kaczyński

kaczyński

(32 wyniki)
  • za jego poglądy, nieracjonalność i bezsensowny upór, i zachowanie. Ale jak czytam: to się zastanawiam - bo co? W czym odpowiedzi na te pytania pomogą Sądowi? Nie ma już innych narzędzi, mechanizmów rozliczenia polityka z jego błędów? Sąd mocno nadweręża swoja majestatyczność i niezawisłość i schodzi na poziom brukowców, pogaduszek na forach i tzw. "rozmów w kuchni" i parszywej nadgorliwości. I TO ma być Sąd? Przerażające.
  • Z przykrością słuchałem Kaczyńskiego. Myślę, że bardzo wielu Polakom przypominało to, również projekty IV RP. /.../Kaczyński zapowiedział również m.in. ponowne połączenie funkcji Prokuratora Generalnego i ministra sprawiedliwości oraz powstanie instytutu wolności nauki. W programie PiS napisano też m.in. że po wygranych wyborach partia ta anuluje decyzję o odwołaniu Mariusza Kamińskiego z funkcji szefa CBA. "Będzie znów powiewała biało-czerwona flaga" Będzie znów nad nami powiewała...
  • Tak smaczne, ze nie wiadomo co zacytować, więc daję w całości: tinyurl.com/7g2pmfn Nooo, może jeden cytacik: "Ważnym epizodem w biografii Kaczyńskich był udział w filmie „O dwóch takich, co ukradli księżyc” (1962), to była dla bliźniaków prawdziwa przygoda. Chociaż płatali figle pozostawili po sobie wrażenie dzieci dobrze wychowanych i kulturalnych. Wtedy to Lech Kaczyński miał postanowić, że chce zostać politykiem, na przekór wszystkim, którzy widzieli w nim aktora albo re...
  • gwoli sprawiedliwości. chłód, zimno, manipulacja, żądza wladzy, brak uczuciowości wyższej niby, bo mama tyle miesięcy w szpitalu, zamiast w domu, egoizm, ale dla zwierząt nie jednak ? forum.gazeta.pl/forum/w,28,113769091,113769091,tego_o_polityku_J_Kaczynskim_nie_wiedzialam_.html
  • [b]Komitet honorowy Marszu Niepodległości i Solidarności [/b] marsz13grudnia.pl/pl/wspieraja-nas.html [b]Marta Kaczyńska zaprasza na Marsz Niepodległości i Solidarności. [/b] www.youtube.com/watch?v=IJoSZ4zoPK0
  • poprawiające się stosunki z Rosją znowu mogą ulec popsuciu. Putin i Miedwiediew i tak wykazali dużo cierpliwości, biorąc pod uwagę te wszystkie kaczystowskie/macierewiczowskie teorie. Oby Tusk nie dał się Kaczyńskiemu&co. całkiem zagnać do narożnika. ps. najbardziej uderza mnie to, że w wielu wypowiedziach osób, które do tej pory wydawały się w miarę zrównoważone, słychać nuty nacjonalistycznej buty.
  • Adam Michnik podpisał listę i p. Komorowskiego i p. Kaczyńskiego. się tym chwalił p. Poncyljusz, ale do "Gazety" ludzie pisali chcąc wyjaśnień. I Michnik wyjaśnia, że w imię demokracji i szans dla obu kandydatów. prawdziwą sensacją to by było jednak, gdyby tak marszałkowi Komorowskiemu poparcia na jego liście udzielił dyrektor Rydzyk na ten przykład. wyborcza.pl/1,76842,7869746,Dlaczego_podpisalem_liste_Jaroslawa_Kaczynskiego.html
  • Dubieniecki & Agent Tomek.
  • [sonda=Jaka jest ta 'biała flaga' ?] [*]nikt nas nie przekona,,, [*]'Czyste dobro' [*]czasem treba powiedzieć prawdę,,, [*]jestem daltonist/k/ą [*]flaga? jaka flaga? To szmata. [/sonda]
  • Decyzje. :p
  • Absolutnie nie. Jeśli samookreśla się jako liberał => łże jak kaczysta.
  • Wszystkich, którzy zamierzają głosować na Kaczyńskiego, ostrzegam - Wasze głosy będą nieważne! Otóż Jarosław Kaczyński wcale [b]nie kandyduje na prezydenta. On kandyduje na króla[/b]. Oczywiste jest, że w wyborach prezydenckich nie można oddać ważnego głosu na kandydata na króla. Skąd to wiem? Z blogu europosła Marka Migalskiego: "Jarosław Kaczyński zdecydował się kontynuować dzieło brata. Bo któż inny mógłby to zrobić lepiej?[b]Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie ...
  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,title,Dlaczego-biznes-powinien-poprzec-Kaczynskiego,wid,12259065,wiadomosc.html? ticaid=1a271&_ticrsn=3 PS. Czyżby Staniszkis zazdrościła Migalskiemu i też postanowiła podpisać lojalkę?
  • Sądzę, że zostanie wykorzystana w kampanii, potraktowana przedmiotowo. Jak na tym "podziękowaniu" > [img]http://bi.gazeta.pl/im/4/7806/z7806034X,Podziekowania-rodziny-Lecha-i-Marii-Kaczynskich.jpg[/img]
  • W styczniu "Newswieści" napisały o inwigilacji Wielgusa przez ANW: "Sięgnięto do zapisów postów TWWielgusa na prywatnym forum. Do wszystkich danych dostęp miała ANW". Mimo możliwości popełnienia poważnego przestępstwa ani organy ścigania, ani media nie rozpoczęły wyjaśniania sprawy (możemy się tylko domyślać, co by działo się, gdyby dotyczyła ona Kaczyńskich za rządów PO). Jak słusznie zauważa Ave Duce, dopóki sprawa nie zostanie do końca rzetelnie wyjaśniona, nieodparcie będzie nas...
  • Z całym szacunkiem i sympatią dla pani Marii Kaczyńskiej dlaczego jej imię i nazwisko na płycie dla ofiar katastrofy na Wawlu ma być większe niż innych ofiar? Zresztą w ogóle dlaczego jakiekolwiek nazwiska maja być napisane większymi literami? I ciekawe, czy Jarek się rozdwoi, a jeśli pojedzie na Wawel to kto będzie robił zadymę pod krzyżem w Warszawie w miesięcznicę katastrofy? I jak rodziny ofiar zmieszczą się w tym ciasnym przedsionku?
  • Wystarczy, ze w ramach polityki miłości zaprosi ich do wspólnego porannego biegania! I będzie po ptOkach! www.efakt.pl/Tusk-bez-koszulki-FOTO,artykuly,55521,1.html
  • [i]Przyznaje również, że Jarosław Kaczyński nie jest jedynym kawalerem w rodzinie. - Dziadek Janek i dziadek Stasiek też się nie ożenili. Kiedyś bardzo chciałam, żeby założył rodzinę, ciągle śniły mi się suknie ślubne. Miałam nawet wrażenie, że była taka pani... Ale nie pewna posłanka, o której pisały media, tylko pani muzykolog. Prawda była zupełnie inna, niż opisywała to prasa - pisze matka prezydenta i prezesa Prawa i Sprawiedliwości.[/i]( za Onet.pl) A ja słyszałam,...
  • W kazdym razie najwięcej kończy się na ski. Ale , żeby az tak polskie? www.efakt.pl/Chamski-sie-zareczyl,artykuly,39466,1.html
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.