karty kredytowej

karty kredytowej

(197 wyników)
  • Od dwóch miesiecy nie mogę wyegzekwowac od banku zestawienia transakcji. Nie bede opisywac ich tlumaczen (za kazdym razem innych i niespojnych - a zwiazanych z tym, ze planuje wysylac je na adresy mail) po raz kolejny zglaszam zadanie przyslania duplikatow it. I nic. Co moge zrobic? Czy tylko dalej cierpliwie prosic i ponawiac zamowienia duplikatow?
  • Witam, Kilka miesięcy temu złożyłem dyspozycję likwidacji karty kredytowej visa z citibanku. Nie miałem żadnego zadłużenia. Złożyłem tę dyspozycję przez telefon w infolinii i uznałem, że sprawa jest załatwiona, kartę pociąłem i papa. Tymczasem ku mojemu zdumieniu, zadzwonił do mnie po około 2 miesiącach ichniejszy bardzo nieprzyjemny windykator i stwierdził, że wiszę im kaskę- opłata jakaś + kara za nieterminową spłatę opłaty... Nie otrzymałem w międzyczasie żadnych wy...
  • Witajcie, Chce zrezygnowac z 3 kart kredytowych w Banku BPH. Dowiedzialem sie jednak, ze te informacje znikna z BIKu za jakis miesiac! Czy to prawda? pozdr, Michal.
  • Banda zlodziei Zgodnie z haslem reklamowym o 51 dniach bez odsetek, wplacilem na konto mojej karty z duzym wyprzedzeniem co do grosza kwote, na jaką zrobilem zakupy karta citibank visa. Co do grosza. Dzis, 4 grudnia, citibank naliczyl odsetki i pomimo zaksiegowania wplaty ktora wykonalem (mam podglad w internecie) zobaczylem, ze naliczyl mi 85 zlotych zadluzenia. Nie chodzi mi o kwote, ale o zasade. Co to jest za oszukanstwo ?!?! Czy ktos z Was mial takie same sytuacje ?
  • Mam kartę kredytową w City Banku. Czy inny Bank wyda mi drugą kartę ?
  • Witam! Kiedy nastepuje odnowa limitu na karcie kredytowej? W pierwszym dniu nowego okresu rozliczeniowego, czy dopiero w dniu splaty? Z gory dzieki za odpowiedz, hett.
  • Witam! pozwole sobie zadac pytania , ktore przedstawie ponizej, moze ktos z Kolezanek lub Kolegow bedzie mogl mi pomoc ! W maju zastrzeglam w banku dowod osobisty , w dniu wczorjaszym znalazlam go, byl w kurtce i dzis z rana bylam w banku zeby to zastrzezenie odwolac, niestety nie wzielam ze soba dowodu ale mialam przy sobie paszport, ktory jest drugim dowodem tozsamosci. pani w banku nie chciala mi odblokowac dowodu pomimo przedstawienia jej paszportu i innego dokumentu (praw j...
  • witam. bardzo prozse o pomoc-czy jest mozliwy kredyt gotówkowy na ok 25 tys-tak abym dostała taką włąśnie kwote na konto:)>posiadam umowe na zcas nie określony, lat 22 zarobki ok 1400zł netto,karta kredytowa na 2300zł.brak innych zobowiązań.jesli tak to w jakim banku, jaki okres kredytowania oraz miesieczna arta.zdiekuje
  • Witam! Tak szukam w internecie informacji na temat BIK i nie znajduje odpopwiedzi na konkretne pytanie majace zastosowanie w moim przypadku. Otoz po pierwsze, co nalezy rozumiec przez pojecie "figurowac w BIK"? Czy mowimy o sytuacji gdy dluznik zalega ze splaceniem zobowiazania wobec Banku badz informacja o splacie nie dotarla do bazy BIK? Czy moze zas owo "figurowanie" oznacza sam fakt posiadania jakiegokolwiek zadluzenia w przeszlosci? Idac tym tropem dalej, czy samo pojmowane...
  • przez internet tak jak kredytowka. Nie chodzi mi o zwykly przelew tylko o to ze sie podaje numer karty i te 3cyfry:> Lukas je ma na karcie wiec wydaje mi sie ze powinno zadzialac... Jedyna karta V Elektron ktora mozna tak placic to karta Inteligo ale interesuje mnie czy mozna tez ta z Lukasa... moze mi kto pomoze?
  • czy to możliwe, że na wyciagu z banku PKO BP (karta kredytowa) mam z ub. miesiąca jedną operację, ktorej nie wykonywałem? karty uzywam tylko ja, więc nikt inny na pewno tej operacji też nie wykonał. czy mozliwe, że bank sie jakos pomylił? jak to możliwe?
  • Mam prośbę o pomoc: do wiadomości jakiej instytucji (oprócz samego bezczelnego banku) wysłać zażalenie na skandaliczną praktykę polegającą na tym, że za 90 zł niezapłaconych karnych opłat za ZAMKNIĘTY rachunek karty kredytowej umieszczają mnie w BIKU i nie dość że każą mi płacić kary za spóźnione -ich zdaniem- odsetki 34 zł to jeszcze ten BIK...Ślą cały czas pisma, z których wynika, że zablokują mi kartę, że naliczą jeszcze jakieś kary, w momencie, kiedy od lutego karta zlikwidowa...
  • Witam wszystkich. Wielu z nas wybierając kartę kredytową nie patrzy na "drobny" zapis dotyczący procedur zastrzeżenia karty, czy ewentualnych reklamacji, a... potem pozostaje tylko ogołocone konto... Pragnę Was przestrzec przed praktykami kilku banków... Sprawdźcie co z tego tyczy się ofert: PekaoS.A. i Millenium... Na co należy zwrócić uwagę: 1. Procedura w związku z kradzieżą / zagubieniem Nie życzę nikomu. Kradzież niestety może się zdarzyć i... właśnie co dalej... ...
  • witam, mam pytanie, a mianowicie, posiadam eurokonto w pko sa, oraz karte visa regata, chcialbym sie dowiedziec jakie konsekwencje poniose, jezeli nie splace w ciagu roku kredytu zaciagnietego na w/w karcie?
  • Jestem sobie biedny przedstawiciel wolnego zawodu... zarabiam ok. średniej krajowej miesięcznie na umowy o dzieło. Ostatnio Multibank odmówił mi wydania karty kredytowej (bez uzasadnienia). Przejrzałem oferty innych banków i ręce mi opadły... niektóre oferują karty już od 500 zł dochodu, ale trzeba mieć umowę o pracę, ewentualnie prowadzić działalność. Opcji dla takich jak ja nie ma...
  • Przeglądałem już to forum w poszukiwaniu podobnych 'przygód' kilka osób miało podobne ale zakończone szczęśliwie. W listopadzie pobierałem pieniądze za pomocą karty kredytowej z bankomatu PKO BP. Niestety po wpisaniu PINu i kwoty bankomat wyświetlił komunikat 'Transakcja nie może zostać zrealizowana' ale pieniądze zostały ściągnięte z konta, które mam w PEKAO SA. Złożyłem reklamację w SA i po ponad 100 dniach otrzymałem odpowiedź, że Centrum rozliczenia kart sprawdziło, że tr...
  • lukasbank

(6)
    Co myślicie o tym banku piszcie
  • Fuzja tuż tuż, a nie chcę zostac klientem Pekao , bylem kiedys. poradzcie do jakiego banku pojsc? w BPH mialem Sezam max, oprocentowanie 3,70% , zadnych lokat, skarbonek, oko, itp i wszystko dzialalo przez internet. Czy jest jakis inny podobny rachunek?
  • Czy ta karta moge placic w sklepach odzierzowych? :]
  • Nie wytrzymam i napiszę kilka "miłych" słów o BZWBK - naczelnym lichwiarzu polskiej bankowości. Rzecz dotyczy karty kredytowej BZWBK - VISA Silver. Fakty: 1) 17 maja zakupiłem przy użyciu karty kredytowej BZWBK Silver rower za kwotę 1499 złotych. 2) Łączna kwota zadłużenia w dniu generowania zestawiania transakcji - 13. czerwca - wyniosła 1650 zł 3) W ustalonym terminie spłaty dokonałem niecałkowitej spłaty należności w kwocie 1330 zł. Moje zadłużenie na dzień 7. lipca wynosiło ...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.