islam

(4 wyniki)
  • Kiedy byłem w Szkocji w gazetach przewalała sie taka sprawa: Jakiś biskup Anglikański powiedział, ze imigranci z krajów Islamskich są nie fair, bo przyjeżdżają do UK żeby żyć z zasiłków a jednocześnie uznają ten kraj za wroga. Powiedział: albop przyjeżdżajciue tu do nas, my wam udzielimy gościny jak przyjaciołom, a wy uszanujecie nasze zwyczaje jako gospodarzy, albo siedźcie sobie u siebie, jeżeli nasze zwyczaje Wam nie odpowiadają". Zawrzało, politycy zaraz zaczęli przepraszać, a na...
  • Ukazał się wątek strachu i bezmyślności forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=50240642 Nie mam z tym już mocy dyskutować. Ktoś wzywa do wendetty bo.
  • Proszę!

(22)
    Nie kupujcie "rzeczpospolitej". Co ja takiego zrobiłam, że weszli do mojego kościoła i zrobili siku przy ołtarzu?
  • Ceniłem Ją za dwie rzeczy. Po pierwsze: za odwagę odrzucenia najcięższej choroby naszej cywilizacji - politycznej poprawności. Jeśli jesteś przekonany co do swoich racji - to głoś je otwarcie. Jeśli Ziemia jest okrągła, to nie produkujmy globusów nieco spłaszczonych, by uwzględnic racje zwolenników płaskiej Ziemi. Nie twierdźmy obłudnie, że nie można wartościować dokonań cywilizacyjnych i kulturowych. I przede wszystkim - nie dokonujmy operacji na języku, nazywając biel i czerń ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się