jaki lekarz

jaki lekarz

(43 wyniki)
  • Witam, do jakiego lekarza powinnam się udać przy zapaleniu pęcherza? Wystarczy do internisty?
  • Może zacznę od wymienienia tego, co mi dolega: - od ok. 2 lat bardzo wypadaja mi wlosy, sa mniej wiecej polowe rzadsze niz 2 lata temu - mam bardzo duze problemy z cera (tradzik: zaskorniki, stany zapalne), kosmetyki sobie nie radza, ani takie z "wyzszej polki" ani apteczne, ani apteczne z wyzszej polki, skora sie przetluszcza, blyszczy, przy czym wiecznie wysuszona, chyba jest tez naczynkowa;) - nadmierna potliwosc, ktora pod pachami wyeliminowalam etiaxilem, jednak nadal pocaa ...
  • Mam kilka włókniakow na łydkach i przedramionach. Dziś zauważyłam że pojwia się kolejny. Mam już ich dość, ale nie bardzo wiem do jakiego lekarza się zgłosić. Chyba do dermatologa, co? Czy któraś z was miała usuwane te guzki a innych miejsc niż pierś? Jak wygląda zabieg i czy zostaje po nim blizna? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Zupełnie przypadkiem usłyszałam w tv o objawie Raynauda, charakteryzującym się skurczem naczyń krwionośnych dłoni, bieleniem i drętwieniem palców, występującym najczęściej u kobiet. Zdarza mi się to każdej zimy od jakichś 3 lat, do jakiego lekarza z tym iść? dermatologa, internisty?
  • Bylam juz u psychiatry, u psychologa. Jeden i drugi przepisuje prochy. Xanax, leki na sen.Oczywiscie po nich spie swietnie. Normalnie potrafie pol nocy albo wiecej nie zasnac, albo budze sie co pol godz i rzucam na lozku. Budze sie ze scisnietymi piesciami, zacisnieta szczeka, czuje jak wali mi serce. Nie chce brac prochow. Czy tylko na tym polega leczenie nerwicy i bezsennosci???? Stresu od ktorego to mam nie jestem w stanie wyeliminowac ze swojego zycia.Czesciowo tak, ale nie...
  • chodzi o zmiany skórne na żołędzi. Clotrimazolum nie pomaga. Ginekolog tez facetów obsługuje?? dzieki za info
  • Dziewczyny poradżcie mi proszę. Zauważyłam u siebie w okolicy odbytu mala fałdke, podejrzewam, że to może byc poczatek hemoroidów. Do jakiego lekarza powinnam iść? Czy ginekolog mógłby mi to zdiagnozować? dzieki za odp. Pozdrawiam, Magda
  • No właśnie. Boli mnie staw szczękowy - to miejsce gdzie się schodzi górna i dolna szczęka (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Myślę, że nie jest to ból od zębów, to jest jakby w środku tego stawu a jak boli to nie mogę zgryźć porządnie. Do jakiego lekarza mam się wybrać z tą przypadłością?
  • Mam 23 lata i od niedwana olbrzymie problemy z cerą. Zaskórniaki, pryszcze robne i takie bolesne krosty pod skóra, no poprostu wszystko. Moze nigdy nie miałam cery idealnej, ale w tym wielu taki wysyp?? Co mi radzicie, kosmetyczka? dermatolog? czy może ginekolog? (z tym ze ten pewnie poradz tab anty a ja wolałabym nie) A może znacie jakiś lek bez recepty, który mogłabym spróbować? Z góry dziekuje za wszystkie rady
  • Witajcie! Być może dla niektórych problem który mnie dotyczy wyda się błahy, ale zaczęłam się mocno niepokoić zasinieniem wokół ust. Teraz, gdy lekko się opaliłam jest to bardzo widoczne. Co to może być? I jeśli przyczyna zdrowotna do jakiego lekarza się udać? Być może ktoś spotkał się/ ma podobną przypadłość i może coś poradzić za co z góry dziękuję :-)
  • Że do jakiegoś to wiem :) Juz dawno temu zauważyłam zgrubienie pod pachą. Zapytałam gina, obadał i stwierdził że nic tam nie mam. Inna pani doktor (dermatolog) zauważyła ale stwierdziła że "to nic takiego". Po porodzie zgróbienie zaczeło boleć- położnik zbadał i kazał obserwować. Obserwuję i dalej boli... Klucha jak była tak jest. Gdzie teraz? Do internisty? Zaryzykuje i zapytam też tu: ktoś wie czym może być miękka klucha wielkości orzeszka włoskiego pod pachą?
  • Witam, Mam zylaki. Czytajac o roznych metodach ich zwalczania np: kriostripping, laserotrapia .... ogolnie wszystkie te metody pelegaja z grubsza na usunieciu/zamknieciu chorej, zyly mam pytanie: jezeli ta chora zyla zostaj w jakis sposob zamknieta, przeciez krew ktora nia plynela musi plynac inna zyla. Czy to nie powodduje podowjnego obciazenia dla tej innej zyly a w zwiazku z tym mozliwosci pojawienia sie szybko kolejnych zylakow? Wogole czy po wycieceiu jednej zyly, zyly ...
  • do ginekologa czy tez do lekarza pierwszego kontaktu?Lecze sie prywatnie u ginekologa,wiec wolalabym isc do lekarza pierwszego kontaktu i zrobic potrzebne badania bezplatnie.Czy jednak moge?
  • Już od 3-4 tygodni mam CAŁY czas mdłości. Na początku były dość dokuczliwe. Pomyślałam że jestem w ciąży (biorę pigułki, ale wszystko może się zdarzyć). Zrobiłam test - negatywny. Zazwyczaj to nie dokucza w ciągu dnia, apetyt mam normalny, ale to już kilka tygodni!!! kilka raz było że budziłam się w nocy - tak silne były! Dzisiaj zrobiłam znowu test ciążowy - negatywny. Mam pytanie czy ktoś tak miał i do jakiego lekarza trzeba sie udać bo to chyba samo nie przejdzie... Może to pas...
  • witam proszę o radę kogoś, kto miał usuwaną macicę z powodu krwotocznych miesiączek. moze znacie jakiegoś lekarza godnego polecenia? najlepiej z warszawy. jak samopoczucie po tym zabiegu? jak sprawy hormonalne? musicie coś przyjmować? pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedzi
  • Do ginekologa czy może być rodzinny?
  • Byłam ostatnio w Corfamedzie u dr Kotkowskiej. To była moja pierwsza wizyta, szukałam lekarza m.in. na podstawie "Białej listy ginekologów" i się trochę rozczarowałam. To prawda - pani dr dość miła, ale kompletnie nie da się z nią pogadać. Cała rozmowa trwała max 2 min i polegała na wypełnianiu jakiejś ankiety. Na moje pytania pani dr w ogóle nie zwracała uwagi lub zbywała półsłówkami. Podobnie z badaniem piersi. Czy można wykryć jakąś nieprawidłowość przy dwóch delikatnych dotkni...
  • Od 10 dni potwornie bolą mnie nogi. Zaczęło się od kostek, potem zaczęły boleć stopy i kolana. Nie mięśnie, tylko jakby kości, jakby je miał rozsadzić od środka. Cały czas bolą, nawet jak leżę, ból nasila się pod koniec dnia - wtedy praktycznie nie dam rady wstać, a po domu człapię przytrzymując się mebli. Zrobiłam badania krwi, wszystko w normie, tylko OB 25. Boreliozę wykluczyłam. Od czego to może być? Do jakiego lekarza iść? Ktoś ma jakiś pomysł?
  • Prosze bardzo o pomoc....od 2 dni mam nabrzmiala lewa piers i bardzo obolala..nie uderzylam sie w nia na pewno, po prostu rano wstalam juz z bolem, okres mialam ponad tydzien temu, zaznaczam ,ze nigdy nie bralam zadnych hormonow, doradzcie mi co to moze byc, prosze o pomoc..jestem bardzo zalamana, przeczytalam watek obok i wywnioskowalam ze wizyta u doktora chyba jest nieunikniona, do jakiego lekarza powinnam isc?..domowego czy specjalisty?..a moze wlasnymi domowymi srodkami najpierw le...
  • Dzisiaj rano zauważyłam pod skórą ogromną ilość grudek. Nie wiem czy jest to cellulit. Mam to w okolicach żeber, brzucha, na rękach (od dłoni po ramiona). Na udach też, ale do tego jestem przyzwyczajona. Jestem przerażona , boję się lata, jak ja będę wyglądać. Jaki lekarz może mi pomóc, jakieś kosmetyki, nie wiem co jeszcze. Co może być przyczyną.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.