Forum Gospodarka Fundusze Unijne
ZMIEŃ
      inwestycyjne

inwestycyjne

(4 wyniki)
    • Po krótce przedstawię problem: Parafia rzymskokatolicka jest właścicielem dwóch kościołów: "nowego" z 1929 r oraz "starego" kościółka z XVII wieku. W "starym" kościółku od czasu wybudowania "nowego" nie prowadzi się działalności liturgicznej. Dlatego jest bardzo zaniedbany. Znajdują się tam unikatowe freski, jednak ich obecny stan jest - łagodnie mówiąc - opłakany. Obecnie jest przeprowadzany remont kościoła "nowego" (uszkodzonego m.in. z powodu szkód górniczych), dlatego też wsz...
    • Pracuję w organizacji pozarządowej zajmującej się osobami niepełnosprawnymi. Chcielibyśmy pozyskać środki na remont jednego z naszych ośrodków rehabilitacyjnych (budynek i grunt są naszą własnością). Ideałem byłoby np. dobudowanie nowego skrzydła, aby zwiększyć ilość miejsc. Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie szukać środków na tego typu działania? W projektach z POKL tego typu działania są niekwalifikowalne, nawet gdyby podciągnąć je pod cross financing, to i tak szacowane p...
    • może mi pomozecie, jak mam rozumieć zakres rzeczowy nakładów inwestycyjnych związanych z planowaną działalnością -taki punkt pojawia się w: opisie planowanego przedsiewziecia, w FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do projektu, działanie 2.5 Wsparcie merytoryczne i finansowe dla osób podejmujących działalność gospodarczą&
    • Na stronie www.rpo.dolnyslask.pl rozpoczęto konsultacje społeczne wzorów wniosków o dofinansowanie, wytyczne do sporządzania Studium Wykonalności,umów o dofinansowanie oraz wniosków o płatność. Powiem jedno po pierwszym czytaniu staje się jasne, że jeśli ktoś liczył na uproszczenie dokumentacji aplikacyjnej to niestety się rozczaruje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się