kamień

kamień

(20 wyników)
  • Hej dziewuszki :) Chciałam się spytać czy można w obrączce osadzić inny kamień niż diament. Chodzi mi głównie o szafir, tanzanit lub rubin. Czy z jubilerskiego punktu widzenia jest fizycznie w ogóle taka możliwość?
  • Zastanawiałam się, czy któraś z was będzie miała biżuterię z kolorowymi kamieniami do białej sukni bez akcentów kolorystycznych. Nie chodzi mi tu o perły, cyrkonie, brylanty itp. Spójrzcie na to: www.allegro.pl/item213836201_przepiekny_komplet_bizuterii_z_bursztynem_gratis.html www.allegro.pl/item213659976_sliczny_komplet_srebrny_z_granatami_gc%5D_nowy.html www.allegro.pl/item213978313_sliczny_komplet_srebrny_z_szafirami_nowy_gc%5D.html Gdyby podobny akcent kolorystyczny pojawił się...
  • Bardzo podobają mi się obrączki z diamentami, ale zastanawiam się nad ich trwałością. Boje się, że po paru latach systematycznie te brylanciki będą wypadać. Macie jakieś doświadczenia z takimi obrączkami? Pozdrawiam.
  • czy słyszeliście coś ta temat wypadania kamienia z obrączki??? chciałabym mieć kamyczek ale nie wiem czy warto ryzkować powtórne wizyty u jubilera??? Pozdrowienia dla wrześnióweczek :-) (ps. nadal nie mam sukni :-))
  • obrączki

(12)
    po dlugich poszukiwaniach zdecydowalismy sie wkońcu na obrączki. Będą robione przez jubilera, z zlota które mamy ...w związku z tym koszt będzie sporo niższy. zastanawiam sie nad wprawieniem do swojej obrączki cyrkoni lub brylantu. jubiler stwierdził ,że cyrkonai szybciej sie zrysuje ( nie wiem czy jest to obiektywna opinia,mam cyrkonie na paru pierścionkach i nei widze aby sie zrysowała) szczerze to nie widzę różnicy miedzy brylantem z pierścionka zareczynowego i cyrkonią. Pros...
  • Zauważyłam, że ostatnio to norma/moda, że dziewczyny w swoich obrączkach mają diament/diamenciki. Kompletnie mi to nie odpowiada. Wg mnie obrączka powinna wyglądać jak ślubna obrączka a nie jak pierścionek. Czy któraś z Was również rezygnuje z brylantu w obrączce?
  • Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego dziewczyny sprzedające niektóre suknie podkreślają, że są wyszyte (suknie, a nie dziewczyny) kamieniami Swarowskiego? Czy to powód do radości? Swarowski kojarzy mi sie z kiczowatymi figurkami ze szkła, to chyba obciach mieć suknię poobszywaną szkiełkami? Co o tym sądzicie? I pytanie dodatkowe: dlaczego Swarowskiego, a nie np. Jabloneksu?
  • Witam Was serdecznie! Prosze napiszcie mi czy moge kupic mojej dziewczynie pierscionek zareczynowy z jedna cyrkonia niebieska a na okolo cyrkoniami bialymi - chodzi mi o to czy pierscionek zareczynowy nie powinien miec tylko bialych kamieni... Prosze napiszcie co myslicie :) Pozdrawiam serdecznie!
  • wczoraj po miesiącu odebraliśmy obrączki Leon Stelmach wzór 78, 11 i 13 gram szerokość 5,8 mm cena z rabatem za obie obrączki 1223 zł moze komus przydadzą sie ww informacje www.shrinkpictures.com/processed/phpPc4vgnAM.jpg www.shrinkpictures.com/processed/php0Ioq9QAM.jpg
  • dziewczyny jaka bizuterie proponujecie do sukienki w kolorze zlamanej bieli czy jak kto woli smietanki albo jeszcze inaczej najjasniejszego ecru-rozne nazwy spotykalam. Nie lubie zlota a srebro chyba odpada. Przeszlo mi przez glowe, ze moze kamienie swarovskiego w jakims kolorze? Jak myslicie?
  • Post ten ma na celu pokazanie jak może się skończyć zakup w tej sieci, ja przeszłam to na własnej skórze i może są osoby które dzięki mojej wypowiedzi unikną wielu kłopotów, ja niestety nie miałam tyle szczęścia. W dniu 18-07-2008 mój narzeczony zakupił w sieci YES pierścionek złoty z brylantami i tego samego dnia się oświadczył. Pierścionek jest skonstruowany w ten sposób, że w „koszyku” pierścionka ułożony jest kwiat z siedmiu kamieni i łapki trzymają tylko te kami...
  • Chcialbym sie oswiadczyc mojej ukochanej i mam problem z pierscionkiem. Otoz Ona nie lubi zlota i nosi tylko srebro. Czy pierscionek zareczynowy moze byc srebrny? Z kamieni nosi tylko bursztyn. Czy to bedzie odpowiedni wybor. Pomozcie bo sie gubie.
  • Jak ją kupowałam to była akurat, a teraz chyba mi przytyły palce, ale nie jestem w stanie jej nosić dłużej, no mi bardzo nie wygodnie, ciśnie mnie strasznie, i boje śie ze w dniu ślubu Pan Młody mi jej nie włoży na palec, bo bardzo ciasno wchodzi. Do tego jest taki problem, że ma wtopionych 5 brylancików i nie bardzo można ja powiększyć... nie wiem co teraz zrobic. Poradżcie coś....
  • witam,dziewczyny proszę pomózcie, wczoraj odebraliśmy obrączki, ze złości już łzy w sklepie mi poleciały i wyszłam, a mój N.zapłacił i wziął.kiedy je zamawialismy mówiłam pani ze chce miec kamien, a ona na to że dopiero po zrobieniu podejme decyzje, kiedy przyjda bo wtedy jubiler wklada, wiec spokojnie zamowilismy i czekalismy, ale wczoraj okazalo sie ze jubiler nie wlozy tam nic bo jest za cienka, na moje zdanie ze powiedziano mi inaczej nie zareagował, wkurzylam sie i nie wie...
  • zastanawiamy sie nad wyborem obraczek. chcialabym aby moja byla wysadzana jednym lub kilkoma brylancikami. jednak w salonie powiedziano mi ze w takich nie mozna potem ewentualnie zmienic rozmiaru. czy to prawda? spotkalyscie sie z czyms takim?
  • Przeglądałam strony internetowe różnych firm i trafiłam na obrączki które po prostu zwaliły mnie z nóg. Są śliczne - Kruk, model Formoso (z obrączek tradycyjnych). Damska obrączka jest do okoła wysadzana kamieniami. Mam pytanie czy wiecie coś może na temat trwałości takich obrączek?? Wiem że tego typu obrączki nie można ani powiększać ani zmniejszać ale czy jest coś jeszcze przemawia za tym by się poważnie zastanowić nad ich zakupem?? Pozdrawiam M.
  • Chodzi o zakup pierścionka zaręczynowego... najlepiej nie droższego niż 300 złotych. Polecicie coś?
  • no właśnie co zrobić kupiłam suknie w promocyjnej cenie- moze dlatego ze była mierzona na pewno kilka razy powiesiłam do szafy w poszewce jak mi forumowiczki radziły i wisi. Zastanawiam sie czy jej jednak przed samym slubem nie dać do czyszczenia aby ją odświeżyć. Nie jest brudna ale sama nie wiem jak ona bedzie wyglądała do czerwca czy nic nie będzie działo się z kolorem...
  • wczoraj wraz z moim męższczyzną poszliśmy oglądać pierścionki w poszukiwaniu tego zaęczynowego, bardzo spodobały się nam pierścionki z białego złota, ale co do wzoru to wybieraliśmy zupełnie odmienne, on wskazywał takie tradycyjne pierścionki z oczkiem, a mnie podobały się takie delikatne przypominające bardziej obręczkę niż pierścionek, dookoła wysadzane kamieniami. A dziś zaczęły gnębić mnie wątpliwości czy taki pierścionek jest wogóle odpowiedni na zaręczyny. Proszę pomóżcie roz...
  • Drogie Panie, Chce kupic pierscionek zareczynowy. Potem obraczki. Jakies praktyczne porady? Adresy w Warszawie? U jubilera prywatnie czy w jakiejs wielkiej sieci? Czy koniecznie musi byc zolte zloto? Moja dziewczyna lubi biale zloto chyba bardziej. Napiszcie cos prosz!!! Pozdrowienia:)
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.