intymny

(120 wyników)
  • Mam taki dosc uciazliwy problem.. Od wtorku zaczelam odczuwac swedzenie, pieczenie w miejscu intymnym, jak rowniez geste uplawy. Podejrzewam, ze moze to byc grzybica (??) bo objawy pasuja. Wszelkie choroby weneryczne wykluczam bo jestem w stalym zwiazku. Chodz moj facet po seksie rowniez zaczac miec takie objawy. Mieszkam w niewielkiej miejscowosci i nie mam mozliwosci isc prywatnie do ginekologa a na wizyte w przychodzi miejsca sa dopiero od poniedzialku. Problem w tym, ze jut...
  • witam! moze temat za bardzo intymny,jednak musze znac wasza opinie. Zaczelo sie bardzo pieknie i romantycznie,jak zawsze zreszta,pozycja na lyzeczke...i...w pewnym momencie moj maz z calym impetem....nie trafil tam gdzie powinnien.......wyskoczylam z lozka jak gisela na podloge,krzyczalam ,plakalam zwijalam sie z bolu.Sparalizowalo mnie doslownie na kilka minut. Przezylam chyba najgorszy bol w moim zyciu(pomijajac 2 porody) i tu sie sprawa nie konczy,otoz jest teraz prawie 48h po..i..nadal...
  • Cześć! Dziewczyny bardzo proszę o pomoc :) Zauważyłam u siebie w miejscu intymnym jakieś dziwne przebarwienie, jakby pieprzyk czy coś w tym stylu. Jak myślicie, co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • Jakich srodkow uzywacie do golenia miejsc intymnych? Ostatnio zauwazylam ze cos mnie swedzi po goleniu miejsc intymnych i czuje ze skora jest podrazniona. Boje sie ze takie cos moze mi nawrocic grzybice pochwy. Prosze o rady.
  • Mam niewielkie doświadczenie w sprawach seksu i chciałaby dowiedzieć się czy można poprzez dotyk sprawdzić, położenie błony dziewiczej.Czy mój chłopak może dotykając mnie w miejscu intymnym, wyczuć błonę ręką?
  • Mam pytanie, gdyż zastanawiam się nad pewną sprawą... otóz ja zawsze na majtkach lub wkładce mam wilgotno... w sensie, ze nigdy nie mam sucho... czy to normalne? wiem ze podczas owulacji to normalka, ale po czy przed? zawsze mam wilgotną wkładkę, chociaz plam zadnych nie mam. zastanawiam sie czy to nie uplawy wodniste... czy to normalne czy poza owulacją powinno byc tylko sucho?
  • Witam was dziewczyny i bARDZO WAS PROSZĘ O PORADE. Nie wiem co się dzieje z moim zdrowiem w sprawach kobiecych, zawsze miałam bardzo intymne strfy intymne, ale ostatnio męczą mnie nawracające problemy, które charakteryzują się białą grudkowatą wydzieliną (coś jak twaróg) i lekkie piczenie, ale naprawde lekkie, dziwne jest to, że ten stan nie utrzymuje się cały czas tylko nawraca. 2 tygodnie jest dobrze i znowu wraca, znowu dobrze i znowu wraca. Dbam o higiene intymną, używam odp...
  • Opiszę sprawę. W lutym urodziłam dziecko. w czasie ciąży w okolicach narządów płciowych pojawił się pieprzyk (ciemnobrązowy), który stale rósł (najpierw to była kropeczka potem dość duży pieprzyk-kuleczka). Mój ginekolog nie wiedział co to jest i wysłał mnie do onkologa. Onkolog powiedział że to od hormonów ciążowych i żeby po porodzie przyjść i usunąć. Ale przed porodem pieprzyk zninął. Jakiś czas temu znów się pojawił i znów rośnie (nie w tym samym miejscu) ale ja już nie jestem w cią...
  • Dziewczyny poradzcie...Otóz w miejscu intymnym na dole duzej wargi sromowej zrobila sie krostka...tzn...wyglada to jakby powiekszony o raz gruczoł, których jest duzo po wewnetrznej stronie warg....nie boli nie swedzi....taki mały biały-koralik...jakby kaszak.....mam ochote to wydusic,,,ale jak chce przycisnac to nie chce wyjsc...Czy powinnam pokazac to lekarzowi...Co to moze byc?Z góry dziekuje za odpowiedzi..
  • ych... co Wy na to? od ponad dwóch lat depiluję się w miejscach intymnych, ostatnio miałam problemy z pęcherzem, z drogami moczowymi... domyślam się,że jak się ma owłosienie w 'tamtym' miejscu to zawsze działa jako bariera ochronna ale czy jak ich nie ma to jest aż tak źle?co Wy o tym myślicie?
  • Witajcie, Otóz od kilku dni mam problem... Mam swędzenie i pieczenie w miejscu intymnym... Nie mam żadnych upławów itp tylko swędzenie i pieczenie szczególnie jak oddaje mocz :/ Wydaje mi się ze może to być od depilacji kremem veet, bo następnego dnia po tym tego dostałam. Wiadomo ze nie smarowałam sie tym kremem "wszedzie" tylko pachwiny i i okolice, ale przy zmywaniu wodą na pewno i coś tam sie dostało... Myślicie ze może to byc jakies podraznienie ??? Stosuje clotrimazolum maść i ...
  • Do czego jeszcze można używać chusteczek do higieny intymnej? Ja czytałam, że np. do twarzy. Bzdura?
  • Pół roku temu rozpoczełam współżycie. Przez cały ten czas odczuwam bół podczas stosunku, szczególnie na samym początku. Czuję rónież dyskomfort przy głębokiej penetracji. Cała ta sytuacja spowodowała, że nie mam ochoty się kochać. Ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Mój chłopak ma dużego penisa, który jest jednocześnie lekko zagięty i może to właśnie z tego powodu jest ten ból. A może poprostu jestem zabardzo zdenerwowana?
  • Urodziłam 7 tyg temu, dzis zauważyłam troche krwi na papierze toaletowym, okazało sie że z wewnętrznego szycia, czy mogło sie tak pozno rozerwac? Jeszcze nie wspolzylam bo sie boje. Druga kwestia, moje wnętrze (pochwa) wygląda inaczej niz przed porodem, jest uwypuklona sciana pochwy, lekarz mowi ze to normalne ale mnie sie nie podoba tym bardziej ze zrobilo sie tak ok 3 tyg temu a wczesniej nie bylo. Boje sie kochac z mężem. nie podoba mi sie ta uwypuklona sciana. Czy to normalne...
  • zaczęło się od potwornego swędzenia w miejscach intymnych, do tego pojawiła się biała wydzielina i opuchnięcie na wargach sromowych.dodam,ze mój partner dostał podobnych objawów (czyli swędzenie i opuchnięcie członka).biorę tabletki anty,dbam o higienę, używam tylko płynu do higieny intymnej.oczywiście wybieram się do lekarza ale do tego czasu chciałabym złagodzic objawy więc proszę o pomoc.
  • Mam pytanie czy ktos moze mi odpowiedziec, czy taka biala serowata wydzielina odkladajaca sie w szczelinie miedzy lechtaczka a waragmi to jest normalne zjawisko. Mnie sie to nie podoba i nieladnie pacnie czy da sie temu zapobiegac?
  • Już spory czas temu zauważyłam w okolicy wargi sromowej taką małą brodawkę przypomina coś w rodzaju pryszcza ciężko określić jest biała... nie boli. Natomiast zauważyłam drugą taką samą na wargach sromowych. też biała może trochę bardziej różowawa. Co to może być? Nie znika ani nic. Mam zamiar wybrać się do ginekologa, chociaż trochę się boję.
  • Już nie daję rady. Leczę się u ginekologa od około 3 lat. Najpierw podejrzewał grzybicę (była leczona, ale to nie to), potem alergię (raczej nie) a teraz parestezję. Na wysokości warg sromowych, w okolicy wzgórka łonowego mam takie miejsce, gdzie strasznie mnie denerwuje gdy dotyka mnie ubranie np. majtki czy rajstopy a najbardziej spodnie z grubszym szwem, to jest niby ta parestezja. Nie noszę praktycznie dżinsów. Ginekolog sam nie wie jak pomóc. Macie jakieś pomysły???
  • Czesc dziewczyny! Piszę, gdyż mam problem... Pod koniec pazdziernika bylam chora (39 stopni goraczki przez pare dni). W czasie tej choroby dostalam okres. Jednak na drugi dzien po skonczeniu krwawienia mialam sluz sygnalizujacy dni plodne...zdziwilam sie bo zawsze mialam plodne ok 7dni po miesiaczce. 2 tygodnie po skonczeniu dni plodnych dostalam nastepny okres (czyli tak jak byc powinno). Tylko teraz zaczynaja sie schody...jak tylko mi sie okres skonczyl dostalam zapalenia pecherza....
  • to poważny wątek, proszę się nie śmiać z tego co napiszę. Ja i mój chłopak często pieścimi się rękoma w intymnych miejscach( nawzajem:)). Niestety po tym jak on piesci mnie palcami, po tym jak mam orgazm itd. zauwazam że krwawię. na majtkach mam plamy z krwi i wydzieliny która towarzyszy podnieceniu. Często w taki sposób się "bawimy" ale kilka ostatnich razy bardzo mnie zaniepokoiło bo to chyba nie jest normalne że krwawię po. On ma bardzo krótkie paznokcie więc chyba nie mógł mni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się