kapusta

kapusta

(8 wyników)
  • Czy slyszalyscie kiedys o takich okladach na torbiel jajnika? Albo o innych metodach domowych?? Biore 3 cykl tabletki anty na torbiel jajnika, ale czuje ze nic nie pomagaja. Moja torbiel miala 49 mm i chyba jest taka sama labo nawet wieksza. W sierpniu ide na usg i bardzo sie boje tego ze kaza mi usunac, boje sie ze strace jajnik:(((( A ja chce miec dziecko!!
  • choruje na grzybic e jelit i chcialabym wprowadzic do swojej diety kapuste kiszoną. słyszalam ze pozytywnie wpływa na organizm przy grzybicy ogólnoustrojowej, ale słyszalam także ze w kapuście kiszoej moga występować grzyby. Czy to prawda? pewnie chodzi o taka kapuste z beczki. Natomiast niedawno widzialam w skepie kauste kiszona w słoiku z długa data ważności. Czy w takiej kapuście też rozwijaja sie plesnie? Zdania sa podzielone. Więc jak jest naprawdę> Ktos wie lub moze podac liter...
  • Dziewczyny od 2 dni walcze z zapaleniem piersi,najbardziej niepokojące jest to że bolą mnie też kosci co jakis czas odczówam takie ukłucie w róznych miejscach czy to jest normalne?
  • Witam,od kilku dni towarzyszy mi dziwny ból piersi. Dziwny, bo pierwszy raz zdarza mi się, że piersi bolą mnie od góry dość intensywnie zresztą,jednak bólowi nie towarzyszy żaden obrzęk bądź inne zmiany . Dotychczas bolały mnie po bokach przed samym okresem. Dodam,że obecnie nie jestem nawet jeszcze w połowie cyklu. Czy którejś z Was zdarzyło się kiedyś coś podobnego? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam wakacyjnie.
  • chyba mam zapalenie piersi. karmie od 6 m-cy.lewa piers boli i jest w jednym miejscu twarda i goraca; boję się że skończy sie antybiotykiem. czy macie jakies sposoby aby uniknąc antybiotyku?
  • proszę o radę... karmię piersią, wczoraj wieczorem zaczęła boleć mnie jedna pierś, w nocy bardziej.. boli caly czas a przy dotyku, to jakiś koszmar.. wiecie może co to jest? i jak sobie pomóc, bo do lekarza dopiero jutro moge iść.. z góry dziękuję o.
  • Czy ktoś z was zna skuteczną i bezpieczną metodę pozbycia się mięśniaka, wyłuskiwanie już nie wchodzi w grę, pozdrawiam Dorotka
  • ------------------------------------------------------------------------------ -- w pazdzierniku 2002r wykryl u mnie bioenergoterapeuta guzka w lewej piersi.powiedzial,ze sa to zmiany rakowe.udalam sie na badanie usg gdzie wyszedl mi taki oto wynik- gruczoly sutkowe o gestym utkaniu.przewody mleczni nieposzerzone. na pograniczu gornych kwadratow lewej piersi w dol ok.2 cm.od granicy otoczkibrodawki.ognisko w nizszej echogenicznosci 9*5mm. nie wykazano powiekszonych wezlow chlonnych...
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.