Forum   izbę gospodarczą

izbę gospodarczą

(4 wyniki)
  • Słuchajcie, nie ukrywam, że praca organiczna przerasta moje wyobrażenie. Dotarcie do odpowiednich ludzi to istna niemożność w naszych realiach. Mam do czynienia z głuchymi i ślepymi. Ale spokojnie, woda skałę drąży. Jak nie ja do nich... to oni do mnie. Nie zdzierżą jak to pójdzie szeroko. Planuję na początek maja zorganizować jakieś spotkanie 'inicjatywne' - powołanie grupy ludzi autentycznie zainteresowanych wspólnym działaniem na rzecz branży. Wbrew pozorom nasza branża to ogromna rz...
  • Niekompetencja Gilowskiej jest żenująca. Nie wiem jakim cudem została magistrem ekonomii, bo przecież każda propzycja zmian podatkowych powinna zawierać dokładną symulację skutków tych zmian. Gilowska NIGDY nie przedstawiła symulacji pomysłu 3 X 15, a teraz nie przedstawiła WIARYGODNEJ symulacji skutków likwidacji kosztów uzyskania. Chciałabym jednak zwrócić uwagę że suma 300 milionów złotych jakie ten pomysł jakoby ma przynieść idealnie pokrywa się z wysokoscia rocznych kosztów n...
  • "Dorota Jędrzejewska-Motyka z Kamienia Pomorskiego jest z wykształcenia architektem wnętrz." Architekt wnętrz? To eufemizm na "humanistyczne wykształcenie bezużyteczne". Dlaczego marnuje się pieniądze na humanistów, kiedy wszyscy trąbią, że jest ich za dużo, i nie są tak przydatni jak inżynierowie?
  • Tu nie ma konkurencji. Dyskutujmy o żywotnych sprawach polskiego network marketingu. Jak sądzicie, czy aktualny układ polityczny (czyt. rząd i prezydent elekt) będą sprzyjać naszej branży czy raczej ją rugować na pogranicze szarej strefy? Ciekawią mnie Wasze opinie. To w sumie nasza sprawa.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.