kantory

kantory

(8 wyników)
  • Czy są jakieś [b]banki[/b], które uruchomiły kantory internetowe? Słyszałem tylko o Aliorze, ale może są jakieś inne? Doświadczonych pytam, co wybrać na comiesięczną wymianę kilkuset euro. Istotny oczywiście kurs, ale i łatwość użycia. Najlepiej, gdyby po przyjściu przelewu w euro bank wymieniał po aktualnym kursie internetowym.
  • Czy trzeba spłacać kredyt aby mieć konto kantor w aliorze. I mógł by ktoś opisać jak ono działa?
  • Witam! czy ktosakorzysta z uslugi autodealing w w dowlnym banku? o ile kurs jest wyzszy/czy jest wyzszy niz w kantorze? Najbardziej interesuje mnie autodealing w ing na walucie funt brytyjski.Dzieki.
  • witam, czy w NBP prowadza skup walut ? bo wydaje mi się ze czasami płacą lepiej niż w kantorach.
  • Fajnie - wreszcie za Euro będą płacić powyżej 5 złoty.
  • Mieszkam w Niemczech,planuje zakup mieszkania w PL.Konto mam w niemieckim banku.W jaki sposob przelac na polskie konto zeby za duzo nie stracic.Wiadomo ze banki za przewalutowanie biora prowizje a przy takiej kwocie to juz duze pieniadze.Nie mam o tym pojecia-jak to zrobic?Zalozyc Euro konto w PL,przelac tam(jest wtedy jakas prowizja inna?)i co wtedy?Kantory placa wiecej niz banki ale z taka kasa do kantoru przeciez nie pojde...HELP!!
  • witam, mam pytanie czy zwykly szary czlowieczek moze wejsc do oddzialu NBP i wymienic np euro na zl???
  • Dostaje szału!!! chce w prosty sposób zapakować jakieś 50 $ na egold.. qrfa albo z firmy do fimy po czym prowizja wynosi jakies 30% albo popieprzone formularze.. w angielskim.. chce wpłacić kase ŻYWCEM albo kartą VISA.. czy ktoś może mi pomóc?? Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.