kaszak

(7 wyników)
  • kaszak

(13)
    Czy istnieje możliwość samoistnego wchłonięcia kaszaka,czy jeżeli już się pojawi to nie obejdzie się bez zabiegu chirurgicznego ?A może są jakieś naturalne sposoby pozbycia się go? Maści lub coś w tym stylu?
  • Mam niewielki kaszak i zastnawiam się nad jego usunięciem. Czy można to zrobić wyłącznie chirurgicznie, czy może są jakieś maści, które "go wyciągną"? Czy może wogóle dac sobie spokój i go nie ruszać?
  • a jeśli tak, jak on wyglądał?ja coś takiego mam od 3 miesięcy, wielkości połówki grochu, biała kulka i martwię się co to jest
  • jw... To chyba kaszak - malutka biala wypukla kropka, mam ja ok 1cm pod okiem. Wyglada jak maly ropny pryszcz, jednak jest absolutnie niewyciskalny i mam go tam od paru miesiecy. Do chirurga z tym czy do dermatologa?
  • Mam pytanie: jak można pozbyć się kaszaków na brodawkach piersi. Czy są w aptekach gotowe preparaty, które wysuszają kaszaki (podobnie jak kurzajki na rękach)? Z góry dzięki za wszelkie informacje. Pzdr.
  • Może ktoraś z was ma lub miała ten problem co ja. Dzisiaj byłam u onkologa i stwierdził,że mam niewielki kaszak w piersi i należy go jak najszybciej wyciąć bo będzie coraz bardziej rósł i przeszkadzał. Proszę odpiszcie co mam robić czy wycinać czy jeszcze poczekać. Strasznie się boje tego zabiegu. Mam 28 lat i dwie małe córeczki jak pomyślę,że mogło by mi się coś stać ogarnia mnie potworny lęk. Może ktoś miał taki zabieg i opisze mi jak to wygląda. Proszę piszcie mam okropnego doł...
  • Wlasnie odkrylam pod pacha (troche bardziej z przodu, tam gdzie przebiega ramiaczko stanika) mala kuleczke! Kiedy naciagam skore to ja widze, robi sie biala. Ma wymiary ziarnka pieprzu. Troche moze mniejsza. Co to za g..no sie do mojego ciala przypaletalo?? Mailyscie cos takiego? Wiem, wiem, mam isc do lekarza. Juz sie umowilam. Na jutro. Na razie total panika i rozpacz. :(
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się