Forum Mężczyzna Mężczyzna
ZMIEŃ
      intymny

intymny

(31 wyników)
    • bez wdawania sie w intymne szczegoly, czy jest cos 'szczegolnego' dla was w pozycji zwanej 'reverse cowgirl', czy to tylko popularne w flmach dla doroslych bo lepiej wszystko wtedy widac? :) czy wolicie 'nieodwrocona' wersje z uwag na kontakt wzrokowy itd? tak, szukam natchnienia dla urozmaicenia w sypialni i zalezy mi na opini panow :)
    • Chodzi o golenie sie w miejscach intymnych.Facet, z ktorym sie spotykam, zazadal tego ode mnie. Pamietam, ze raz to zrobilam, wiele lat temu i pamietam okropny bol , kiedy te wlosy odrastaly. A Wy, wymagacie tego od Waszych partnerek ?
    • czy są jakies inne żele do higieny intymnej dla męzczyzn niz seria AA. jakich wy Panowie używacie?
    • Jak można uwielbiac... zapach intymny? Mój facet szaleje na jego punkcie, a mnie jakoś niezręcznie, gdy tak zachwyca się czymś , co dla mnie...może nie tyle jest odrażające,ale na pewno nie piękne.:/
    • jaka powinna być Waszym zdaniem? brazylijska?
    • Od jakiegoś czasu mam ochotę na zafundowanie sobie tatuażu tuz nad wzgórkiem łonowym. Oględnie mówiąc, na dole brzucha. Mialby być to delikatny kwiatowy wzór, tak, żeby sam górny koniuszek tatuażu wystawał nieco powyżej bielizny, a większość była zakryta, tylko dla wtajemniczonych ;) Ponieważ cały czas się jeszcze waham, bo trochę mi jednak szkoda gładkiego, nieskazitelnego brzucha, jestem wiec na etapie zbierania opinii :) A wiec jak zapatrujecie się, Panowie, na tatuaż w tak intymnym ...
    • porozmawiajmy w koncu o sprawach powaznych. (jak na facetow przystalo). deBilowac sie - czy nie?
    • Panowie, Jak układacie swoje przyrodzenie w bieliźnie? Ja od zawsze zgodnie z naturalną pozycją spowodowaną grawitacją, czyli w dół. Ale ostatnio widziałem jak w szatni na basenie koleś obok pracowicie układał sobie w pozycji do góry. W pierwszym odruchu pomyślałem, że coś z nim nie tak. Ale potem pomyślałem, że to może ja jestem jakiś dziwny w tym względzie. Napiszcie jak wy to robicie. Ris
    • Mam takie pytanie,bardzo intymne.KOchałam się ze swoim chłopakiem i zerwała mu się taka skórka,podłużna z penisa ,bardzo krwawił.Boli go to teraz.Czy to normalne???
    • Mój facet lubi swój intymny zapach-tak mi powiedział,gdy przyuważyłam go z ręką w spodniach ( podejrzewałam go o co innego a on mi tak odpowiedział). Czy to jest normalne???Czy i Wy lubicie swój intymny zapach???
    • drodzy panowie. moja przyjaciolka znalazla ostatnio rozmowe bardzo intymna jej faceta z jakas inna pania. rozmowa byla zapisana. co powinna zrobic? pogadac z facetem czy nie. prosimy o rade z meskiego punktu widzenia. pozdrawiamy serdecznie.
    • Bardzo prosze o rozsadne wypowiedzi na temat. Mam 25 lat, od roku spotykam sie z cudownym mezczyzna - jest przystojny, inteligentny, zabawny, bogaty, tzw. "dobra partia". Jest tylko jedno "ale" - ma bardzo maly rozmiar. Na poczatku myslalam, ze sie przyzwyczaje, tlumaczylam sobie, ze seks to nie wszystko, ale tak naprawde oszukiwalam siebie, i jego. Po prostu uwielbiam seks we wszystkich postaciach i przyznam szczerze, ze do tej pory nie mialam takiego problemu. Postanowilam, ...
    • Proszę o wypowiedzi Panów, bo nie chce mi się słuchać babskich domysłów. Historia jest taka: Impreza weekendowa, poza miejscem zamieszkania, ON podobał mi się, była jakaś chemia, uwodziłam go swoimi sposobami, niewidocznymi, intensywnie myślałam o TYM, no i drugiej nocy wylądowaliśmy w łóżku. Był całą noc i próbował kilka razy. Ale po kilku ruchach jego konik robił sie mięciutki i uniemożliwiało to kontynuację. Były różne pozycje. Były chwile snu w międzyczasie i znów erekcja i ...
    • Witam mężczyźni:) Mam do was takie pytanko, które mnie dręczy już od dłuższego czasu. Mianowicie co sądzicie o kobiecym owłosieniuw miejscach intymnych. Czy może ma go wogóle nie być, czy cos tam powinno zostać. Troche głupio mi zapytać o to mojego faceta, a bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam
    • Pytanie intymne... Tak wiec moj zwiazek to zwiazek na odleglosc... Widujemy sie czasem nawet raz na miesiac... Chodzi mi o sex! Nie jestem nimfomanka...:), ale mam swoje potrzeby, nie zdradzam go, nie chce sie ponizac, zreszta chce kochac sie z nim! On nawet jak sie widzimy nie przejawia specjalnej inicjatywy. Mam wrazenie, ze ma jakis mniejszy poped...Porownuje oczywiscie do moich bylych, z ktorymi jednak czesciej sie widywalam (poped mieli wiekszy)...Juz bralam pod uwage to, ze...
    • Widzialem cos takiego na polce w sklepie, czym w dzialaniu rozni sie to od zelu do kapieli czy mydla?
    • czy według was to możliwe, czy raczej nie powinno się przydarzyć?
    • co,jak,czym(byle nie maszynka) probowalem kiedys zwykla maszynka ale to byl horror.krotski...ble,tak bolalo ze nie moglem sie dotknac;( wiec jakie sa wasze doswiadczenie,tylko prosze ebz zbednych komentarzy!!!
    • bo wyciął wątek ;(
    • właśnie, Panowie. Czy Was to kręci? Czy chcielibyście, żeby Wasza dziewczyna/żona przyozdobiła kolczykiem swoją "różyczkę"? A może to jest tak, że u innych-proszę bardzo, ale u mojej pani: w życiu! Co Wy na to?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się