intymny

intymny

(7 wyników)
  • Jutro mam mieć test PCT, i rano przytulanko. Czy mogę użyć żelu Unimil???? Bez niego sobie tego nie wyobrażam. Nigdy nie miałam swojego nawilżenia, zawsze z żelem.
  • Witam!Mam problem i będe wdzęczna jeśli któraś z Was kochane furomowiczki mi pomoże!Nigdy nie miałam problemów ze śluzem , jednak od momentu gdy zaczeliśmy się starać o groszka jakbym wyschła:(Śluzu mam bardzo mało, mąż się dwoi i troi,ale mimo wszystko staranka potrafią być bolesne i co za tym idzie stresujące zarówno dla mnie jak i dla niego:(Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś żel, który nie ma działania niszczącego "żołnierzyki"?Dodam,że wiesiołek na mnie jakoś nie pod...
  • a wiec dzis jest moj 11dc rano dostalam zastrzyk na pekniecie pecherzyka doktorek kazal przytulac sie dopiero w poniedzialekw poniedzialek mam miec robiony test na wrogosc i moje pytanie jest czy jak dzis zaszalejemy pozna noca to czy zolnierzyki beda dosc silne na poniedzialek?takie glopie zapytanie za odpowiedzi dziekuje
  • próbowałam na forum znaleść wątek o samyn współżyciu ale jest tego b.mało,same badania itp.interesuje mnie jak często trzeba współżyć żeby się udało,ja już próbowałam różnych technik: codziennie przez najbardziej płodny tydzień przy regularnych cyklach, lub co drugi dzień przez cały miesiąc, nic to nie dało:(, może to jest kwestia godzin ale jak to zrobić kiedy obydwoje pracujemy żeby sobie pozwolić na więcej niż jeden raz dziennie? powiedzcie mi czy to tylko ja mam takie problemy?
  • Dziewczyny, pozwole sobie zadac intymne pytanie. Jak dlugo po stosunku pozostajecie jeszcze w lozku? Po jakim czasie mozna wziac prysznic? Chodzi o to, ze zawsze jak wstane to nasienie ze mnie wyplywa a zalezy mi aby jak najwiecej pozostalo w moim ciele. Ile czasu plemniki potrzebuja na dotarcie do jajeczka? Slyszalam o takim zjawisku jak "uplynnienie nasienia", które podobno nastepuje w 30 min. po zblizeniu i dopiero wtedy plemniki wedruja dalej w gore. Tak mowi teoria, a ja chci...
  • bardzo prosze o odpowiedz, czy wyplywanie nasienia z pochwy po stosunku bardzo utrudnia zajscie w ciążę, często mi sie to zdarza, czy to normalne, z gory dzieki
  • Dziewczyny ja jeszcze jedno pytanie... Nie pytałam lekarza, ale czy do laparo trzeba intymne miejsce "oczyścić z włosków" jest to dla mnie krępujące pytanie więc wolę się od Was dowiedzieć... Zabieg mam w czwartek po południu więc myśle że jak od wieczora nie będę jadła to wystarczy??? trzymajcie kciuki i odezwe się po. Pozdrawiam
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.