intymny

(6 wyników)
  • jak ostatnio koleżanka powiedziała do drugiej, ze nie używa się tampanów bo "trzeba dać tej kurze oddychać" to myślałem że się przewrócę. znacie jeszcze jakieś dziwne synonimy na panią wydżajnę i pana pysiora? :D
  • [sonda=Czy było Wam kiedyś w łóżku tak fajnie że miałeś ochotę włożyć i jajka / że Twój partner miał ochotę włożyć i jajka?] [*]nie pamiętam [*]tak, i włożyliśmy [*]tak, ale nie włożyliśmy [*]nie [/sonda]
  • Zacznę od mojej: Pojechałem ze swoją dziewczyną na wczasy do Chorwacji. Moja dziewczyna jest całkiem OK, ale trochę byłem szczerze mówiąc znudzony naszym pożyciem. Chodziliśmy już ponad pół roku, więc to jest być może naturalne. Miałem poważne rozterki, ale stwierdziłem, że nie będę jej oszukiwać i zaaranżuję tzw. trójkąt. Spotkałem jakąś dziewczynę na plaży i jakoś dziwnie dobrze szła nam rozmowa i szybko wylądowaliśmy w moim pokoju hotelowym. Niestety moja dziewczyna wpadła w jakiś s...
  • w miejscu publicznym? Pytam, bo już kilka razy widziałem ludzi zupełnie nieskrępowanych czyjąś obecnością i z upodobanie drapiących się "tu i tam"
  • Przyznacie mi chyba rację, że język polski jest dość ubogi jeżeli chodzi o określenia części intymnych. Albo są wulgarne albo brzmią jak prosto z gabinetu lekarskiego. No ale trzeba sobie jakoś radzić. A jak nazywać je gdy pyta dziecko? Często zastępujemy je określeniami "to" "tamto" "tam" ... Znacie jakieś śmieszne, nietypowe, dziwaczne, absurdalne? Chyba moje ulubione określenia to: KUCIAPKA i BOBEREK ;-) Pamiętam, że w przedszkolu jedna z dziewczynek nazwała je: PIEROGIEM - też ...
  • Skoro mowa o roznych gafach,chcialam zapytac czy zdarzyly sie wam jakies "wpadki intymne",ktore wspominacie? Przed pierwsza wspolna noca z moim mezem chcialam efektownie wypasc,nie zdazylam isc na solarium,wiec uzylam kremu samoopalajacego w efekcie czego mialam na calym ciele plamy jak krowa!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się