intymny

(12 wyniki)
  • Witam wszystkich ; ) Chciałabym się zapytać jak sobie radzicie z depilacją miejsc intymnych? Osobiście mam z nią ogromny problem. Po depilacji maszynką występują okropne podrażnienia i włoski wrastają pod skórę. Stosowałam krem do depilacji z Eveline, ale po nim również miałam podrażnienia i dużo włosków zostawało. Czego więc najlepiej używać? Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki i sposoby, po których włoski nie wrastają pod skórę, zostają całkowicie usunięte i nie występują podrażnienia? P...
  • Witam, poszukuję kosmetyczki wykonującej męską depilację stref intymnych w Krakowie lub okolicy. Z góry dzięki za pomoc.
  • Od niedawna na Ursynowie działa studio depilacji. WAXPIONT (AL.KEN 51) Mają tam depilację woskiem oraz pastą cukrową. Miałam depilacje woskiem bez paskowym naprawdę bolało mniej niż tradycyjnym. Umówiłam się na pastę cukrową podobno metoda jest jeszcze lepsza. Kosmetyczki są bardzo miłe . Polecam
  • Po depilacji wyskakują mi czerwone krostki które czasem są bolesne.Czy jest jakiś specyfik do smarowania by taki problem się nie pojawiał lub by dolegliwośc bya jak najmniej dokuczliwa?Macie taki problem czy tylko ja...?
  • Witam wszystkich nie tylko panow ale i panie. Mam pytanie do wszystkich wyzej wymienionych odnosnie depilacji intymnej. Mianowicie od dluzszego czasu gole sobie wzgorek oraz moszne, aczkolwiek zaczyna sie to robic coraz bardziej uciazliwe. W zwiazku z czym zastanawiam sie nad depilatorem (poniewaz laserowa depilacja wciaz jest droga). Czy ktos z was moglby polecic mi dobry depilator to "tych" okolic, tak zeby choc troche mniej bolalo (bylo nie bylo sa to delikatne miejsca). Z gory dziekuje...
  • j.w
  • gdzie można znaleźć jakiś salon gdzie robia takie cuda na intymnym miejscu chciałabym, a troche się wstydze gdzie poczytac o modzie w tamtym miejscu????
  • poszukuję gabinetu kosmetycznego wykonującego depilację męską głębokiego bikini w łodzi. jak ktoś ma namiary to proszę o podanie.
  • Siedząć dziś w wannie, goląc sobie jadra zaczełem rozważać, że kobiety robią sobie w miejscy intymnym paseczki,trójkąciki,litery v lub golą całe łono. Robią to bo jest im lepiej, nam też i podoba nam się to:). I zaczełem się zastanawiać jakby facet sobie zrobił jakąś "fryzurkę" w intymnym miejscu? Czy podobało by się to kobiecie? Co to miało by być? Licze na odpowiedzi pań może one się na ten temat wypowiedzą:D. Każdy kto chcę niech pisze swoje zdanie na ten temat:)pozdrawiam
  • Tylko profesjonalna kosmetyczka wykona doskonałą depilację.W intymnych warunkach u kijentki w domu.Bez dodatkowych kłopotów,zacięć,krostek a dodatkowo z osłabieniem następnych wyrastających włosków.Jeśli jesteście zainteresowane odpiszcie , posiadam bardzo duże doświadczenie. Buźka.
  • Najlepiej to zrobi Twoj ukochany facet. Pa, Nicola
  • No nie... Depiluje sie zwykla maszynka bo przerozne kremy itd. nie dzialaja na moja skore... lecz po depilacji maszynka na calym moim ciele : na nogach pod pachami w miejscach intymnych... pozostaja jakies glupie krostki i zaczerwienia.... :((((( CO ROBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?? jak temu zapobiec? jak zrobic by miec ladna mieciutka skore??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się