islandia

(6 wyników)
  • Jak w temacie - mój mąż (inzynier budowlany) dostał propozycję pracy w Islandii za 2500 euro brutto. Zastanawiamy sie nad wyjazdem wspólnym i w zwiazku z tym chciałabym zadać pytanie o Wasze doświadczenia dotyczące tego kraju. Jak wysokie są tam koszty utrzymania? Jakie są perspektywy znalezienia pracy przez kobietę - mam wykształcenie wyższe humanistyczne, znam język angielski i niemiecki. Z góry dziekuję za odpowiedzi. Pozdrowienia
  • Jak to jest z płaceniem podatku w Polsce za pracę wykonaywaną w Islandii? Była to praca na czarno w hotelu, na okres 4 m-cy. Pieniądze były przelane na polskie konto. Czy w związku z tym jest możliwość ich "wykrycia"? Czy muszę zapłacić podatek w Polsce? Czy po prostu to olać?
  • Islandia

(10)
    Kto pracował w Islandii?
  • Islandia

(18)
    wszyscy sie jakos tak napalaja na Anglie, Niemcy itp., wiec ja postanowilem poszukac pracy w miejscu gdzie nie ma nas tak duzo. I udalo sie, dla chcacego nic trudnego. Jestem obecnie we wschodniej Islandii i strasznie sie z tego ciesze. Praca lekka, widoki piekne, ludzie mili, kasa nienajgorsza ale za to jaka przygoda. Moja skromna rada, poszerzcie swoja wyobraznie i wymyslcie cos innego niz Germany, Wlk Brytania czy USA, tam szukajacych sa setki tysiecy. Pozdrowienia z Islandii i...
  • SZUKAM PRACOWNIKÓW CHŁOPAKA Z DZIEWCZYNĄ (PARĘ) DO PRACY NA FARMIE (SZKLARNIE) W ISLANDII PRZY KWIATACH, PRACA LEGALNA W PEŁNYM WYMIARZE GODZINOWYM. UMOWA NA ROK LUB DŁUŻEJ. CV W J.ANGIELSKIM ZE ZDJĘCIEM PROSZĘ WYSŁAĆ POD ADRES EMAIL: laugartorg@simnet.is . POTRZEBNA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM. PRACA I MIESZKANIE OD ZARAZ. Gusti
  • jak w tytule miejsca zostaly juz tylko dla kierowcow kat.BCE oraz D RESZTA TZN. STOLARZE I BUDOWLANCY PROSZE NIE DZWONIC (chyba ze bylby stolaz-ciesla z bardzo dobrym angielskim) kto nie zdazyl lub sie wachal nie wierzac w tresc mojego posta niech zaluje bo duzo stracil pisalem przez min. miesiac pozdrawiam zibiwr2 tel. dla kierowcow 003546918404

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się