karczew

(7 wyników)
  • Generalnie chodzi o pieniądze. Wiązowna, Karczew i Celestynów dostają darmowe SKM. Nie chcą dopłacać do transportu swoich udziałów. A jak przychodzi co do czego, to zostawiają swoje szroty na parkingach P+R w Michalinie i Józefowie. Więcej szczegółów: www.05420.pl/1/2011/Nov/17/kloca-sie-o-skm-o-co-poszlo/ Jazda na gapę? Ale w sumie co im można zrobić? Im SKM nie jest potrzebna ale jak jest to z łaski skorzystają.
  • www.linia.com.pl napisała: Od poniedziałku 15 października ruszy nocna linia autobusowa N75 z Warszawy, przez Józefów, Otwock do Karczewa. Będą to cztery kursy, siedem dni w tygodniu. Wstępne godziny to: 00:15, 01:15, 02:15, 03:15 (z centrum Warszawy do Karczewa) i 00:25, 01:25, 02:25, 03:25 (z Karczewa do Warszawy). Zarząd Transportu Miejskiego zastrzega, że mogą być jeszcze minimalne przesunięcia. Dofinansowanie do nocnych kursów ze strony Karczewa, Otwocka i Józefowa to kwota ok. ...
  • nie bardzo wiem, gdzie to jest, ale może warto wiedzieć: www.jawisla.pl/index.php?url=2007_akcja_znakowanie_rez#menu_dodatkowe
  • DW 801

(7)
    witam serdecznie znalazłem w archiwum forum taka informację: [i]Inwestycja - rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 801 Autor: marius68 ☺ 20.07.06, 11:46 Dodaj do ulubionych zarchiwizowany Wg informacji, które posiadam to planowania jest modernicacja drogi 801 (Nadwiślańska na odcinku Józefowa) w najbliższym czasie. Najpierw na odcinku Puławy Karczew tu link: www.przetargi.egospodarka.pl/37218_przebudowa-drogi-wojewodzkiej-nr-801-Warszawa-Karczew-Wilga-Maciejowice-Deblin-Pulawy-na-o...
  • Wg informacji, które posiadam to planowania jest modernicacja drogi 801 (Nadwiślańska na odcinku Józefowa) w najbliższym czasie. Najpierw na odcinku Puławy Karczew tu link: www.przetargi.egospodarka.pl/37218_przebudowa-drogi-wojewodzkiej-nr-801-Warszawa-Karczew-Wilga-Maciejowice-Deblin-Pulawy-na-odcinku-od-km-126-060-do- km-127-490_2006_2.html w następnej kolejności Karczew - Warszawa tu szczegółowe plany www.bip.karczew.pl/public/?%20id=50541 na odcinku Józefowa na planie jest ad...
  • W SE i Esce trąbią ,że przez ZTM rozważane są dwa warianty nocnego 608 ,który ma być przedłużony aż do Karczewia. Władze Józefowa,Otwocka i Karczewia właśnie rozmawiają z ZTM. Jak dobrze pójdzie 608 pojedzie już w marcu przez Józefów do Karczewia. Prawdopodobnie zniknie Extrówka dla kierowców MZA EX Karczew. Mówią to ja mieszkaniec Wawra,któremu to nie przeszkadza,taka zmiana.
  • jestem ciekaw jaka bylaby opinia mieszkancow jozefowa i okolicznych miejscowosci jak otwock karczew etc na temat uruchomienia polaczenia promem na polaczenie mostem pewnie w najbliszej dziesieciolatce nie ma co liczyc a na wysokosci karczewa jest przygotowana infrastruktura techniczna do uruchomienia takiego polaczenia; prom moglby obslugiwac tylko ruch pieszy i rowerowy, choc oczywiscie znacznie lepiej byloby gdyby miescily sie tam tez samochody zblizyloby to znacznie ludzi zyjacyc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się