Forum Kobieta Wysokie Obcasy
ZMIEŃ
    islam

  islam

  (5 wyników)
  • Czy to streszczenie książki? Bo na rozmowę nie bardzo wygląda. W wielu miejscach aż ma się ochotę o różne sprawy zapytać, a żadne pytanie nie pada.
  • Śmieszna ta dziewczyna. Myślę, że robi to, żeby się wyróżnić. Bardzo bezpiecznie być niby muzułmanką w kraju, gdzie nikt nie przestrzega muzułmańskich zasad, gdzie nie grożą ci baty za rozmawianie z facetem na ulicy, możesz prowadzić samochod, pracować i nikt do niczego cię nie zmusza. Zresztą jej reakcję sugerują, że dla niej to świetna zabawa:-)
  • a gdyby tak ogrodzić świat islamski (lub nasz) i żyć osobno. wierni proroka osobno i my grzesznicy osobno. pokój spokój i cisza. każdy sobie zyje w zgodzie z własnymi ideami. drugie rozwiązanie to wybić mahometan do nogi. Jest oczywiście może bardziej drastyczne ale za to nie niesie ze soba ryzyka że ktoś przelezie mur(wspomniany wcześniej) lub że ktoś przez ten mur coś nam na łeb zrzuci. Islamiści się nie pier...nie mają wyrzutów sumienia i mordują niemuzułmanów jak i gdzie się ...
  • "Kobiety same powinny sięgnąć po Koran. Przecież mają swój rozum i mogą zaproponować nowe możliwe znaczenia Koranu. Bo z jakiej racji prawo interpretacji miałoby należeć tylko do wąskiej grupy mężczyzn z kleru?" - Hibba Abugideiri -Hibba Abugideiri -kolejna, żałośnie bezrozumna, pinda, przepraszam, hihi.., "amerykańska muzułmanka", coś jak buddystki z Marszałkowskiej. Koran zna jedynie z przekładu, po angielsku (w wersji USA) a świat muzułmański z wycieczek i okien hotelu. Ma ...
  • I tylko kwestia ukończenia studiów w Polsce stanęła Wam na przeszkodzie? To ja wysiadam. Wracam do miłości absolutnej wg M. Hillar. Pozdrawiam.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się