intymny

(7 wyników)
  • intymna.pl

(82)
    wątek o sklepie. od siebie Dodam że prócz Samanty, Alles, mają nowe modele Masquerade:)
  • Czy ktos mial jakies doswiadczenia z tym sklepem? Mają parę poszukiwany przez mnie biustonosz ale wyskakuje jakis dziwny komunikat o problemach z certyfikatem bezpieczenstwa witryny :( Nie znalazlam go w watku sklepowym, w danych do kontaktu nie ma adresu i teleffonu a tylko formularz. www.intymnystyl.pl
  • Właśnie dostałam newslettera z intymna.pl A tam... uwaga... Panache confetti, obwody od 60, miseczki do K. Niedawno przeprowadzali ankietę i jedno z pytań dotyczyło oczekiwań co do rozmiarów, marek. Czyżby wzięli sobie do serca wyniki tej ankiety? Jak rozumiem nie tylko ja napisałam o braku małych obwodów i miseczek większych niż C/D... Czyżby czytali LB? :-)))
  • intymna.pl

(20)
    Założyłam nowy wątek (właściwie mój pierwszy na tym Forum - odkąd tu trafiłam), bo odczuwam konieczność pochwalenia się ;D Co prawda o sklepie (nie wiem czy się uaktywni) www.intymna.pl jest już w wątku o sklepach internetowych, więc mogłabym tam to wepchnąć, ale jakoś mi nie pasuje. Chcę się pochwalić co właśnie zamówiłam, a cieszę się, bo - powiedzmy sobie szczerze wiekszość producentów ma nikłą "paletę barw" dla biuściastych - udało mi się zamówić całkiem ładne staniczki na wio...
  • MARADO

(65)
    Dziewczyny wrzuciłam w wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam, gdyby jednak był już watek o tej firmie to proszę o kasację tego ;-). Storna firmy MARADO widzę, że robią rozmiarówkę od 70 do miseczki F - no ja się już nie załapuję, no chyba, że ma ktoś doświadczenia i np. jakimś wielkim cudem miski mają duże. Kurcze niektóre wzory z tej F naprawdę interesujące. A może ktoś na żywo widział ???
  • Witam. Zajżałam tu po przeczytaniu artykółu w WO i wsiąkłam. :-) Powoli szykuję się do odstawienia małego ssaka i właśnie się zastanawiam ile poczekać aż biust wróci do normalniejszego stanu żeby się rzucić w szaleństwo stanikowych zakupów. Od razu dodam że nie jest ze mną aż tak źle, 4 lata temu miałam dobrany stanik na Grochowskiej ale po drodze był jeden ssak a teraz drugi i już musiałam zmniejszyć obwód ale z waszych tabelek wynika że jeszcze za dużo. A przy okazji co myślici...
  • Przyznam, że zawsze mnie zastanawiało, czemu bielizna dla kobiet ma reklamy skierowane do mężczyzn. Na szczęście "nasze" sklepy starają się dotrzeć do nas a nie do kogoś, kto miałby nam kupić w prezencie nieśmiertelne 75B ;) Zauważyłyście, że jest różnica pomiędzy: -porządnymi sklepami z ofertą dla nas www.bravissimo.com/ www.bellissima.com.pl/index1.php -a sklepami sprzedającymi nie tyle bieliznę, co seksowność www.agentprovocateur.com/ www.intymna.pl/ gdzie na duże biusty pr...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się