jest

jest

(27 wyników)
  • Witam, poszukuję zmienniczki do opieki nad osobą starszą od zaraz. Praca na okres 6 tygodni. Zapłata 1500 euro. Wymagana minimalna znajomość języka niemieckiego (w stopniu kontaktowym). Praca w miejscowości HEIDELBERG. Kontakt pod numerem telefonu: 501-388-585 Basia
  • Hej wszystkim, Gdzie szukać dobrej pracy w Niemczech? Jak najlepiej to zrobić?
  • Szukam opiekunki do rocznego dziecka we Frankfurcie n. Menem. Praca w godzinach 8.30 - 12.30. Od poniedzialku do piatku, okazyjnie także w weekendy. Nie oferuję pokoju/mieskania. Praca od sierpnia.
  • WINOBRANIE SEZON2009 winnica mathes w WORMELDANGE BEZPOSREDNI KONTAKT.PAUL MATHES.73 RUE .PRINCIPALE L5507 WORMELDANGE.TEL769393 LUXSEMBURG./NIE JESTEM POŚREDNIKIEM/
  • Pracował ktoś z was na sałacie w Niemczech Firma Gemuese-Garten , szukam opinii jak tam jest....
  • jeśli ktoś u tych ludzi pracował ,bardzo prosze o opinię
  • czy ktos może pracował w Niemczech za pośednictwem promedica 24 w domach prywatnych (bez wykształcenia medycznego). proszę o informacje czy to rzetelna firma i ile mozna zarobic. z góry dziękuje
  • Poszujemy milej i pomyslowej Niani do dwoch chlopcow ( 3 i 7 lat) jak i pomocy w lekkich pracach domowych w Niemczech w okregu Frankfurtu nad Menem. Zasady takie jak przy Au Pair tzn. zakwaterowanie z wyzywieniem - osobny pokoj, ubezpieczenie ew. kurs niemieckiego. nasza rodzinka jest mieszana tzn. tato Niemiec, mama Krakowianka. Co 2-3 miesiace jedziemy do babci do Krakowa - istnieje mozliwosc czestego odwiedzania domu rodzinnego. Jesli masz ochote na cos nowego - wyslij e-mail po...
  • 0048 693473689
  • Polska rodzina mieszkajaca w okolicach Dortmundu poszukuje Niani do dwojki chlopcow jak i pomocy w lekkich pracach domowych.
  • Dostałam ofertę pracy w firmie Reinigung clean w niemczech. Czy ktoś pracował może w tej firmie? czy wszystko jest ok? Bardzo prosze o pomoc!!!
  • Kiedy jechałam do Niemiec zaakceptowałąm "warunki" 250euro. za załatwienie.Na miejscu okazało się,że co 3 miesiące...Rodzina płaci 100 euro co miesiąc,ja co 3 miesiące 250! Ponadto, Niemka (ona działa z Polką)okłamała Rodzinę niemiecką,ze pracuję legalnie,że podpisała ze mną umowę!One nawet nie znają mojego nazwiska!Minęły 3 miesiące mojej pracy,Niemka,zadzwoniła,że przyjedzie po haracz.Powiadomiłam Rodzinę niemiecką, była zbulwersowana...natychmiast mnie zameldowano i zatrudni...
  • praca w Monachium,bardzo dobre warunki płacowe i mieszkaniowe,wymagany co najmniej komunikatywny niemiecki.Numer telefonu:0049 89 937848.
  • Hallo, szukam dla mojej 79 letniej chorej matki miłą i szczerą opiekunkę/ pomoc domowom. Mieszkamy w Niemczech w poblżu Dortmundu. Matka umie jeszcze bardzo pomału chodzić. Mówi po polsku. Do spania istnieje wolny pokój. Saintteressowane Panie proszę informacje o doświdczeniu, wieku i oczywiscie wysokośći wynagrodzenia. mail kontakt: photomatic@web.de Dziękuję Pozdrawiam Joachim D.
  • Szukam odpowiedzialnej pani do opieki nad 76-letnią kobietą z początkami Alzheimera.Podopieczna jest sprawna,trzeba pomoc jej w codziennym życiu i uważać,aby nie wyszła sama z domu.Pani mieszka z synem,więc gotowanie dla 3 osób.Konieczna znajomość niemieckiego,praca w okolicach Passau.Proszę o kontakt mailowy.
  • Potrzebni stali wykonawcy robot murarskich, betoniarskich, tynkarskich i podobnych budowlanych, z materialow powierzonych, przy przebudowie i remontach w Berlinie. Praca moze byc przyjeta na zasadzie przyjecia zlecen jako podwykonawca, rowniez w malym zakresie, tzn. dwu-trzyosobowe ekipy (np. fachowiec plus pomocnik). Baza rozliczen stawka godzinowa lub umowy o dzielo, rowniez przy drobnych robotach. Mozliwe rozliczenia cotygodniowe. Pomoc z naszej strony w zalat...
  • w Essen z zamieszkaniem. Mile widziana kobieta na wcześniejszej emeryturze lub rencie, koniecznie ze znajomością minimum podstaw niemieckiego. Szczegóły na pocztę. Ogłoszenie prywatne.
  • Poszukuję Pani do opieki nad starszą Panią w Niemczech (Bawaria) od stycznia.Pani ma 89 lat,jest przesympatyczna (wiem z doświadczenia), miła,potrzebuje osoby do pomocy w domu.Praktycznie wszystko robi przy sobie sama (toaleta,mycie itp.) Pani jest chora na cukrzycę i nadciśnienie. Wynagrodzenie 1000 euro miesiecznie + 200 euro zwrot kosztów podróży. WYMAGANY KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny: 602 688 245
  • cz ktoś morze robił przez tą agencje bo mam jechac do sortowania odpadów aha podobno wypłata jest dopiero po 8tygodniach??
  • Szukam zmienniczki do leżącej Pani w Niemczech.W grę wchodzi tylko opieka nad ta Pania,żadne sprzatanie,gotowanie itp.Praca od 20 stycznia.wynagrodzenie 1000euro miesiecznie i zwrot kosztow podrozy 200 euro.Oczywiscie wyzywienie i zakwaterowanie darmowe.Niewymagana znajomosc niemieckiego!!! wiecej informacji pon numerem telefonu 602 688 245
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.