Forum Towarzyskie Na luzie
ZMIEŃ
      intymny

intymny

(59 wyników)
    • Jak mam depilowaćokolice bikini by uniknąć nieestetycznych kropek i podrażnień w intymnych miejscach? Czy istnieje jakaś specjalna technika?? Pod włos? Z włosem? Jak???
    • Mam nietypowy problem i chcialbym zapytac o porade w szczegolnosci Panow, chociaz porada Pan jest tez jak najbardziej wskazana :) Otoz od czasu do czasu Kochamy sie z moja dzewczyna analnie. Moja partnerka sama zapropowala tego typu igraszki. Na poczatku nie dawalem sie przekonac. uwazalem, ze to niechigieniczne, nienaturalne... Jednak pewnego dnia postanowilem sprobowac. Na poczatek bardzo dluga gra wstepna, paluszek w jej pupci, duzo lubrykantow i gdy Byla juz bardzo rozgrza...
    • hej ,mam pytanko-jakich srodkow uzywacie do higieny intymnej ? chcialabym czuc sie caly dzien czysto i komfortowo a niestety tak nie jest:/ ja uzywam plynu do higieny intymnej(jak kazda z nas zresztą) i od czasu do czasu husteczek carefree.moze znacie cos, a wlasciwie uzywacie, czegos lepszego z czego jestescie bardzo zadowolone?podajcie dokladne nazwy i miejsca gdzie moge to kupic,dziekuje:)
    • nie wiem czy ten "problem" był juz tutaj poruszany, w każdym razie chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat, co jest lepsze, zdrowsze, w stosowaniu? i dlaczego?
    • chodzi oczywiście okolice bikini, depiluje się regularnie, jednak używanie zwykłej maszynki często wywołuje podrażnienia, bywa też się zacina, a poza tym często bardzo boli mnie ten 'zabieg', probowalam kremu do depilacji Tanita, ale nic nie poskutkowal, kolezanka mowila, ze plastry tez nie dają rezultatów, jednak sama nie próbwałam w jaki sposób wy, drogie panie, depilujecie się w tym miejscu?
    • Chciałabym jakoś urozmaicić moją intymną fryzurkę i chcę pofarbować sobie ją na jakiś fajny kolor.. Co myslicie o tym pomyśle i czy któraś z was już to robiła i czego najlepiej użyć do koloryzacji? Proszę o poważne odpowiedzi a nie jakieś szczeniackie komentarze..
    • Poszukuje wszelkich informacji o wzorkach (szablonach) i farbach potrzebnych do wykonania fryzurki intymnej u kobiety. Jesli ktos ma juz podobne doswiadczenia i wie skad wziac potrzebne rzeczy (przydaloby sie pewnie jeszcze cos malego do golenia jesli wzorek ma byc choc troche bardziej skomplikowany). Ewentualnie prosze tez o informacje na temat salonow, ktore wykonuja takie uslugi (w Warszawie i Trojmiescie). Jesli ktos ma konkretne informacje to bede bardzo wdzieczny o przeslani...
    • Krótko i rzeczowo: czy dziewczyny gola miejsca intymne? Jesli tak, to jak? Cienki paseczek czy całkiem gołe?
    • witam:-) czego używacie do higieny intymnej? ja używam płynów Ziaji - moim zdaniem sa rewelacyjne. a wy czego? jednak zazwyczaj po paru godzinach lub pod koniec dnia pojawia się przykry zapach. nie z samej 'dziurki', tylko pomiędzy wargami a łechtaczka, czasem sie gromadzi jakis sluz, a potem 'dziwnie' pachnie. czy to normalne? :-) pozdrawiam
    • jak to w końcu jest?bardziej atrakcyjne są miejsca intymne wydepilowane czy nie? faceci jak wolicie, aby to bylo z waszymi kobietami? kobiety- jak wy czujecie się seksowniej??
    • moze mi ktos powiedziec jak zalozyc kolczyk na wardze sromowej i napletku na penisie jestem ciekawa salony nie wchodza w gre doradzcie ale na powaznie
    • ostatnio zaczelam uczeszczac do sauny i czesc kobiet wchodzi tam nago a czesc w recznikach i zobaczylam ze kiobiety teraz w wiekszosci sa wygolone na zero lub tylko maja wloski na lonie taki paseczek ja sie nie gole ale przycinam wloski wiec jak sie patzyly na mnie to robily glupie miny wiem ze czasy sie zmieniaja i rozne mody nastaja chyba tez bede musiala sie potraktowac maszynka a jak to jest u was z tym tematem tez golicie sie na zero a jak wtedy np. wypadnie wizyta u ginekologa to...
    • mam troche glupi problem. Otoz nie wiem jak sie zabrac do depilacji miejsc intymnych. Zawsze zostawialam tylko paseczek i bylo o.k ale z tego co wiem to nalezaloby depilowac tez troszke nizej...noi ja wlasnie nie wiem jak to zrobic...bo predzej sie tysiac razy tam pozacinam niz dokladnie to wydepiluje. Mozecie mi cos o tym powiedziec? Bo w tym jestem calkiem zielona:)
    • Witam Wszystkich czytających ten post. Sam tytuł mówi za siebie ! Wiem,że z pewnościa taki temat już był ale szukając go natrafiłam na podobny ale u płci męskiej ( nie wiem może źle szukałam ) Co sądzicie o goleniu miejsc intymnych, ja osobiście jestem za ( nie dopuszczam do mysli posiadania tzn "kapuchy" "gaszczu" jak przy tym prezentuje się bielutka bielizna ? Koszmar ! A wy co o tym sadzicie ? Posiadacie kapuchy, nagie czy wzorki ? Pytanie to się pojawiło gdyż moja znajoma powiedzia...
    • Czy wasi mężczyzni odczówają potrzebe przechodzenia orgazmu w waszych ustach.
    • Jak pozbywacie się włosków z miejsc intymnych?
    • No wlasnie,zawsze pogoelniu golarka mam chrosty,a chcialabym niec taka gladka,czego do tego uzywac najlepiej?ale aby za bardzo to nei bolalo:)
    • Czytałam, że jesli facet będziesz prdzed alboe w trakcie dnia jadl brzoskwinie i ananasy to wieczorkiem bedzie miał słodszą spermę, ktoś z Panów próbował? to prawda? A jak jest z kobietami? czy jak bedzie cały dzień jadła brzoskwinie to jej soczki też będą słodsze? porszę o opinie z góry dzieki
    • Co to znaczy zrobić loda z połykiem?? tzn że ma sie połknąc i już?? Czekam tylko na szczere odpowiedzi. Z góry dzieki:)
    • jak traktujecie owłosienie intymne? depilujecie się?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się