Forum Kobieta Uroda i kosmetyki Uroda
ZMIEŃ
      intymny

intymny

(147 wyników)
    • Co o tym sądzicie? U mnie w pracy jest zagorzała fanka mycia okolic intymnych samą wodą, bo podobno to zapobiega infekcjom i grzybicom. Ona twierdzi, że można w ten sposób się domyć. Problem tylko z tym, że ja i inne koleżanki wyczuwamy od niej specyficzny "zapaszek" :). Przecież okolice intymne maja ciągle kontakt z moczem a podczas okresu z krwią miesięczną, a wiadomo, że ma ona specyficzny zapach. Sama woda nie może sobie z tym poradzić. Jeśli chodzi o mnie to od zawsze myję się 2 razy dz...
    • hej jakich kosmetyków używacie do higieny intymnej? Polecacie w sposób szczególny jakieś kosmetyki? Chciałam spróbować czegoś lirene, ale strasznie dużo tam tych produktów do higieny intymnej...Używałyście czegoś? Co jest najlepsze i czym się różnią?
    • hej! slyszalam ze niektore kobiety myja twarz plynem do higieny intymnej i bardzo chwala sobie rezultaty-zlikwidowane wypryski;)podejrzewam ze zwiazane jest to z utrzymywaniem kwasnego pH ktore hamuje rozwoj bakterii,ale plyn jest przeznaczony do oklic intymnych a nie twarzy...troche mnie to intryguje ale sie obawiam....co o tym mysliscie?stosujecie?jesli tak,to ktory plyn bylby najlepszy do tak niekonwencjonalnego zastosowania?;)
    • Kupilam sobie krem do depilacji Tanita majacy spowalniac odrastanie wlosow i uzywam go do depilacji wszedzie tam gdzie przeszkadza mi nadmierne owlosienie. No i faktycznie nie musze sie tak czesto depilowac bo rzeczywiscie dziala a wloski odrastaja bardzo powoli. Problem jest tylko taki... hm nie wiem czym to jest spowodowane bo przeciez ja sie bardzo dokladnie w tych miejscach przedtem myje a krem pachnie tak sobie ani specjalnie pieknie ani specjalnie brzydko ale jak nakladam ...
    • Dziewczyny zamierzam się do kupienia maszynki do miejsc intymnych z Allegro. Mam pytanie do dziewczyn już ją posiadających. Czy warto ją kupić? Są do niej dwie końcówki? Które jak golą? Opowiedżcie coś o niej.
    • hej dziewczyny, doradźcie, proszę, co zrobić, by włoski w miejscach intymnych nie kłuły tak bardzo, gdy odrastają po goleniu ... macie jakieś wypróbowane sposoby?
    • Pytanie dosc intymne, ale... czy uzywacie jakichs dezodorantow badz innych specyfikow do okolic intymnych? Dbam o higiene, jestem zdrowa, pod stala opieka ginekologiczna. Niemniej jednak czasami moj zapach jest.. no po prostu nie podoba mi sie i czuje sie skrepowana zwlaszcza podczas seksu. Czy mozecie cos polecic? dziekuje i pozdrawiam :)
    • Czy używałyście tego mydła? Czy rzeczywiście jest dobre do higieny intymnej? Ostatnio złapałam infekcję i potrzebuję czegoś delikatnego do pielęgnacji. Sama nazwa mydło, jakaś mnie odstrasza i nie przekonuje, że nadaje się do higieny intymnej.
    • Jaki plyn do higieny intymnej jest najlepszy i po ktorym najdluzej mozna cieszyc sie swiezoscia??
    • czy cos o tym słyszeliście? Słyszałam ze to dobre dla cery z problemami trądzikowymi... co o tym sądzicie?
    • Chciałabym dla faceta zrobić niespodziankę, jakąś fryzurkę intymną dla siebie. Gdzie się to robi? Czy któraś z was robiła coś takiego? Krępuję się trochę, ale mam ochotę. Pomóżcie!
    • zamiast zelu czy tp.Dzis bylam u bardzo kompetetnej lekarki ginekolog , polecanej zreszta przez forumowiczki.Swietna babka.Powiedziala mi ze niektore kobiety uzywaja wlasnie plynow do higieny intymnej i maja piekna cere.Mowila ze jako lekarz juz wiele miala takich pacjetek.Sama kiedys tez spotkalam taka dziwczyne , ktora mowila ze czyraki z twarzy wyleczyla wlasnie w taki sposob.Tylko szkoda ze pani dr.nazwy plynu mi nie podala:((((.Moze wy tez testujecie na sobie podobne metody????Jak tak to...
    • Głupio mi o to kogokolwiek zapytac, wiec napisze tu. Np. podczas jazdy na rowerze w taka goraca pogode czuje po jakims czasie ze sie 'tam' pocę :/ krepuje mnie to bo caly czas mam wrazenie, ze bede miala nieestetyczne plamy. Czy ten problem da sie jakos rozwiazac? :(
    • Chodzi mi o fakt, że płyny intymne nie usuwaja intymnego zapchu. Myję sie kilka razy pod rząd i niestety zapach jest wyczuwalny. Nie choruję na nic. Czy zauważyłyscie to?
    • Dziewczyny, czy można używać zeli do higieny intymnej do mycia twarzy np Lactacyd lub z serii AA?
    • ostatnio słabo u mnie z kasą i szukam różnych oszczędności:) czy moge żel do mycia twarzy (który mi sie skończył..) zastąpić żelem do higieny intymnej Ziaji? mam cere normalną. pzdr
    • no wlasnie, slyszalam taka opinie ze jest o niebo lepsze. Dziewczyny jak myslicie czy szare mydlo do mycia miejsc intymnych sie nadaje???
    • hmmm... uczono mnie, że ph w takim płynie musi być niższe 5.5 jest odpowiednie dla normalnej skóry... Kupiłam ostatnio piankę Bielendy z zieloną herbatą, niby jest polecany przez Zakład Ginekologii był testowany i wogóle, zawiera kwas mlekowy, aleto ph mnie troszkę zaskoczyło... powiem Wam, że odczuwam dziwny świąd od kiedy stosuję ten płyn... czyzby to miało związek właśnie z tym ph 5.5 ?
    • dziewczyny poradźcie proszę czym golicie miejsca intymne ???? Dla mnie to nie takie proste , maszynka boję się żeby sie nie skaleczyć dlatego nigdy nie wychodzi to perfekcyjnie. A wy czym też maszynka ?
    • nie nie Drogie Panie nie tym ze przysali cos innego niz zamwawialam;-) Ale tym zlozylam zamowienie 2 pazdz. w mailu poinformowano ze 16tego wysla przesylke. dzis 17ty i nic. Wiem to tylko jeden dzien roznicy. ale strasznie dlugo sie czeka.. W merlin jak zamwialm ksiazke to dostalam ja po dwoch czy trzech dniach. Od czego to zalezy taka rozbieznosc? az tyle zamownien? Najchetniej bym anulowala zamowienie w intymnej ale jak to zrobic to nie wiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się