjemny fetor. Kurczę nie wiem, czy to od sasiadów, czy zła wentylacja???? Co poradzicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się