jajowodów

jajowodów

(10 wyników)
  • Czy macie doświadczenia dotyczące badania HSG? Gdzie zrobić, aby cena badania była w miarę przyzwoita. W Warszawie ceny są na poziomie 1000 zł. Czy macie informację na temat ewentualnej refundacji tego badania.
  • Moja przyjaciółka ma nie drożny jeden jajowód. Podobno przyczyną jest zapalenie otrzewnej które przechodziła rok temu. Doktor powiedział że nie da rady go udrożnić bo on jest chory i uszkodzony przez poprzednia chorobę. Podpowiedzcie proszę co robić. Gdzie sie udać?? Czy jest jakaś mozliwość na zajście w ciażę???? Od czego ma zacząć???Słyszałam o Klinice Novum , a le ona podobno jest bardzo droga.
  • Witam Najprawdopodobniej czeka mnie to badanie. Czy ktoś miał je robione w Provicie? Jeśli możecie napiszcie jak ono wygląda i jak się trzeba przygotowac. pozdrawiam
  • dziewczyny mam problem jestem po wizycie u prof. Malinowskiego w lodzi wykonalam juz czesciowe badania odplatne, teraz mialam zaplanowana jeszcze wizyte w CZMP (badanie HSG) niestety strajk lekarz paraliżuje wszystko chce zrobic to prywatnie najchętniej w krakowie
  • czy ktoras z was miala sono HSG,??/ czy jest lepsze od tradycyjengo HSG z kontrastem , ja mam miec w styczniu w provicie koszt 500 zl tyle weim doktor zaleca, ale mowi ze mozna zrobic w szpitalu z rengemem ( bezplatnnie) wiec na razie widze dwie roznice: 1sono HSG platne provita bez czekania itp.tradycyjne HSG bezplatne ale trzeba czekac, 2 sono HSG mozna wspolzyc w ten sam cykl tradycjne HSG- nie bo promieniowanie a jak skutecznosc, wiarygodnoscia, kktos mi pomoze
  • Witajcie dziewczyny Czy możecie mi cos napisać na temat dr Wojciechowksiego w szpitalu na Kamieńskiego we Wrocławiu, jutro idę tam na badanie HSG, drożność jajowodów. Chciałam się coś dowiedzieć na temat tego badania i ogólnie jak to jest? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam dzięki pa
  • W swoim zyciorysie moge pochwalić się jedną śliczną córcią i niesety dwiema ciążami pozamacicznymi . Pierwsz ciąża 5 lat temu pozamaciczna (wszystko zachowane) Druga ciąża przytrafiła mi trzy tygodnie temu . Jestem po usunięciu jajowodu lewego. Bardzo chcemu sprezentowac rodzeństwo naszej córci ale obawiam się , że będa teraz problemy. Moja Pani prof. zaleca 6 miesięcy odczekać i próbowac dalej. Skontaktowałam się równiez z drugim lekarzem specjalistą (od niepłodności) i on wyskoc...
  • badanie droznosci jajowodów? U nas problem lezy po str. plemnikow ja na razie mialam podst badania ...hormony, chlamydia , czystosc etc zastanawiam sie czy lekarz skieruje mnie na to badanie? Planuje icsi u bialymstoku -Bocian
  • W swoim zyciorysie moge pochwalić się jedną śliczną córcią i niesety dwiema ciążami pozamacicznymi . Druga ciąża przytrafiła mi się tydzień temu. Jestem po usunięciu jajowodu lewego. Bardzo chcemu sprezentowac rodzeństwo naszej córci ale obawiam się , że będa teraz problemy. Pytanie kieruję do dziewczyn które leczyły u Sobczyńskiego ciąże pozamaciczne?? Czy wogóle takie są ??? Z jakim skutkiem ???
« poprzednie następne »
Pokaż wątki z forum:

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.