intymny

(4 wyniki)
  • Witam. Mam pytanie czy uważacie że normalne jest całowanie niemowlęcia w miejsca intymne? bo moja teściowa całowała swoich synów w ,,siusiaki,, i chce to robic mojemu pięciomiesięcznemu synowi.Oczywiście nie pozwalam Jej na to gdyż wydaje mi sie ze dziecko ma tyle miejsc do całowania na ciałku ze całowanie w miejsce intymne jest co najmniej dziwne....Co o tym sądzicie?
  • Zastanawia mnie czy tylko ja borykam sie z takim problemem . Jestesmy małżeństwem siedem lat i było ok w sferze sexu.Jeśli można to tak nazwać -ok to znaczy nie miałam uniesień za każdym naszym zbliżeniem ale w zastępstwo miałam czuły gest , pocaunek nawet zwykła rozmowa po była ok. Od dłuższego czasu mąż wogóle stracił zainteresowanie mną, Nie chce uprawiać sexu woli inne mało od niego wymagające pieszczoty tylko jego zaspakające. A i takie zachowanie trudno na nim "wydębić" ...
  • Witam. Jestem mamą 9 miesięcznego chłopca. Mam wspaniałego syna i ogólnie jestem szczęśliwa z wyjątkiem dość istotnego mankamentu, który nie daje mi spokoju. Mianowicie od jakiegoś roku seks nie sprawia mi przyjemności. Zaczęło się w ciąży. Pomimo mojego podniecenia i wielkiej czułości ze strony mojego męża nie osiągałam orgazmu. Mówiłam sobie ze wszystko jest w porządku, że może to przez ciąże i że po porodzie wszystko wróci do normy. Po porodzie (cesarskie cięcie) rzeczywiście na krótko...
  • jak mam z tym walczyc? nie umiem sie "ugryzc w jezyk" tylko klepe w pracy o problemach malzenskich,o klotnach z mezem,sprawach intymnych itd itd. nie chce tego mowic! ale wydaje mi sie ze moje zycie w wiekszosci sklada sie z problemow,wiec dziele sie tym co mnie boli ze wspolpracownikami, a nie chce tego. pozniej kraza po firmie plotki,ze mam problemy ze to ze tamto itd. jak to zmienic,zeby moje zycie osobiste nie bylo w pracy tematem rozmow. wiem-najprosciej nic nie mowiec,ale ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się