kabina

kabina

(154 wyniki)
  • Szukam kabiny prysznicowej narożnej 90x90, albo wolnostojącej (takiej z "plecami"), albo sama kabina (szkło) + panel. Na razie jestem przerażony cenami a te wynalazki z Allegro "full wypas" za 1500 PLN skreślam. Możecie polecić dobrą jakościowo niezależną kabinę lub kabinę +panel? Zależy mi na jakości, wodotrysków nie potrzebuję. Im prostsza tym lepiej.
  • Jak sadzicie - warto? sprzedawca w castoramie przekonywal mnie ,że za tę cenę warto,jakość mimo ze conszczyzna o niebo lepsza od tych z pseudo-bajerami ..zastanawiam się ..najbardziej kuszacy w niej jest głeboki brodzik (mam małe dziecko). Kabina jest ze szkła hartowanego ,zwykła ,bez swiecidełek. Dzieki za ewentualne opinie.
  • luksfery

(11)
    Czy znajdzie się tu użytkownik pustaków szklanych zwanych potocznie luksferami, chodzi mi dokładnie o to jak wygląda utrzymanie ich w czystości, czy pustaki satynowe są trudniejsze do czyszczenia? Chciałabym z nich zrobić ściankę kabiny prysznicowej. pozdrawiam
  • Co jest waszym zdaniem wygodniejszym, lepszym pomysłem : wanna czy kabina z hydromasażem? Zabieram sie za remont łazienki i nie wiem którą opcje wybrac, dodam że jest to jedyna łazienka w mieszkaniu które dziela 4 osoby. A jeśli kabina to jaka- mozecie cos zaproponować?? zastanawiałam sie nad tymi meble-wyposazenie.hiperogloszenia.pl/lazienki-sanitaria/ogloszenie/125522-kabiny-prysznicowe-oferta/#ogloszenia-ze-zdjeciem125522
  • witam serdecznie, może ktoś jest w stanie mi pomóc; przeczytałam na forach wiele negatywnych wypowiedzi dotyczących kabin z drzwiami przesuwnymi (problemy z rolkami itd); w związku z tym szukam kabiny, najchętniej półokrągłej, która miałaby drzwi otwierane; szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że z takim asortymentem jest aż taki problem; dostałam już odpowiedzi od niektórych sklepów, w których albo takich kabin nie ma w ogóle, albo kosztują 4 - 5 tysięcy zł, co dla mnie jest ceną zapor...
  • Zastanawiam co kupić: dużą wannę czy kabino- wannę z hydromasażem, deszczownicą, radiem, panelem sterującym, oświetleniem, wentylatorem, szklaną półką. Wybrałbym kabino- wannę, lecz wanna w środku kabiny nie przekonuje mnie. Proszę doradźcie mi coś.
  • Witam wszystkich. Proszę o poradę w wyborze firmy produkującej kabiny prysznicowe. Cena kabiny max 2 000 zł. Chodzi mi o taka prysznico-wanne z radiem i różnymi dodatkami jak zagłówki itp. Najważniejsze by było to solidnie i ładnie wykonane.Proszę o info. gdzie wy swoje kupowaliście i czy jesteście zadowoleni z wyboru. pozdrawiam
  • Witam. Mam prośbę do osób korzystających z kabiny prysznicowej DOLPHI o opinie. Kupić czy nie. Dziękuję.
  • Taka kabina została mi polecona zamiast drozszego Ronala. Czy ktoś ma doświadczenia w użytkowaniu koła? Proszę o opinie.
  • Sześcioletni dom w technologii szkieletowej. Kabina prysznicowa w kacie łazienki posadowionej na drewnianym stropie. Fachowcy kiepscy, inwestor niedoświadczony. Ściany kącika prysznicowego niezabezpieczone zadną folią w płynie ani niczym. Tylko na zielone pł.g-k położone kafle. Spoina miedzy brodzikiem a ścianą - silikon. No i cieknie. Patrząc od strony piwnicy na strop, fragmenty desek stropowych już gdzieniegdzie czarne. Pomijając już sprawę ew. wymiany tych desek pozostaje pytanie: czy w c...
  • Jakiej firmy polecacie? Czy nasze rodzime zdaja egzamin? Widzialam, ze np.Cersanit ma dosyc przstepne ceny i modele. Czy lepsze sa drzwi rozsuwane czy otwierane? Akrylowe brodziki czy ceramiczne? Dzieki
  • szukam kabiny 90 z głębokim brodzikiem. Za komplet moge maksymalnie wydac 2000 zł. Polećcie coś, proszę. Ja tylko czytam, ze to chińskie, tamto chińskie.
  • Ma ktoś? Polecacie? Zastanawia mnie, czy za tę cenę (niecałe 2 tys.)jest to solidna rzecz? www.durasan.pl/web/index.php/rzecz/list/grupy_id/6
  • Właśnie remontuję łazienkę i jest to idealna okazja do wymiany starej kabiny na nowszą w cenie do 3000pln max. Chciałbym wcześniej zasięgnąć porady na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie? Zależy mi bardzo aby była "cicha" w sensie rozsuwanych drzwi i wytrzymała oraz funkcjonalna. Wymiary starej kabiny to 90x90 x 200cm wysokość. Czy kabiny z panelami prysznicowymi szybko się psują?? Czy lepiej kupić w marketach typu castorama czy u indywidualnych dealerów np: Roche? Bardzo pr...
  • Wymyśliłam sobie,że chcę mieć w łazience głęboki brodzik kwadratowy 90x90cm (obojętnie czy z siedziskiem czy bez)i do tego kabinę szklaną z drzwiami uchylnymi i od tygodnia oglądam stronki w necie i nijak nie mogę znaleźć takiego zestawu.Może ktoś pomoże?
  • Dzieńdobry! Zastanawiam się nad kupnem kabiny z hydromasażem i chciałam się was poradzić czy ta oferta wygląda na to że jest prawdziwa i czy zaryzykowalibyscie kupienie kabiny na tej stronie bo mmnie się wydaje ze te ceny są odejrzanie niskie i nie wiem bo jestem już na dobrej drodze kupna kabiny 120 x 85 która na tej stronie kosztuje 2149 zł www.iwoda.pl
  • Witam! Jak w temacie.Nie chciałabym ani jednego ani drugiego.Bardzo prosiłabym o podpowiedź,pomysł.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • poszukuję o długości do 140cm i niczego zupełnie nie mogę znależć
  • Z mężem planujemy remont łazienki i poszukujemy rozwiązania, które zadowoli nas oboje, mianowicie mąż marzy o prysznicu, a ja nie do końca chcę zrezygnować z możliwości kąpieli. Nie potrzebuję dużo miejsca na kąpiel, wystarczy mi 120-130 cm wanna (szeroki brodzik) - bylebym mogła posadzić tyłek ;) Nie interesują nas żadne hydromasaże, radia, sterowania elektroniczne, czyli zbędne bajery, no i okazuje się, że bardzo ciężko znaleźć taki produkt, szczególnie nie chiński. Znalazłam takie coś w ...
  • Witam!! Zastanawiamy sie z mezem nad kupnem takiej kabiny. Moze ktos ma taka kabine i moglby nam cos o niej powiedziec.Czy oplaca sie wogole kupowac?
DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.