(21 wyników)
  • Cześć, czy orientujecie się w składach karm i czy wiecie czy jest coś lepszego w podobnej cenie od Bozity?
  • Czy koty z czasem polubią nową karmę? Postanowiłam zmienić im suche na lepsze, innej marki, 80% mięsa i niestety nie zachwyciła ich. Dotychczasową karmę jedzą nadal chętnie. Czy jest szansa, że z czasem ją polubią jedząc po trochu, czy raczej powinnam ją komuś podarować? Całe szczęście, że kupiłam małe opakowanie na próbę, a nie od razu 2 czy 7 kg.
  • u tutaj mam do Was wszystkich pytanie. Jaka karma jest najlepsza karma sucha i mokra dla kociaka i kota? Chodzi ogólnie o firmę. Jeżeli masz jakieś uwago dotyczące karm, możesz się z nami podzielić! -)
  • Niebawem moja kotka przejdzie na kolejną karmę (Kitten) i tak się zastanawiam - czy jeśli kupię duży worek 10 kg, to ta karma z czasem nie straci swoich właściwości - smaku, zapachu, etc.? Zamierzam część karmy odsypywać do puszki, a resztę trzymać szczelnie zamkniętą w suchym miejscu. Moja koteczka - póki co - je bardzo mało (mniej niż 50 g na dobę BabyCat).
  • Czym odchudzic kota? Kajtek ma 7 lat i 7 kg, kastrat. Moze jesc na okraglo. Jest duzy wybor wiec prosze doradzcie jaka karma bylaby najlepsza.
  • witam, od ponad tygodnia jestem dumną posiadaczką kotki meine coon Belindy. W hodowli była żywiono suchą karmą royal cannin i mokrą whiskas. Parę dni temu w sklepie zoologicznym kociarze zasugerowali mi zmianę karmy suchej na acanę. Niestety nawet jak wymieszam drobinkę z royalem to nie tknie i wyrzuca z miski. Generalnie zauważyłam że uwielbia mokrą karmę. Kupuję je różne np miamor czy animonda i w tej kwesti nie jest wybredna, zje każdą i miałczy o jeszcze. Tak więc moje pytanie brzmi:...
  • Hej W poprzednim wątku pisąłam , że jestem szczęśliwą ale początkującą posiadaczką kocurka.Siedze dzisiaj cały dzień w necie i już dostaje głupoty po woli bo na kazdym forum , kazdej stronie co innego.... Co polecacie do jedzenia dla juniora??? Ja dostała w małej wyprawde Perfect Junior -suchą karmę i saszetkę mokrej i dokupiłam Whiskasa junior ale z tego co zauwazyłam to raczej nie mają dobrej opinii te karmy.Nie chcę żeby kotek był na zasadzie " mam kota" tylko chciałabym zapewnić mu tros...
  • Crunchy Menu Cat Chicken & Rice Do tej pory kupowałam Purinę, ale znalazłam na allegro coś innego i zastanawiam sie nad zakupem, a nie nigdzie nie mogę znaleźć opini na temat tej karmy.
  • Witam, Zapraszam do odwiedzania sklepu intenetowego z karma dla zwierzat www.zookarma.pl Do wyboru 600 karm suchych i mokrych dla psów i kotów. Bradzo atrakcyjne ceny. Zookarma.pl
  • Szukam od jakiegoś czasu suchej karmy z dużymi chrupkami dla mojego brytka,który większośc karm po prostu łyka,zamiast gryźć.Muszę mu takie większe chrupki dosypywać do podstawowej karmy,żeby zmusic go do gryzienia,bo obawiam się o jego zęby. Słyszałam,ze duże chrupki ma Sanabelle Grande,ale ponoć po tej karmie w kuwecie nieciekawie,druga karma o której tylko słyszałam to Happy Cat adoult Big Breeds,coś takiego.Jeśli ktos z Was kupował te karmy dla swojego kotka,albo moze mi polecic inne al...
  • Czytam na forum różne opinie ale ciągle nie wiem co dawać do jedzenia mojemu kociakowi. Na razie dostaje Perfect Fit Junior dawałam mu whiskas ale już mu nie daje bo podobno sama chemia:/ Jaka jest wasza opinia na ten temat??
  • Witam, mam trzyletniego kotka, który niestety ma dość poważne problemy zdrowotne, a dokładnie trawienne. Nie będę się rozpisywać o szczegółach, w każdym razie zalecono nam jedzenie tylko i wyłącznie suchej karmy. Chciałabym sie poradzić, co polecacie? Weterynarz sugerował Purinę One, mowił też coś o programie zdrowotnym dla kotów, ale z tego wszystkiego nie dopytałam o szczegóły. Czy wiecie może o co chodzi? I jaką suchą karmę polecacie?
  • Hej, czy kupujecie karme, zwirki itp w sklepach iternetowych? Macie jakies swoje ulubione, sprawdzone miejsca?
  • Witam! Mam dziesięciomiesięczną wysterylizowaną kiciusię. Od zawsze miała ogromny apetyt, już jaki trzymiesięczny kociak zjadała tyle samo, ile nasz dorosły kocurek, ale zawsze była chuda, nawet zastanawiałam się, czy nie dajemy jej za mało (chociaż suchą karmę zawsze miała dostępną). Teraz zauważylismy, że robi się gruba, ma nieproporcjonalny brzuch. nadal jest bardzo ruchliwa. Apetyt ma ogromny, zjada wszystko, pochłania swoją porcję, a potem wykrada jedzenie kocurowi. Ciągle się upomina o ...
  • Wrzuciłam ten post do tematu "surowe mięso dla kota" ale ostatni wpis był 5.10 i nie wiem czy ktoś odpowie więc może tu spróbuję :) Od tygodnia mam w domu 3 miesięczną kocicę.Codziennie podaję jej surowe mięso ponieważ suchej karmy w ogóle nie chce jeść ( kupiłam jej Purine ),troszkę jej zje jak już jest bardzo głodna.Dostaje przemrożoną wołowinę, indyka itd.Dzisiaj kupiłam jej żołądki drobiowe i w związku z tym mam pytanie czy żołądki ( i serca ) również powinnam uprzednio zamrozić i cz...
  • Nasza kotka jest młodziutka-ma 5-ty m-c. Je /chyba/normalnie,ale jest taka chuda:-(( Na zdjęciach i reklamach oglądam okrągłe kuleczki i myślę,że z nią może coś nie tak...Je suchą karmę dla Juniorów /cały czas w misce jest/ i raz dziennie albo gotowanego kurczaka albo coś mokrego z saszetki.Czy to mało?
  • Jedzonko:)

(13)
    Kocham Moje Kotki Zosię i Rudkę,jaka karma sucha jest najlepsza a niekoniecznie bardzo droga?Może ktoś mi cos podpowie? Royal wygląda bardzo smakowicie,ale jest taki drogi:(albo moze ktoś ma jakies miejsce gdzie mozna Royala kupić taniej?Buziaki dla wszystkich kociaków:)
  • Witajcie, chcę kupić dla mojego młodego kocurka suchą karmę. Wiadomo, że im większe opakowanie, tym bardziej się opłaca. Nie chciałabym jednak wyrzucić w błoto takiej sumy pieniędzy. Czy moglibyście skorzystać z mojej sondy apropo ulubionej karmy waszego kota i tej, której nie akceptował? To zajmie tylko chwile... a mi pomoże i to bardzo! Z góry dziękuje;) www.olaz85.webpark.pl/ Ps. Nie umieściłam na tej liście karmy Whiskas/Kitekat itp... chodzi mi o te specjalistyczne, ale jeśli uw...
  • Od poniedzialku mam w domu 3 miesiecznego kocurka.Na razie oswaja sie on z domem i z nami.I chcialabym sie dowiedziec czym najlepiej karmic mloedo kota?Jaki pokarm mu najbardziej sluzy.Na razie podaje mu kitekata junior z saszetki,i chcialabym mu juz kupic sucha karme przeznaczona dla kociat.Prosze o rady

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się