intymny

(12 wyniki)
  • Witam,mam pytanie dotyczące salonu, w którym wykonywane są zabiegi upiększajace "fryzurke intymna".Jestem w związku 3 lata,teraz byliśmy w rozłące i chciałabym zaskoczyc mojego meża,jednak nie wiem czy to Pana się podoba i gdzie coś takiego się wykonuje w Łodzi?Prosze o komentarze(zawsze preferowaliśmy "nic" lub delikatny,paseczek. Pisze to drugi raz w kolejnym wątku,bo mimo odpowiedzi nic nie mam na stronie..:(dlaczego?inne watki mogę otwierac i widzę odpowiedzi,przepraszam za...
  • Drogie panie. Czy lubicie jak Wasz partner jest wydepilowany w miejscu intymnym??? Czy nie uważacie tego za mało męskie???
  • Maz prosil mnie o calkowita depilacje moich intymnych zakatkow... Zrobie to dla niego z przyjemnoscia! Potrzebuje tylko najbardziej bezbolesnej metody...
  • No właśnie ? Jesteście ZA, czy PRZECIW ?? Podoba Wam się to ??
  • Chodzi mi w szczególności o ten potęgujący doznania. Jak się Wam sprawdził?
  • czy ktoś z Was używał żeli intymnych Durexa?? W Rosmanie są 3 rodzaje tych żeli: nawilżający, potęgujacy doznania i chyba przedłużający stosunek. Koszt ok.17 zł. Czy ktos uzywał ? Mozecie polecić? Szczególnie interesuje mnie ten potęgujący doznania-ciekawe jak??
  • a tak z czystej złosliwości zakładam ten watek. bo z lektory wynika, ze wiekszość problemów stwazaja mężczyźni. a to za duzo, a to za mało, a to zdradzaja i zaciete polemiki przeciw lub w obronie mężczyzn toczą kobiety. wszystko poto, zeby problem omowić i nie wyciagnąć zadnych wniosków. a co sądzicie o skłonności kobiet do zwierzeń. omawiaja wszak z kolezankami problemy życia seksualnego. otóż zdażył sie ostatnio, ze w chwili jak najbardziej intymnej dowiedziałem sie od swojej uw...
  • Czesc, Nigdy z zona nie uprawialismy seksu analnego, chociaz mnie (jak pewnie wielu facetow) do tego ciagnie. Ale skoro zona nie chce, to nie bede nastawal bo nie ma co dziewczyny meczyc i stresowac. Ale w trakcie seksu czesto reka dotykam jej pupy - zwlaszcza w trakcie jej orgazmu. Dla mnie to jak ''owoc zakazany'', natomiast zona mowila ze nie przepada jak sie jej tam pcham z lapami, a jednak nie sprzeciwia sie wyraznie, a mnie wydaje sie ze kiedy lekko naciskam jej anus ma znacznie ...
  • Juz od roku jak nie wiecej wyrywam sobie wlosy z glowy czemu moj maz nie chcial ze mna sypiac. a wiec w koncu na przededniu rozwodu sie otworzyl: 1) bal sie,ze nie sprosta moim (duzym) wymaganiom; nie podobalo mu sie ze wydaje mu rozkazy,zrob tak i tak,ze dyktuje warunki naszego wspolzycia, ze za wczesnie skonczy a ja bede niezadowolona lub bede chciala dluzej niz on moze 2) zniechecalo go ze sie zaniedbalam, glownie wagowo (ale jak schudlam 6-8kg nic sie nie zmienilo w swerze s...
  • mam siostre, która cierpi z takiego powodu... ma faceta- ona go kocha, on ją podobno tez. oboje maja ponad 25lat(dorosli) kuleje ich pozycie seksualne, poniewaz ona -jak to okresla-ma tak wąską pochwe, ze nawet nie moze wsunąc doń palca, a co dopiero mógłby tam zmiescic sie członek. naturalnie, preparaty nawilzające i rozluźniające- jest generalnie spietą dziewczyną- nie działają. kazda próba zblizenia jest dla niej bolesna i chyba jeszcze bardziej pogłębia obawy przed seksem.( n...
  • jaki jest wg Was stosunek Polaków do seksu? moim zdaniem cały czas jest z tym u nas strasznie kiepsko, bo stosunek do seksu u nas nieodłącznie wiąże się z kościołem i religią. kobiety nie umieją się nim cieszyć przez normy wpojone przez religię właśnie, wychowanie i otoczenie. niby panie próbują być bardziej "wyzwolone"(nie znoszę tego słowa),ale tak naprawdę jest to pseudowyzwolenie, bo ciągle gdzieś tak kołaczą kody kulturowe pt. "kobieta musi się szanować",wzmacniane przez otoczenie....
  • Piercing

(12)
    Czy umieszczanie różnych ozdób w intymnych miejscach jest podniecając dla partnera,a może tylko dla osoby która poddaje się takiemu zabiegowi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się